לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2012, 08:10
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "צריכה את העזרה שלכם בקניית אורגן חדש."

אולי זה יעזור לכם לעזור לי

היינו בכמה חנויות התקציב שלנו הוא סביב -$200 ובחנו הרבה אורגנים ופסנתרים, ופסנתרים חשמליים, וסינטים.

הכיוון הוא כזה, כלי לא ענק, ושיהיה עם תחושה של אורגן, כי על זה הוא ניגן בעבר.

פסלנו את הפסנתרים והפסנתרים החשמליים כי הוא לא אהב את המגע של הקלידים השקולים, ולרוב הם היו פשוט ענקיים, חוץ מכמה בודדים שהיו צרים אבל יקרים להחריד.

פסלנו את הסינטים כי הם אבל זה קצת אובר-קיל בשלב הזה, והכיוון הוא לנגן קלאסית איתי (כינור) ולא מוזיקה אלקטרונית... מה גם שלרוב הם היו יקרים מאוד.

סמפלר - נפסל כי הכיוון הוא קלאסית, ולא טראנסים.

נשארנו עם אורגן,

שמענו המון אורגנים בהמון טווחי מחירים, ונראה שאורגן סביב ה$200 עושה את העבודה ונשמע סביר, להבדיל מאורגנים ב$50 שפשוט נשמעים זבל.
מעבר לזה כמות הפונקציות שבאות באורגנים היקרים יותר לא ממש שמישות עבורינו - לפחות בשלב זה.

בעבר הוא ניגן מעט על אורגן פשוט יחסית, אני חושבת שאפשר לומר שזה הולך להיות האורגן הראשון שלו כמבוגר.

בקטגוריית מחירים הזו היו 2 סוגים עיקריים של מקשים, כאלה שפתוחים מלמטה כמו זה:
אבל הם הרגישו נורא פלסטיקיים וזולים, ולא נעימים לנגינה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.productwiki.com/upload/images/casio_ctk_720.jpg]

והיו כאלה שנראים כמו קלידים של פסנתר אבל קלים (אני חושבת שקוראים להם חצי שקולים, או קלים), בכל מקרה הם כמו באורגנים שהצגתי למעלה הLK-280 והCTK-4200

הם היו לו הכי נוחים לנגינה.

חשבנו ללכת על אורגנית ולא פסנתר חשמלי מהסיבה שזה קטן יותר פיזית ובשלב זה של הנגינה 61 קלידים זה די מעל ומעבר.
היום הוא מנגן משמיעה דברים פשוטים, ולא יודע תווים ותאוריה בכלל.
המטרה בכל הסיפור הזה זה שאני והוא נוכל לנגן ביחד בכייף.

אז מה עדיף?

מוארים? או רגילים?

אשמח לעזרה.

חזרה לפורום
ישן 12-02-2012, 18:18
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "[b]אולי זה יעזור לכם לעזור..."

או, נושא שאוכל להיות בו לעזר
קודם כל ברכותיי
אני באופן אישי חיפשתי כלי עם כמה שיותר אוקטבות כדי להגדיל את הטווח, למרות שכל כלי עם לפחות 5 אוקטבות יעשה את העבודה מעולה (בעיני, זו העדפה אישית כמובן)

אני לא רואה טעם ברכישה של קלידים מוארים, לוקח דקה וחצי לקלוט איזה קליד הוא איזה - לפי התבנית של השחורים.

אני חושב ש200$ זה טווח מחיר טוב.

הטיפ הכי חשוב הוא - לכו לחנות ונסו לנגן בפועל באורגנית, תראו שהקלידים מרגישים לכם טוב.

אני אישית מנגן על אורגנית עם קלידים פתוחים שנים, זה נוח לי.

אם אני מניח נכון שבעוד כמה חודשים/שנים אם תידרשו לכך תשדרגו לסינטיסייזר/פסנתר חשמלי/פסנתר והמטרה היא להתחיל לנגן כדי לראות אם זה יתפוס - לכו על אופציה זולה,
גם אם כלי מאוד בסיסי אפשר לנגן קלאסית ולא צריך שום פונק' משוכללות מיותרות.

למרות זאת, אם שדרוג לא נראה באופק (בשנה-שנתיים הקרובות), כדאי לחפש כלי שיכול להתחבר למחשב ולהקליט מוזיקה, זה מאוד שימושי.

אשמח לעזור אם את מתלבטת בין דגמים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר