לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2012, 12:22
  משתמש זכר gwal gwal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
פוטבול ישראלי IFL

שלום
אני משחק כבר שנתיים פוטבול בארץ וחשבתי קצת לעורר לו את המודעות כאן
יש בארץ כרגע 10 קבוצות שמוחלקות לבית דרומי וצפוני
צפוני: תל אביב פיונירס Pioneers
תל אביב סייברס Sabres
שכונת התקווה האמרס Hammers
חיפה אנדרדוג Underdogs
נהריה נורת'סטארס Northern Stars
שתי התל אביביות קבוצות מאוד חזקות הפיונירס גם התחזקו העונה בעיקר בעידן ירון ואיתי אשכנזי והסייברס בשתי השחקנים מהתיכונים התאומים אדם וקורי זינקר , היו עוד שחקנים שעברו לשני הקבוצות אבל לדעתי האלה די העיקרים
חיפה קבוצת הגנה חזקה מאוד משתפרים משנה לשנה
וההאמרס שהם יחסית חדשים גם בעונה סבירה
נהריה קבוצה חדשה כרגע עם ניצחון אחד על הקבוצה החדשה מהדרום (פ"ת) סוג של נקמה על ההפסד בpreseason-קדם עונה
דרומי: ירושלים ליונס lions
ירושלים קינגס kings
באר שבע בלקסווארם Black Swarm
אפרת רבלס rebels
פתח תקווה טרופרס troopers
הליונס קבוצה חזקה מאוד עם הרסיבר לטעמי אולי הכי טוב בליגה יופיטר,כמו כן יש להם גם את שולץ שהוא גם רסיבר סבבה הקטע שלו הוא שהוא משחק בערך על כל עמדה בהתקפה -רננינג בק (RB) או קוורטרבק (QB) וכו' יש להם גם ליין חזק מאוד , התקפה והגנה. הם כרגע במאזן הכי טוב בליגה 6-0 ניצחונות
הקינגס לא בדיוק כמו האחות הגדולה מירושלים הם קבוצה די חלשה ,משחקת על ריצות וקוורטרבק ענק שרץ גם,כמו כן הסנטר שלהם ביגמיק הוא גבר חבל על הזמן הוא מאוד נחמד ולא כדי שהוא יפול עליכם (מניסיון)
באר שבע קבוצה חדשה יחסית יש להם רנינג חזק מאוד מקדוגלד וקוורטרבק שייבא לארץ ציוד לפוטבול הם פחות או יותר קבוצה סבירה
אפרת הם האלופים הנוכחים קבוצה חזקה יצא להם קצת שם של מלוכלכים -כלומר קצת מכות קטנות שלא רואים וכאלה אבל הם קבוצה טובה ליין חזק
פתח תקווה(הקבוצה שאני משחק) נכנסו העונה קצת מחסור בשחקנים ליין התקפה יחסית חזק כרגע בלי ניצחון

יש גם ליגת תיכונים עם 10\12 קבוצות אני לא זוכר אני גם לא מכיר האמת אני רק יודע שהוולבס מקריית אונו לקחו אליפות שנה שעברה בניצחון על כפר סבא הווקס,הרבה מהשחקנים שלהם השתבצו בקבוצות טובות (בעיקר ת"א סייברס אדם וקורי זינקר וכו' ופיונירס יונתן שקולסקי עומר האס וכו') יהיה נחמד עם יבוא משהוא שמכיר ויוסיף

הליגה כל שנה מתפתחת העונה מצולמת על ידי צלם של הליגה שמצלם את המשחקים בירושלים ,ומשודרת ברדיו מיוחד,ONE משדר לפעמים תקצירי משחקים וערוץ הספורט משדר את הפלייאוף

אם מישהו יש לו שאלות יכול לשאול כאן או בפרטי כנ"ל על הצטרפות לקבוצה.

הליגה ממומנת על ידי רוברט קראפט מיליארדר יהודי בעל קבוצת הניו אינגלנד פטריוטס(שהפסידו בסופרבול אגב) הוא תורם כסף ובנה את מגרש קראפט בירושלים.
בליגה משחקים 8 על 8 ולא 11 על 11 במגרש באורך 70 יארד ולא 100 כמו בNFL ייתכן ועונה הבאה יגדילו ל9 על 9.
זה האתר של הIFL-ISRAEL FOOTBALL LEAGE http://www.ifl.co.il/default.aspx
יש בוא סטטיסקות ,קצת מידע על הקובצות ועל הליגה,לוח משחקים ועוד.

לדעתי פוטבול זה ה-משחק לישראלים ותוך 5-10 שנים זה יכול לעבור בכיף את הכדורגל,בנתיים זה ליגה חובבנית בלי שכר רוב הציוד השחקנים קונים והוא מוזמן מארה"ב. במהלך מרץ הבנתי יהיו מבחנים לנבחרת ישראל בפוטבול שבהתחלה תתחרה קצת בקולג'ים ברמות נמוכות ולאט לאט גם נגד נבחרות מאירופה.
זהו פחות או יותר חפרתי חבל על הזמן אבל מקווה שעזרתי לאנשים שתמיד רצו ולא ידעו שזה מתחת לאף שלהם.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר