לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2012, 16:09
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shovava שמתחילה ב "האם גברים באמת בוגדים?"

האמת - התשובה לכך היא כן, לא וגם וגם...

ראשית כל. לגברים יש צורך ביולוגי להפיץ את הזרע שלהם. זה מקודד עמוק בגנים ולהכחיש את זה יהיה די מגוחך. עם זאת - אנחנו אמורים להיות קצת מעבר לשלב הפעולה על סמך צרכים ביולוגיים בסיסיים ואין סיבה שזה יהיה תירוץ לבגידה.

מצד אחד, גבר שבוגד יותר מפעם אחת סביר שיבגוד עוד פעמים רבות. מדובר באישיות, בעניין של שליטה עצמית, של בגרות וגם של מה שהוא מחפש בחיים.

מצד שני, לא כל גבר הוא כזה. מרבית הגברים לא באמת מחפשים לבגוד - הם מגיעים לשם מתוך חסך כלשהו בזוגיות שלהם. חסר להם משהו, לא טוב להם, לא מסתדר להם... ולכן הם הולכים לרעות בשדות זרים...

ואגב, גם נשים בוגדות ומאותן סיבות בדיוק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2012, 13:38
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לבגוד - אין דבר יותר שפל ומכוער מזה."

יש דברים הרבה יותר מכוערים מזה, אבל לא משנה.
אגב, לא כל בעיה במערכת יחסים שמובילה לבגידה, במקורה הייתה צריכה להוביל לפרידה. לפעמים בעיה ביכולת לדבר על דברים (ויש אנשים שהרבה יותר קשה להם לפתוח בעיות מאשר להדחיק אותן) יכולה לגרום לבעיה שתתפח ותגרום בסופו של דבר לחיפוש סיפוקים בחוץ. גם לא כל בגידה היא תוצאה של "ייחום חסר מעצורים". זו בפעמים רבות תוצאה של צורך בחום והבנה שלא מקבלים מבן/בת הזוג.

אני מעולם לא בגדתי, ואני לא רואה את עצמי אי פעם עושה משהו כזה. אני מאלה שכן מדברים על בעיות. מבחינתי זה דיל ברייקר אמיתי. לא בגלל החלק הפיזי, אלא בגלל שבירת האמון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 15-02-2012, 16:19
צלמית המשתמש של dr jekyl and MR hyde
  משתמש זכר dr jekyl and MR hyde dr jekyl and MR hyde אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dr jekyl and MR hyde Follow me...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shovava
יצא לי לא מעט לדבר עם הצד הנשי על גברים ורוב הבנות אומרות לי "כל הגברים בוגדים,גם אם זה לא ישר אז בכל שלב בחיים שלהם". ואני חושבת על כמה שזה עצוב שכולן כמעט חושבות ככה. יש בי עוד שביב של תקווה שזה לא נכון להכליל את כולם...

מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים על זה,האם זה באמת נכון שגם אם כרגע הוא לא יבגוד הוא מתישהו יבגוד בעתיד?ושאני אומרת בגידה אני מתכוונת אפילו לנשיקה.

מה הקשר גברים?
יש גברים כאלו ויש נשים כאלו...
או שאולי הנשים בוגדות כי הגברים דרדרו אותן? "הגבר תמיד אשם"...
בכל אופן מה עם סיפור גן העדן? "אתן" התחלתן?

ישן 17-02-2012, 17:51
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי y o g e v שמתחילה ב "השאלה היא מה זה לבגוד ? ..."

לבגוד בעיני זה שבירת האמון. לא זה שבא לו על מישהי אחרת או פנטזיה - זה כ"כ טבעי שהייתי מודאגת אם זה לא היה קורה. להביא את זה לידי מעש, בטח ובטח אם מדובר במערכת יחסים משמעותית, זו שבירת אמון.

מה גורם לאדם להתרחק ולא לבגוד? אני יכולה לומר רק מבחינתי. אין סיכוי שאני אבגוד. אני במערכת יחסים = אני די עיוורת לאפשרויות אחרות. זה לא שאני לא יכולה להסתכל על מישהו ולחשוב שהוא נראה ממש טוב, אבל לא יעלה על דעתי לעשות ולו פסע בכיוון. למה? כי יש לי רגשות כלפי בנאדם אחר. אם לא יהיו רגשות - מערכת היחסים תסתיים. לא בגלל הצורך לבגוד.

אני נשואה די טריה. אני מודעת לזה שהטבעת לא באה עם תעודת ביטוח. מצד שני, האמון שלי בבעלי הוא כ"כ עמוק, שההתחייבות אחד כלפי השני הייתה שלב טבעי מאד עבור שנינו.

אני חושבת שיש לך טעות. בגידה היא לא ענין של כל מצב נתון. משהו צריך להיות מאד off כדי שבגידה תהיה בכלל אופציה. בעיני - עד כדי כך off שאני אעדיף קודם לסיים את מערכת היחסים.

אני גם לא חושבת שבגידה נתפסת כ"בסדר" בחברה. לפחות לא בחברה שמקיפה אותי, ואני לא שמעתי את המושג "חבר זה לא קיר" נאמר שלא כבדיחה...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 17-02-2012, 18:08
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לבגוד בעיני זה שבירת האמון...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
משהו צריך להיות מאד off כדי שבגידה תהיה בכלל אופציה. בעיני - עד כדי כך off שאני אעדיף קודם לסיים את מערכת היחסים.

כל מה שזה דורש זה שחיקה ממושכת וטבעית בחיי הנשואים + הכרות עם אדם אחר שיש איתו כימיה. יהיה מעניין לראות איך תרגישי בעוד כמה שנים.

אני מכיר נשים בשנות ה30 שלהן שכאשר הן התחתנו אז הגבר שלהן היה האחד והיום, בחלוף הרבה כביסות של הגרביים המסריחות שלהם וכו', הוא האחד שהן מתות שיעוף מהחיים שלהן (אבל גירושין זה מפחיד כי מעדיפים רע מוכר על פני הלא נודע).

אז לא כולן בוגדות אבל יש שכן וזה לא משהו שהן האמינו מראש שיעשו.

ישן 17-02-2012, 18:14
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Tallyco]משהו צריך..."

רואים שאתה לא מכיר אותי....

אני לא בנאדם שעובד מהבטן. אצלי קודם כל הראש צריך להיות בסדר, לדעת שאני בסדר, ואז אני נותנת לעצמי להרגיש.
אני לא מאמינה ב"גבר האחד". מעולם לא. אני מאמינה שבעלי הוא מי שאני אוהבת, עם כל החסרונות והמגרעות שלו, כי הן חלק ממי שהוא. ידעתי טוב מאד לאן אני נכנסת, ואני חושבת שאני מסוגלת לראות גם חמש ועשר שנים קדימה ולדעת שעדיין יהיה לי טוב במערכת היחסים הזו, שהוא ימשיך לעניין אותי בגלל מי שהוא, ושאני לא בנאדם שמאפשר לעצמו להסתכל לצדדים. אני יכולה להגיד שוב - אני אסיים מערכת יחסים לפני שאני אבגוד באמון.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 16-02-2012, 20:19
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07

אשמח לביאור מושגים של הנושא.

א.מה זה נקרא לבגוד?

ב.איפה עובר הקו הדק שמונע את ההיתכנות לבגידה? (הרי אין מערכת יחסים שתמיד סוחפת,מרגשת ומהנה ותמיד יש קשיים בקשר)

ג.האם החברה הכללית (על כל המדיה -טלוויזיה,ספרים וכו') לא אשמה בזה?עם מונחים של 'חבר זה לא קיר' והגיבור בספר/סרט שבוגד? אולי בתודעה שלנו לבגוד זה תמיד משהו מעניין ומרתק,אולי המושג נהפך למשהו 'בסדר' (ואולי יותר מזה) ?

תמיד יהיו בוגדים,בכל כלל יש יוצאים מן הכלל.

השאלה הנוקבת היא, איך עולה שאלה כזאת קשה? מה קרה לנו?

הבאתי לעזר מאמר מעניין שמצאתי (בחיפוש פשוט בגוגל) יש בו המון עומק.
ציטוט מהמאמר,
ציטוט:
הפילוסוף שופנהואר כתב משל על איש שפגש אשה מעניינת מאוד בנשף מסכות וניהל איתה שיחת נפש עד עומק הלילה. סוף סוף מצא אחת שמבינה אותו, לא כאותה אשת מדנים קודרת - בעברית מדוברת: כלבְתֶא – שאיתה הוא נשוי. אך בחצות, כאשר צלצלו הפעמונים, הורידו את המסכות, ולפתע הוא מגלה שזאת אשתו. להשתחנ"ש זה קל.

http://www.kulanu4you.org/article.php?id=47

ההודעה שמעל זאת ששלחתי, אבקש ממי שיש לו את האפשרות, למחוק אותה.(כשלחצתי שלח זה הראה טעות,וכאילו לא נשלח,לכן כתבתי הכל מחדש).

נערך לאחרונה ע"י y o g e v בתאריך 16-02-2012 בשעה 20:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר