לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2012, 18:42
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "הגבר המושלם."

בינתיים לפי כל התגובות כאן, הוא עונה על הכל ואפילו מעבר לכך..
יש לו קוביות, וחיוך הורס, עיניים מדהימות, הוא יודע לתקן דברים.. לפתוח סתימות, ולבשל נהדר.
להפתיע, ולרגש, והוא רומנטיקן אדיר, הוא מעיר אותי בבוקר בניגון שירים חמודים, ואוהב לפנק, יש לו תכונה מדהימה שהוא יודע בדיוק מתי אני רוצה מסג' ואיפה בלי שאני אגיד, והוא מצחיק, אנחנו באותו ראש, ויש לנו המון תחביבים משותפים, הוא מאוד אוהב חליפות ועניבות, הוא אוהב שופינג, ושאני מתלבטת בין 2 דברים הוא מציע לקנות את שניהם, הוא טוען שכסף נועד לבזבוזים כי לא לוקחים אותו לקבר.

אני חושבת שמצאתי את הגבר המושלם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2012, 21:05
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Daedra שמתחילה ב "יפה ניסחת, אבל זה ממש לא נכון..."

אוי תעשה לי טובה.
למה, גברים לא ביקורתיים כלפי נשים? זה היה בסדר מצידך לצאת עם אישה שלא עושה רגליים? או עם אישה שהיא כלבה לסובביה? או עם מישהי שלא נראית טוב בעיניך? לא היית רוצה מישהי שהיא גם אמא מצויינת, גם מאהבת נפלאה וגם קרייריסטית שמכניסה כסף לחשבון המשותף?
זה בסדר רק כשזה בא מהצד שלכם?

הקיטורים האלה לא במקום. הביקורתיות של גברים ושל החברה באופן כללי כלפי הנשים היא ברוב המקרים הרבה יותר חזקה מזו שקהל היעד שלה הוא גברים. זה מתחיל בזה שכמעט ולא רואים בחור חתיך עם מכוערות אבל כן רואים המון מכוערים עם בחורות "שוות", וממשיך בזה שהעולם הגברי לא מופצץ בכל שניה על ידי דימויים של ה"גבר המושלם" כמו זה של הנשים.
הציפיות מכם סה"כ הן לא כאלה גבוהות, ואין איזה רוב נשי שבאמת מחפש גבר שאין בו פגמים. אם נתקלת בכמה משוגעות בודדות, אל תפיל את זה על השאר [=

לכל אחד צריכות להיות לדעתי בערך 5 תכונות שהוא מחפש בבן זוגו ולא מוכן להתפשר עליהן. למרות הסמנטיקה, אין לזה קשר לשלמות, יש לזה קשר ליכולת לקיים מערכת יחסים שנהנים ממנה, ולא סובלים בה.

ישן 21-02-2012, 06:19
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Daedra שמתחילה ב "בנות שרוצות "גבר מושלם"..."

תקרא אפילו כאן באשכול. רוב הבנות כתבו כי מראה חיצוני זו תכונה שולית יחסית בעיניהן. שיש דברים הרבה יותר חשובים...
אגב, גם לי מראה חיצוני תמיד היה חשוב פחות. אינטיליגנציה, חוכמה וחוש הומור עושים לי את זה הרבה יותר...

לכל אחד יש את המושלם ע-ב-ו-ר-ו. זה לא אומר מושלם אובייקטיבית. לי המושלם זה בחור גאון שמעניין לי איתו בכל דקה מדקות היום, שהוא אחד האנשים שהכי מצחיקים אותי, שאנחנו מספיק דומים בשביל שהבסיס יהיה יציב, אבל מספיק שונים כדי להכניס עניין. לאחרת - מושלם יהיה חתיך הורס, סופר-רומנטי עם קוביות בבטן שיבשל לה ויביא לה קפה למיטה. כל אחת ומה שעושה לה טוב ומה שמושלם בעיניה - וגם אצל גברים מישהי מושלמת היא מושלמת עבורם ולא אובייקטיבית....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר