לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2012, 09:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בהתחשב בזה שתחנת מג'דל שאמס מתקשה לעיתים לאכוף אפילו את שלמותם הפיזית של שוטריה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "משטרת ישראל "אוכפת" את חופש הביטוי: נער קרא בפייסבוק להתיר כניסה בחינם לחרמון ונעצר"

הייתי ממתין לתגובת שוטרי העיירה [מיד לאחר שיצאו מחדר הבטחון].

ללא קשר אני חייב להרים גבה ולתהות על ההגיון הכלכלי של המוחים על מחיר הכניסה לאתר. ונאמר וחסכת כ100 ש"ח תאורטיים על כניסה לאתר - עדיין נותר לך לשלם 450 ש"ח על שקית ניילון, 315 ש"ח לפחית קולה + 45 ש"ח לקשית, 18 ש"ח כניסה לשרותים+456 ש"ח יציאה מתוכם, 6792.78 ש"ח עליה ברכבל, 879 ש"ח פטור ממילואים במצפ"ש ואישור ירידה מטה, 67892 ש"ח דלק בליה בפקק, 89267 ש"ח טיפולים פסיכולוגיים נלווים לילדים ויעוץ משפחתי, 4.5 ש"ח לכוס קפה שחור. ככה שלעשות בלגן על משהו שהוא פחות מ5% מהעלות הכוללת נשמע לי קטנוני.

נ.ב

מרשי מבקש להודיע כי כל הכתוב כאן הינו בגדר סאטירה, המחירים נכתבו ע"י הקלדה אקראית, אין קשר בין הכתוב כאן לבין העלויות האמיתיות שהן שוות לכל נפש ומופת להכנסת אורחים. כל הקורא קורא על אחריותו בלבד. הודעה זו נכתבה משרת המצוי בגלפגוס שלה אין הסכמי הסגרה עם ישראל. פעם ראיתי פסגה בלבן טיפסתי עליה בלי מדים כמובן, רק רציתי לבדוק אם השלג הוא קר ולפתע הגעתי לתא מעצר. אדוני השומר אדוני השומר תקשיב בבקשה למה שאני אומר, נסעתי לכאן את כל המרחק אז למה לוקחים לי את הארנק?...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר