לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2012, 00:58
  taxas taxas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.12
הגיע תורי לבעיית ההיכרויות בפייסבוק

אהלן, בתקופה האחרונה אני מטייל כאן בפורום וראיתי שיש כמה חבר'ה שהכירו מישהי דרך הפייסבוק וסופסוף הבנתי שאני לא היחיד ושמתי לב שיש כאן אחלה חבר'ה שעוזרים כמו שצריך
בכל אופן בגדול הסיפור שלי הוא כזה.

פעם ראשונה שהכרתי מישהי דרך הפייסבוק, בדרך כלל זה לא עבוד ככה אבל איכשהו זה קרה..
בכל אופן מישהי שאיתה אני בקשר כבר המון זמן, אנחנו מדברים מלא, היא ראתה אותי אני ראיתי אותה (בתמונות כמובן), יש לי את הפלא שלה ולהפך, מה שנשאר זה להיפגש ,פה הסתבכתי!

זאת אומרת, היא הרבה זמן מבקשת שניפגגש ואני מבין אותה, היא אפילו מתקשרת אליי שהיא יוצאת עם החברים שלה כדי שאני יצטרף...וזה באמת מן סוג של קשר שאני כבר יודע עליה כמעט הכל.
היא מוצאת חן בעיניי אפילו לפעמים היא לא יוצאת לי מהראש.

עכשיו, לגביי הלהיפגש..אז ככה..דבר ראשון, יש לי מן פחד שזה פשוט לא ילך ונפסיק לדבר וזה לא יהיה כמו שזה כרגע (לא שאני מרוצה מהקשר המוזר הזה אבל זה מן מצב שאני מפחד לאבד אותה).
דבר שני, אני לא כל כך יודע איך לעשות את זה..כאילו אני כבר יודע עליה כל כך הרבה שלהיפגש לשתות משהו זה יהיה מיותר ואולי לא יהיה לנו על מה לדבר , לאסוף אותה לסרט זה לשלב מאוחר מדיי נראה לי, קיצר אני מושך אותה הרבה מאוד זמן ואני מת לפגוש אותה, פשוט מחכה לזה כי זה ממש מאותת לקשר רציני שחיפשתי הרבה זמן..והיא גם באותו ראש.

בקיצור חבר'ה ,תושיעו אותי!!...תנו לי משהו שירגיע אותי ואני יוכל להיפגש איתה וידע מה לעשות, ועל הדרך איפה באמת כדאי להיפגש במצב הזה של הקשר?

(אני צריך להזכיר אף פעם לא הייתי בקשר רציני, היו דברים שבאו והלכו ואף לא רציתי קשר אמיתי בתקופה האחרונה זה בא לי חזק, כנראה הגיל (22)..חחח..לא משנה מה..המון תודה על כל עזרה)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2012, 21:39
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
קרה לי מקרה דומה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי taxas שמתחילה ב "הגיע תורי לבעיית ההיכרויות בפייסבוק"

לפני כמה חודשים,מתוך שעמום נכנסתי לאיזה צ'אט.
התחלתי לדבר שם עם איזה בחורה,ולמרבה ההפתעה השיחה זרמה ממש טוב וכיפית אז החלטנו להוסיף אחד את השני בפייסבוק ומשם המשכנו.
בהתחלה היינו מדברים המון בפייסבוק ואז פעם אחת היא אמרה לי מה הטלפון שלך?אין לי כוח למחשב.
נתתי לה-וכמעט כל יום היא התקשרה והשיחות שלנו היו נמשכות המון זמן,הייתה בנינו כימיה מטורפת וכל זה היה נראה לי הזוי לגמרי,חשבתי לעצמי הרי בכל זאת,הכרתי אותה בצ'אט,מה כבר יכול להיות.
בשבועיים הראשונים היא זאת שהייתה מתקשרת,היא הייתה עושה את זה במספר חסוי והעדיפה שלא יהיה לי את המספר שלה.כנראה שהיא שכחה שהיא הייתה מתקשרת ממספר חסוי כי יום אחד היא התעצבנה שאני לא מתקשר אליה ואז הזכרתי לה את העניין של החסוי ושאני אשמח לקבל את המספר שלה.
כעבור כמה שעות קבילתי ממנה SMS עם המספר שלה+אם יש לי איך להגיע לאיזה שהוא מקום באותו ערב(היה יום שישי).
ת'אמת שלא חשבתי יותר מדי וקבענו להפגש באותו ערב,היא אמרה תביא חבר אני אביא חברה.
לא ממש מצאתי מתנדבים אז הלכתי לבד והיו שם כמה חברים שלה..
זה לא היה דייט,אבל זה היה פתח לדברים,אחרי אותו ערב השיחות שלנו נהיו קצת יותר עמוקות ועם טיפה רגש ואני הרשתי שיש פה איזה חיבור ששווה לנסות.
שבוע לאחר מכן נפגשנו שוב,לא לבד-בערך באותה מתקונת כמו בפעם הראשונה.
לקח לי טיפה זמן להתבשל עם עצמי,ואחרי כמה ימים הצעתי לה לצאת.
היא לא כלכך נתנה לי תשובה,דיי נשארתי באוויר לכמה שעות וכבר הגיע הלילה וכלום לא נסגר(תכננתי שנצא יום למחרת).
איך שהוא בלילה השיחה התגלגלה לאיזה מקום שאמרתי לה שאני התכוונתי לדייט,אם היא לא כלכך הבינה מה אני רוצה בצהריים.
היא אמרה שהיא גם רוצה,היא טיפה נלחצה(הסבירה גם למה)ושהיא ממש תשמח אם זה יסתדר לנו לצאת למחרת.
היו לנו כמה דייטים,לא מיהרנו לשום מקום,לא נשיקה שלא בטוח שיש לה משמעות ולא בכל מיני הצהרות מהירות.
אחרי שבועיים שנינו הבנו שאנחנו רוצים זה את זו,והיום אנחנו ביחד חודשיים וקצת.
אם אתה שואל אותי-זה יכול להראות קצת הזוי,בחיים לא חשבתי שמסתם שבת משעממת שלתומי נכנסתי לאיזה צ'אט יצא דבר כזה.
אני מציע לך שלא להבהל ולהלחץ מהסיטואציה,צא איתה פעם אחת,תזרום עם מה שיהיה,תנסה לנתב לכיוון שטוב לך ואחרי פעם אחת שיוצאים לא צריך להחליט אם כן ביחד או לא ביחד.
תיקח באיזי,אולי יהיה לך ממש טוב ואולי תתאכזב-ואיזה תוצאה שלא תהיה לדעתי לא משקפת כלום למקרים הבאים.
אם יהיה לך ממש טוב היום,זה לא אומר שאם תכיר עוד בחורה דרך פייסבוק ותיפגש איתה יהיה אותו דבר.

מקווה שעזרתי וסליחה אם חפרתי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר