לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2012, 22:55
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
א. היתרגלת לרע, אבל כל מתבונן בצבע כהה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "א. אמת, אבל למה צריך ניגודיות..."

על מסך lcd מול מסך שאיננו מבוסס על תארוה אחורית או הסרת אור (במקרנים) מייד יראה את ההבדל ויעריך אותו, השחור שאתה רואה היום הוא פשוט לא שחור משום שמסכי LCD לא יכולים להציג צבע שאפילו קרוב לצבע שחור (מערך ked משפר את המצב אבל לעולם יהיה מוגבל ברמת הפיקסל) - כאשר טכנולוגיית תצוגה לא מסוגלת להראות צבע מסוים זה בעייתי.

ב. אתה מניח שאני מדבר על מסכי טלויזיה או מחשב, בא נניח ששם זה זניח (ואני לא מסכים שזה זניח) אבל במכשירים ניידים זה קריטי לזמן הסוללה.

ג. שוב, בא נניח שזה זניח ב ... אבל ב .....

ד. ברור, אבל ככה זה תמיד במעבר בין טכנולוגיות, למשל כל כמה שנים יצרניות המעבדים (גם המסכים) מחליפות ציוד ייצור בעלויות דמיוניות - מה לעשות, אלה החיים.

ה. יש קשר משום שיש מגבלה על מהירות פתיחת וסגירת רכיב ה lcd - תקן אותי אם אני טועה,
אם זה זניח או לא, נשאיר את זה פתוח.

בסופו של דבר, גם עלויות הייצור יהיו דומות, משום שבסופו של דבר במסך ללא תאורה אחורית יש פחות רכיבים.

אם אתה שם לב, אני לא אומר שבעוד 10 שנים ה oled ישלוט, אני אומר שבעוד 10 שנים לא יהיה יותר lcd - מסכים מבוססי תאורה אחורית זה ענין זמני, בשנה הקרובה הם יתחילו לאבד נתח שוק (קטן מאוד) עד שתוך כמה שנים (5-7) יעלמו לגמרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר