לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2012, 11:21
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני לא מאמין.... HP 0.45..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני לא מאמין....

HP 0.45 עולה שם רק דולר....

לפי המחיר של דולר לכדור הגיוני שזה HP, האקדח הזה הוא Colt 1911A1 והתחמושת שלו היא 0.45ACP
יש לתחמושת הזו הרבה וריאציות (קלי משקל, כבדי משקל, HP, ראש שטוח וכו').
תחמושת 0.45 זולה בארה"ב זה חבילה של 50 כדורים ב 19 דולר, ז"א 38 סנט לכדור או 1.4 ש"ח
תחמושת 9 מ"מ זולה בארה"ב זה חבילה של 50 כדורים ב 12 דולר, או 24 סנט לכדור או 90 אג'

רק לשם השוואה למחירים בארץ, המחיר למעלה מהכפיל את עצמו ב 4 שנים.
מחיר כדור 9 מ"מ הכי פשוט היום כבר עובר את ה 2 ש"ח,פשוט זוועה!
לא יודע אם אפשר לרכוש HP בארץ, אבל שמעתי מחברים שהמחיר שדיברו עליו היה כ 6 ש"ח לכדור...

האקדח של טומי ג'ורדן, ניראה מושקע ומתוחזק
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2012, 18:51
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
לפי המחיר של דולר לכדור הגיוני שזה HP, האקדח הזה הוא Colt 1911A1 והתחמושת שלו היא 0.45ACP
יש לתחמושת הזו הרבה וריאציות (קלי משקל, כבדי משקל, HP, ראש שטוח וכו').
תחמושת 0.45 זולה בארה"ב זה חבילה של 50 כדורים ב 19 דולר, ז"א 38 סנט לכדור או 1.4 ש"ח
תחמושת 9 מ"מ זולה בארה"ב זה חבילה של 50 כדורים ב 12 דולר, או 24 סנט לכדור או 90 אג'

את כל הנ"ל אני יודע, ההשתאות על כך שהמחיר זול מאוד והחוצפן עוד מעיז לגרום לזה להשמע כאילו זה יקר.
ציטוט:
מחיר כדור 9 מ"מ הכי פשוט היום כבר עובר את ה 2 ש"ח,פשוט זוועה!

אתה מדבר על 9 או 45?

9 אפשר לקנות ב1.9 (או להיות יורה מעשי ולקנות בקצת זול יותר) 0.45 עולה בערך כפול מזה.
ציטוט:
לא יודע אם אפשר לרכוש HP בארץ, אבל שמעתי מחברים שהמחיר שדיברו עליו היה כ 6 ש"ח לכדור...

שוב 9 או 0.45? 6 לHP 0.45 נשמע הגיוני בהתחשב במחירי הארץ.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-02-2012, 21:23
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=Fang]לפי המחיר של דולר..."

את כל הנ"ל אני יודע, ההשתאות על כך שהמחיר זול מאוד והחוצפן עוד מעיז לגרום לזה להשמע כאילו זה יקר.
כן הבנתי, 1$ לכדור 0.45 זה מחיר סביר

אתה מדבר על 9 או 45?
9מ "מ

9 אפשר לקנות ב 1.9 (או להיות יורה מעשי ולקנות בקצת זול יותר) 0.45 עולה בערך כפול מזה.
נכון וזה יקר מאד (כפול מארה"ב)

שוב 9 או 0.45? 6 לHP 0.45 נשמע הגיוני בהתחשב במחירי הארץ.
9 מ"מ, לדעתי 0.45 HP בארץ יעבור את ה 10 ש"ח

זה לא רק תחמושת, בנוסף יש דמי כניסה למטווח, מי שרוצה לשמור על כשרות צריך לירות לפחות פעם בחודש והרבה (לפחות 100 כדור), זה בלתי אפשרי במחירים האלה.

וכשמגיע הליך חידוש הרישיון מה שלפני 4 שנים היה נגמר בכ 400 ש"ח היום הגיע כבר לכ 700-750 ש"ח

ישן 12-02-2012, 08:21
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "כדורים בסופר? זה משעשע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
כדורים בסופר? זה משעשע
ו-טוב, אני מניחה שסכינים ברמה הבסיסית זה מסוכן יותר, כי רק עם כדורים לא באמת אפשר לעשות משהו

נכון.. מה כבר אפשר לעשות עם כמה מאות חבילות של כדורים שמלאים בחומר נפץ, ויש להם כספית רועמת מצד אחר וקליע מהצד השני..

אותי הלחיצה בעיקר הקירבה למחלקת הקמפינג (מיכלי גז), ומחלקת העשה זאת בעצמך, (תרסיסים דליקים)

במקרה של שריפה, נראה לי שיהיה מאוד לא נעים לשהות שם...

מעבר לזה, במדף ליד היו לא מעט כלי נשק שעושים שימוש בכדורים הללו. אבל הם היו ממוגנים בזכוכית.

ישן 11-02-2012, 13:35
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "אבא דפוק בהחלט. סה"כ היא..."

To my parents,

I'm not your damn slave. It's not my responsibility to clean up your s**t. We have a cleaning lady for a reason. Her name is Linda, not Hannah.

If you want coffee, get off your ass and get it yourself. If you want a garden, shovel the fertiliser yourself, don't sit back on your ass and watch me do it. If you walk in the house and get mud all over the floor that I just cleaned, be my guest, but clean it up after you are done getting s**t everywhere.

I'm tired of picking up after you. You tell me at least once a day that I need to get a job. You could just pay me for all the s**t that I do around the house. Every day when I get home from school, I have to do dishes, clean the counter tops, all the floors, make all the beds, do the laundry and get the trash. I'm not even going to mention all the work I do around your clinic.

And if I don't do all that every day, I get grounded. Do you know how hard it is to keep up with chores and schoolwork? It's freaking crazy.

I go to sleep at 10 o'clock every night because I am too tired to stay up any longer and do anything else. I have to get up at five in the morning, to get ready for school. On the weekends, I have to sleep with my door locked so my little brother won't come get me up at six.

I'm tired of this bulls**t. Next time I have to pour a cup of coffee, I'm going to flip s**t. I have no idea how I have a life. I'm going to hate to see the day when you get too old to wipe your ass and you call me, asking for help. I won't be there.

Signed,
Your Pissed Kid,
Hannah
http://www.dailymail.co.uk/news/art...ting-video.html

ישן 11-02-2012, 16:52
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "אני לא דיברתי על ה"להעניש"..."

אתה יכול לקרוא לזה דיקטטורה, או איך שבא לך. אבל המצב הוא כזה - להורה יש את המילה האחרונה
בנוגע לחינוך, בנוגע לחפצים שהוא קנה לילד ובנוגע להרבה דברים אחרים.
(לא בנוגע להכל, אבל כן בנוגע למקרה הספציפי הזה)
זה שהוא קנה לילד את המחשב, זה לא הופך את הרכוש לשל הילד, זה עדיין הרכוש של ההורה.
אתה מדבר כאילו הוא הרס משהו כל כך יחודי בכל העולם כולו, ושהחפץ שייך לה ואיזה אבל הוא עשה לה...
כאילו מה.. רוצה מחשב? לכי תעבדי, תביני שכסף לא בא מהשמיים ושקשה לקנות מחשב כזה, ואולי תביני
את מהות החפצים שאת מקבלת במתנה ולא תהי כזו אגואיסטית, שאם רק מבקשים ממך לסדר את החדר
של עצמך, זו בהחלט בקשה לגיטימית לחלוטין.

ישן 11-02-2012, 16:16
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "והוא הביא אותה לעולם, אז מותר..."

בסרטון הוא אומר שהיו כבר מקרים דומים , ובהם הוא הגיב בצורה יותר מתונה.
אמרתי שאני בצד של האבא? אמרתי שהאבא מושלם? אמרתי שזאת הורות טובה? לא.
אני במקומו לא הייתי מגיעה למצב מלכתחילה, ולא הייתי קונה לילדים שלי דברים יקרים כאלה בכלל. אבל גם אם נניח הם היו מתנהגים בצורה כזאת, לא הייתי חושבת פעמיים לפני שהייתי גוזלת מהם מותרות כאלה ואחרות. ומה שהייתי עושה במותרות האלה אח"כ זאת החלטה שלי בלבד מאחר והן רכושי, גם אם הילדים הם היחידים שמשתמשים בהם. אם זה לא היה רכושי, הרי שפעולת הלקיחה הייתה נחשבת לגניבה... וואלה, אני בספק שזה יתפוס בבית משפט, במועצה לשלום הילד או במה שלא יהיה. כל עוד הורה מספק לילד שלו דברים מינימליים (ביגוד, קורה מעל הגג, אוכל וכו') והוא לא פועל בצורה אלימה כלפיהם (פיזית, מילולית, זלזול, התגרות וכו'- ולא, אלימות כלפי הרכוש של ההורה לא נחשבת), אתה לא יכול לבוא אליו בטענות לגבי הדרך בה הוא בוחר לחנך את ילדיו. (אני במקומו הייתי תורמת את הלפטופ לאיזה בית יתומים, כדי שהילדה הכפוית טובה הזאת תבין שיש ילדים שיש להם הרבה פחות ממנה)

להשוואה שלך בין בן אדם לחפץ אני אפילו לא הולכת להתייחס.

לגבי ה"דיקטטורה" בתגובה שלך לטלי. מה לעשות, במשפחה יש היררכיה מסויימת. לילדים אף פעם אין אותה סמכות או כמו שיש להורים, וטוב ויפה שיש להם דעה, אבל ההורים לא מחוייבים לפעול לפיה. בפעם הראשונה שיש התנהגות לא רצויה, מדברים על זה, בפעם השניה מתעצבנים, ואם רואים שזה לא עוזר, אז כן... מענישים. "בלתי הפיכה" מי ישמע? האם הוא מנע ממנה לחלוטין את האפשרות לקנות לפטופ משלה? לא נראה לי.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 11-02-2012 בשעה 16:21.
ישן 11-02-2012, 17:05
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "ההשוואה שלי לא התיחסה לשווין..."

זה אומר שבעצם אם הילד שלך יצפצף על כל מה שאתה אומר, יזלזל בך, לא יקשיב לך ויתנהג בצורה מחפירה- אתה אפילו לא תקח לו את הסלולרי כעונש?
בסופו של דבר אנשים צריכים להבין שיש השלכות למעשים שלהם. אי אפשר להתנהג להורה שלך כאילו הוא חתיכת זבל ולצפות שהוא יחייך ויבקש עוד.

נכון, אני לא מסכימה שמה שהוא עשה זה תקין כי גם פשוט לקחת את המחשב לצמיתות זה היה יכול להיות פתרון, אבל על פי הסיפור שרשום
פשוט נמאס לו מהיחס שלה והוא רצה לעשות משהו לשם "יראו ויראו".

אפשר להתנהג עם ילדים בכפפות משי עד כמה שתרצה, אבל כשקורים כל הזמן מקרים ואתה מגיב כל פעם בעדינות, באיזשהו שלב צריך לעשות
משהו דראסטי בשביל שהמסר יעבור. אחרת ההתנהגות פשוט תשאר...

09.07.00-16.07.12

ישן 11-02-2012, 17:06
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "ההשוואה שלי לא התיחסה לשווין..."

אם להגיד לך תאמת, אמא שלי לקחה לי הרבה דברים כעונש כשהייתי קטנה ורבים מהם לא קיבלתי בחזרה או אפילו ראיתי עד עצם היום הזה (אין לי מושג מה היא עשתה איתם)...
אף אחד מהם לא השאיר אצלי פגיעה נפשית עמוקה או טראומה כלשהי.
גם אם התעצבנתי עליה בזמנו, עם הזמן גדלתי, למדתי להעריך אותה והבנתי שהיא נהגה כמו שצריך ושאני חונכתי טוב יותר בגלל שהיא עשתה את זה.
כך שאני לא מסכימה עם מה שאתה אומר ועם ההשוואה הזאת, זה לא שהוא לקח את הכלב הקטן והאהוב שלה והרג אותו מול העיניים שלה, הוא הרס חפץ... חבל על איכות הסביבה וזה, אבל היא תתבגר.
רוב הסיכויים שהיא תשכח מהמחשב הזה (בהנחה והחברים שלה לא יזכירו לה את זה עד סוף חייה) ושלהיות מקורקעת יציק לה יותר.

ושיהיה לך לבריאות ואני מקווה שהשיטה הזאת תעבוד בשבילך ושלא תגדל דור של ילדים מפונקים [=

ישן 11-02-2012, 17:15
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09

אני מסכים איתך במאה אחוז.
מסיבה כלשהי אנשים פה מנסים להפוך את הדיון, כך שיסוב סביב הסוגיה האם זו זכותו לעשות את מה שעשה. חוץ מספק שימוש לא חוקי בנשק, אין שום דבר לא חוקי בפעולות שלו, וזה ברור לכולם. השאלה היא האם זו הורות חכמה (וכן, Seo, ברגע שהוא בוחר לשתף את כל העולם בדרך שבה הוא מחנך את הילדים שלו, יש לנו זכות מלאה להעביר ביקורת על הדרך הזו).
אני אישית חושב שהוא התנהג כבבון כוחני. ככל הנראה הוא היה צריך לנקוט באקט חינוכי כזה או אחר לגבי הפוסט של הבת שלו, אבל התנהגות אלימה וילדותית שכזו, לעייני כל העולם ואחותו, זו בטח לא התגובה הנכונה.
אני לא בטוח האם הטענות של הבת מוצדקות או שלא, שכן יש הבדל די משמעותי בין הגירסה שהיא מתארת, לבין מה שהוא אומר, אבל בהתחשב באיך שהאב הזה נשמע ומתנהג, אני לא אתפלא אם הגירסה שלה יותר קרובה למציאות.

ישן 11-02-2012, 17:23
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני מסכים איתך במאה..."

אני לא העלתי את נושא הזכות של האב לעשות את המעשה הזה.
והאב לא שיתף את כל העולם, הוא שם את הסרטון על דף הפייסבוק של הבת שלו. אנשים אחרים חשו את הצורך לשתף.
ובסדר, בבון כוחני או לא, בסופו של דבר אתה מסכים עם התוצאה? היה צורך לעשות משהו עם המצב בו היא לא מקשיבה לו ומזלזלת
הדרך שלו זו הדרך שלו. הורה אחר היה זורק את המחשב לפח או מוכר אותו, אבל בסופו של דבר התוצאה זהה. לנערה לא יהיה מחשב.
כמו שרשמתי כבר למעלה, אני לא חושבת שהדרך שלו היא הדרך הנכונה או החכמה, אבל מבחינת התוצאה זו כן הורות מתאימה.
אם לא היה אכפת לו ממנה או ממה שהיא עושה, הוא גם היה יכול לזרוק אותה מהבית.

09.07.00-16.07.12

ישן 11-02-2012, 17:42

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני לא העלתי את נושא הזכות של..."

האב הוא זה שהעלה את הסרטון ליו-טיוב (הסרטון המקורי זה שיש לו מעל 6 מיליון צפיות), ואפילו אם הוא היה שם את זה "רק" בפייסבוק שלה, על הקיר, זו עדין השפלה פומבית, שאינה קשורה לחינוך נכון, לפחות איך שאני רואה את זה.
אני מסכים שהוא היה צריך לעשות משהו, אבל יש הבדל מאוד משמעותי בין לעשות משהו, ללעשות כל דבר.
אני לא מקבל את הטענה ש"הדרך שלו זו הדרך שלו". אם בתור עונש הוא היה נועל אותה במרתף למשך חודש, ונותן לה לאכול שתי פרוסות לחם ביום, גם אז היית טוענת ש"הדרך שלו זו הדרך שלו"? כל הדיון פה הוא על האם הדרך הזו נכונה או לא.
אני לא אמרתי שלא אכפת לו ממנה. אני מניח שכן אכפת לו, ולו רק מהסיבה שלרוב ההורים אכפת מהילדים שלהם, אבל זה לא אומר שהוא מספיק חכם כדי להפוך את האכפתיות שלו להורות טובה.

ישן 11-02-2012, 17:51
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "האב הוא זה שהעלה את הסרטון..."

התנצלות שלי, לא ידעתי שהוא זה שהעלה את הסרטון ליוטיוב.
ונכון, זה משהו פומבי מאוד, אבל אתה לא מכיר את הצד השני. ומה אם היא הביכה אותו מול כל המשפחה והמכרים שלהם מספר פעמים
והגיעו לו מים עד נפש והוא פשוט רצה להחזיר לה כגמולה?
זה בעייתי לשפוט מצב כזה כשאנחנו לא מכירים את הסיפור המלא.

ואני באמת חושבת שאתה קצת נסחף בטיעון שלך. הוא לא עשה "כל דבר". הוא לא זרק אותה מהבית או חבט לה עם הלפטופ בפרצוף
או סגר אותה במרתף לחצי שנה. זה רק מחשב וזה רק חפץ.
הוא לא עבר על החוק ואין מה להביא דוגמאות ל"מה אם הוא היה מנהג כמו פסיכופט ומתעלל בה מינית כי היא לא עושה שיעורי בית" כי הן לא שוות במידת החומרה.

ושוב, זו לא הורות טובה בעיניך. אנחנו לא מכירים את כל הסיפור ואנחנו לא יודעים מה היה מעבר מלבד מה שהוא סיפר- שהיו עוד המון מקרים וכל
טיפול עדין שלו בנושא נגמר במפח נפש. מה אם הילד שלך היה ממשיך לזלזל בך ולחתור תחת מרותך? ייתכן ואף תאבד עשתונות ותפליק לו בטעות.
על פי מה שנראה הוא פשוט עשה זאת אחרי שנמאס לו מכל מיני פתרונות קיקיוניים שלא עובדים.
אז נכון, הוא הגזים קצת, אבל לא צריך לקחת את זה כל כך רחוק.

09.07.00-16.07.12

ישן 11-02-2012, 18:16

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "התנצלות שלי, לא ידעתי שהוא זה..."

ציטוט:
ונכון, זה משהו פומבי מאוד, אבל אתה לא מכיר את הצד השני. ומה אם היא הביכה אותו מול כל המשפחה והמכרים שלהם מספר פעמים

אז? מה גם הוא ילדה בת 15? אני מצפה מהורה שמתיימר לחנך את הילדים שלו להיות מסוגל להפגין קצת יותר בגרות ואיפוק.
ציטוט:
ואני באמת חושבת שאתה קצת נסחף בטיעון שלך. הוא לא עשה "כל דבר". הוא לא זרק אותה מהבית או חבט לה עם הלפטופ בפרצוף
או סגר אותה במרתף לחצי שנה. זה רק מחשב וזה רק חפץ.

לקיחת הלפטופ היא לא הפואנטה בעייני. אני חושב שהאבא הזה דביל מכמה סיבות:
א. העובדה שהוא בחר לחנך את הבת שלו מול כל העולם ואחותו, על גבי הרשת, זו התנהגות מפגרת בעייני.
ב. השימוש החופשי מדי שלו בנשק חורה לי מאוד. זה משדר כוחנות מיותרת לחלוטין בסיטואציה זאת.
ג. כל השיח סביב המטלות של הבת שלו יוצר אצלי תחושה של אחד האבות האלה שמאמינים ב"משמעת ברזל", כדי לשדר לילדים שלהם שהם כאלה badass, ובסופו של דבר הילדים שלהם יוצאים שרוטים לגמרי.

בשורה התחתונה, ברור שחסרים לנו הרבה נתונים, ושאי אפשר להסיק מסקנות חד משמעיות רק על סמך מה שרואים בסרטון, אבל מהרושם שנוצר אצלי, האבא הזה רחוק מלהיות מושא להערצה.

ישן 11-02-2012, 18:23
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha] ונכון, זה..."

ומאיפה לך שהוא לא הפגין את זה בדיוק? הוא מספר שהיו מספר פעמים בהם היא עשתה מה שבראש שלה.
כמה אפשר להבליג? כמה אפשר לומר "נו נו נו" כשזה בבירור לא פועל?

וזכותך לחשוב שהאבא דביל, אבל זכותנו גם לתמוך במטרה שלשמה הוא עשה את הפעולה המפוקפקת הזו.
א. אבל ככה הוא חונך וככה זה נהוג אצלם.
אם תלך לאפריקה ותראה שדרך הענישה שם זה לומר לילד לרוץ אחרי זברה במשך שעה, אתה גם תאמר "הבורים האלה... צק צק צק... תראו איזה דרכים מוזרות יש להם" ?
בסופו של דבר ככה הוא חונך וגדל, וממרומי גילו הוא יכול להעיד גם שזה עובד. היא הביכה אותו מספר פעמים בפומבי ויש גבול לכמה אדם יכול להבליג.
ב. ככה זה באזורים מסויימים בארה"ב.
ג. אבל בדיוק, זה יוצר אצלך תחושה. אבל אתה לא יכול לדעת מה באמת קורה שם.
האב הזה מנסה להקנות לה ערכים. שגאדמט הכסף לא גדל על העצים. אם קונים לה מחשב וסלולרי ואייפוד ושיט כזה,
היא יכולה להעריך את ההורים שלה ולא להשפיל אותם כל פעם שהם מבקשים ממנה לזרוק את הזבל.

לא אמרתי ולא אומר שהאב הזה הוא מושא להערצה, אבל אני חושבת שהמטרה שלו טובה, גם אם הדרך קצת סטתה באמצע.

09.07.00-16.07.12

ישן 11-02-2012, 17:59
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "האב הוא זה שהעלה את הסרטון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tommy Jordan
Q: Why did you decide to reprimand your daughter over a public medium like YouTube?

A: Well, I actually just had to load the video file itself on YouTube because it’s a better upload process than Facebook, but the intended audience was her Facebook friends and the parents of those friends who saw her post and would naturally assume we let our children get away with something like that. So, to answer “Why did you reprimand her over a public medium like Facebook” my answer is this: Because that’s how I was raised. If I did something embarrassing to my parents in public (such as a grocery store) I got my tail tore up right there in front of God and everyone, right there in the store. I put the reprisal in exactly the same medium she did, in the exact same manner. Her post went out to about 452 people. Mine went out to about 550 people… originally. I had no idea it would become what it did.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 11-02-2012 בשעה 18:12.
ישן 11-02-2012, 18:21

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "חשבת לרגע שגם אם יש לו מוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
חשבת לרגע שגם אם יש לו מוח וגם אם הוא הירהר רבות על הנושא הוא עדין לא חייב להסכים עם אנשים שחושבים שזאת הורות לא טובה? זה שאני לא מסכימה איתך אומר שאין לי מוח ושאני טמבלית? \:
והוא כן מצא סיבה נוספת וזה כתוב : כדי למנוע מהאנשים שיראו את הפוסט שלה לחשוב שההורים שלה באמת מתנהגים אליה ככה, ושהם מרשים לה להשפיל אותם בפומבי ללא עונש.

בעיני, התשובה הזאת רק גורמת לי להזדהות עימו.

ברור שהוא לא חייב להסכים. אני לא יכול לכפות עליו (או עליך) להסכים עם דעתי. אבל זה לא הופך את הדעה שלי לחות נכונה.
עכשיו כששישה מיליון אנשים ראו את הבת שלו מושפלת בפומבי, ויש סיכוי טוב שהחיים שלה יהפכו לגיהינום עלי אדמות (יש דוגמאות לדברים דומים מהעבר), נוכל לחכות קצת זמן, ולבחון במבחן התוצאה מי מאיתנו צודק.

ישן 11-02-2012, 17:32
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני מסכים איתך במאה..."

אף אחד לא מנסה להפוך את הדיון לשום דבר. Mnemosyne הגיב איך שהגיב ומאחר ולא הסכמנו עם חלק מהתגובה שלו, הגבנו לו ומשם הדיון גלש.
לא אמרתי שאין לך את הזכות להעביר ביקורת. אמרתי שאתה לא יכול לבוא אליו בטענות לגבי זה שהוא מגדל אותה כמו שהוא רואה לנכון.
יום אחד אתה תנהג בילדיך בצורה כזו או אחרת ברחוב לעיני כולם, וחלק מהצופים לא יסכימו איתך ויעבירו עליך ביקורת. האם אתה מצופה לשנות את דרכיך ואת השקפת עולמך בנוגע לגידול ילדים רק כי מישהו לא מסכים עימך? ממש לא.

ואגב.. מאחר ומי שגידל את הילדה הוא האבא הזה, סביר להניח שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ...
לכן אני לא רואה סיבה להניח שגירסתה קרובה יותר למציאות, במיוחד לאור העובדה שהיא נערה בגיל ההתבגרות, גיל שיש בו נטייה למרוד ולהגזים, ומאחר והיא כותבת שאין לה זמן לכלום חוץ משיעורים ועבודות בבית, אבל עובדה שהיא משתמשת בפייסבוק והמון גאדג'טים אחרים ושהלפטופ יחסר לה.

ישן 11-02-2012, 17:51

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אף אחד לא מנסה להפוך את הדיון..."

ההבדל ביני לבינו הוא שאני לא אנהל את החינוך של הילדים שלי על גבי מדיה ציבורית שנגישה לכל העולם, ולכן לא אצטרך לשמוע ביקורת מאחרים. נכון שגם הרחוב הוא מקום ציבורי, אבל איכשהו השתרש המצב שאם מישהו בוחר לשים משהו ברשת, זה לגיטימי לגמרי, ואף מצופה, מאחרים להביע את דעתם, מה שלא כך ברחוב. אם למשל את תלכי ברחוב, ואדם זר יעיר לך על המראה שלך, זה יראה לך מוזר ולא ראוי, אם לעומת זאת, את מעלה לפה תמונה שלך, את מצפה שאחרים יעירו עליה.
אני בטוח שאת צודקת והילדה כנראה מגזימה במעט או בהרבה במטלות שהיא מקבלת. אבל אפילו אם האמת כולה בדבריו של האב (מה שלא סביר בעייני, אני מניח שהיא איפשהו באמצע), עדין וו לא נראית לי מערכת יחסים תקינה שהילדה חוזרת הביתה מבית הספר, ומצפה לה רשימת מטלות מודבקת לקיר...

ישן 11-02-2012, 18:24

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "שוב... תעיר כמה שאתה רוצה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
שוב... תעיר כמה שאתה רוצה, תעביר ביקורת, תעשה מה שבא לך. אבל זכותו להמשיך לחנך אותה כמו שהוא רואה לנכון כל עוד הוא לא פוגע בזכויות הבסיסיות שלה.
למה זה לא נראה לך הגיוני שלנערה מתבגרת יש מטלות ברחבי הבית? למה שהוריה יסדרו וינקו אחריה ויהיו היחידים שדואגים לסביבה ביתית נוחה ונעימה?
אולי זה כי זאת בדיוק הדרך בה גידלו אותי, אבל מצב שכזה נראה לי אבסורדי לחלוטין.

כמו שאמרתי פה כבר, ברור שלא מדובר בשיח של זכויות. זכותו לעשות מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא עובר על החוק. השאלה היא האם זו הורות נכונה או לא, ורק על כך הבעתי את הדעה שלי.
אין שום בעיה שלילדה יהיו משימות בבית, אבל להדביק לה רשימה על הקיר כשהיא חוזרת הביתה, יוצר רושם של יחסי הורה-ילד מאוד בעייתיים.

ישן 11-02-2012, 18:26
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "שהיא לא זהה לשלך? הוא מאמין..."

ציטוט:
שהיא לא זהה לשלך?
הוא מאמין שזו דרך החינוך הכי טובה שיש. הוא לא ויתר על הבת שלו או זרק אותה לכל הרוחות.
כשיהיו לך ילדים והם לא יקשיבו למילה ממה שאתה אומר, אני בטוחה שהלך המחשבה שלך יהיה מעט שונה.

כן. אבל אני לא ראה במחשב ולא אהרוס את הנייד, כפי הנראה. קראתי עכשיו מהדף שלו, ונראה שהוא קצת התקרר. אולי הוא מתחיל להבין, שמהיום הוא כבר לא שייך רק לעצמו. ההשלכות של זה על הבת, גם זה משהו שנצטרך לבדוק עם הזמן.

ישן 11-02-2012, 19:01
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אב שנמאס לו מההתנהגות של הבת שלו , יורה לה במחשב - איזה מלך"

קראתי את האשכול ויש פה כמה טרנדים מעניינים.

student1 - לא מבין למה אבל אתה מדגיש את העובדה שהלפטופ נהרס על ידי האב במקום שהאב יתרום אותו או משהו בסגנון. זה הציוד שלו - הוא שילם עליו, ואם הוא מחליט להפטר ממנו יש לו זכות מלאה להחליט איך. אני בטוח שהיית מתעצבן אם מישהו היה דופק לך על הדלת ואומר לך לא לזרוק יותר בקבוקים בזבל אלא לשים אותם במיכלי מיחזור או משהו בסיגנון, או לחילולפין שזרקת משהו שעדיין שמיש ויכלת לתרום את זה במקום.

Mnemosyne - אתה רואה את הלפטופ הזה כחפץ שלה ומתרעם על כך שהאב השמיד משהו שלא שייך לו. אין בטענה הזאת שום היגיון. הלפטופ שייך לאב ויש לו כל זכות לפטר ממנו. אז נכון שהבת שלו תפגע מהמעשה בגלל שבפועל הלפטופ היה שלה והיא השתמשה בו, אבל זה בדיוק מה שהוא רצה להשיג. להרוס לה את הלפטופ לצורך עונש זה שקול ללהחרים לה אותו כי מבחינת הבת התוצאה היא אותה התוצאה. או שאתה חושב שלהורים אסור להחרים ציוד מהילדים שלהם?

מה שכן, לירות בלפטופ בהחלט לא היה צעד חכם מאוד. מצד שני הוא רצה למסור מסר לאותם האנשים שקראו את הפוסט המקורי וקצת קשה לחשוב על דרך אחרת להעביר מסר שכזה...
ישן 11-02-2012, 19:21
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "בטח שזכותו לעשות זאת. אבל..."

מי אמר לך שהוא לא הסביר? לו היית מעיין בפרופיל שלו היית רואה שהוא כן ישב עם בתו לשיחה אחר־כך, ושהיא קיבלה זאת בהבנה הרבה יותר גדולה מאשר חלק מהגולשים פה ובעולם (למרות שבכל זאת היא כמובן מאד כעסה על כך).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tommy Jordan

Q: How did your daughter respond to the video and to what happened to her laptop?

A: She responded to the video with “I can’t believe you shot my computer!” That was the first thing she said when she found out about it. Then we sat and we talked for quite a long while on the back patio about the things she did, the things I did in response, etc.

Later after she’d had time to process it and I’d had time to process her thoughts on the matters we discussed, we were back to a semi-truce… you know that uncomfortable moment when you’re in the kitchen with your child after an argument and you’re both waiting to see which one’s going to cave in and resume normal conversation first? Yeah, that moment. I told her about the video response and about it going viral and about the consequences it could have on our family for the next couple of days and asked if she wanted to see some of the comments people had made. After the first few hundred comments, she was astounded with the responses.

People were telling her she was going to commit suicide, commit a gun-related crime, become a drug addict, drop out of school, get pregnant on purpose, and become a stripper because she’s too emotionally damaged now to be a productive member of society. Apparently stripper was the job-choice of most of the commenters. Her response was “Dude… it’s only a computer. I mean, yeah I’m mad but pfft.” She actually asked me to post a comment on one of the threads (and I did) asking what other job fields the victims of laptop-homicide were eligible for because she wasn’t too keen on the stripping thing.

We agreed we learned two collective lessons from this so far:

First: As her father, I’ll definitely do what I say I will, both positive and negative and she can depend on that. She no longer has any doubt about that.

Second: We have always told her what you put online can affect you forever. Years later a single Facebook/MySpace/Twitter comment can affect her eligibility for a good job and can even get her fired from a job she already has. She’s seen first-hand through this video the worst possible scenario that can happen. One post, made by her Dad, will probably follow him the rest of his life; just like those mean things she said on Facebook will stick with the people her words hurt for a long time to come. Once you put it out there, you can’t take it back, so think carefully before you use the internet to broadcast your thoughts and feelings.

ישן 13-02-2012, 14:57
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
זה מאפיין אותי בהרבה דברים
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "לא ידעתי שאתה כזה קיצוני, MSR."

הרבה דברים שאני אוהב או עושה הם קיצוניים.

אבל ברצינות, לפעמים אני שומע או רואה את איך שילדים מתנהגים אל ההורים שלהם וזה מטריף לי ת'מוח.
לא'דע תאשים את חינוך הברזל הברית-מועצותי שאני קיבלתי אבל זה נראה לי מזעזע כשהבת שלך משתמשת בשפה כזאת כלפי ההורים.
כולנו יודעים שילדים אוהבים להגזים, אני מכיר את זה מאחי, שלבקש ממנו לשטוף כלים פעם ב.. זו חתיכת מטלה שתהיה מלווה עכשיו בפרצופים של שנאה ו"למה אני?!?י#$%@#".
אז וואלה, מצטער על השפה, אבל שהזונה הקטנה תרגע ולא תחשוב שהיא יכולה לעשות מה שבא לה.
בתכלס זה לטובתה.
חוצמזה שבאמת שהאבא נראה אחלה גבר ולא איזה פסיכי.

~O.G~

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:23

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר