לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2012, 17:08
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
אהבה ממבט ראשון ו/או: נסיך-אביר חדש בחיי :O

ממש לפני כמה דקות חזרתי מהדייט, אלו היו אחר הצהריים הכי יפים ונעימים שהיו לי מזה זמן רב!
קבענו בבית קפה במרכז העיר, הגעתי לפניו, ומהרגע שיצאתי אליו והוא הופיע לפניי, ידעתי. החיבור
בינינו היה מיידי, התיישבנו, דיברנו קצת, וכבר לאחר דקות לא ארוכות מדי טבענו זו בזרועות זה
בנשיקות, חיבוקים וליטופים, כל כך היינו into each other שבקושי יכולנו לאכול או לשתות משהו,
אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הרגשתי ככה, וגם הוא! לא יכולנו להפסיק להסתכל זה על זו :O
אלמלא השבת הנכנסת והצורך לתפוס את הרכבת/אוטובוס האחרונים יכולנו לבלות כך ביחד עוד
שעות ארוכות! אני מרגישה מאושרת! D:
קצת על הנסיך-אביר החדש שלי: הוא צעיר ממני ב-9 חודשים ("מילפית" שובבה שכמוני ) עלה מרוסיה
כשהיה קטנצ'יק, ועדיין יש לו שרידי מבטא סקסיים ויופי רוסי כלבבי, לומד לתואר שני, עדין וחכם ומתוק!
אני כבר מחכה בקוצר רוח לפעם הבאה שאפגוש אותו!
http://www.youtube.com/embed/wf421JsG004

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 30-03-2012 בשעה 17:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2012, 21:16
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אהבה ממבט ראשון ו/או: נסיך-אביר חדש בחיי :O"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
וכבר לאחר דקות לא ארוכות מדי טבענו זו בזרועות זה בנשיקות, חיבוקים וליטופים, כל כך היינו into each other שבקושי יכולנו לאכול או לשתות משהו, אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הרגשתי ככה, וגם הוא!

בתור גבר אני חושב שאת צריכה למתן ציפיות כי מה שאת מתארת פה בהחלט עלול שלא להתפתח למשהו רציני. יש פער אדיר בין האופן שבו אתן תופסות מפגש ראשון שהתלהט לבין איך שאנחנו תופסים מפגש כזה.

לכל הפחות, תעשי מאמץ מודע לא להיכנע לנטייה הנשית המפורסמת לשקוע בפנטזיות מרחיקות לכת בעקבות דייט שהלך (לפי הפרשנות שלך) טוב.

ישן 31-03-2012, 09:36
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=s27] וכבר לאחר דקות לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
בתור גבר אני חושב שאת צריכה למתן ציפיות כי מה שאת מתארת פה בהחלט עלול שלא להתפתח למשהו רציני. יש פער אדיר בין האופן שבו אתן תופסות מפגש ראשון שהתלהט לבין איך שאנחנו תופסים מפגש כזה.

לכל הפחות, תעשי מאמץ מודע לא להיכנע לנטייה הנשית המפורסמת לשקוע בפנטזיות מרחיקות לכת בעקבות דייט שהלך (לפי הפרשנות שלך) טוב.

+1

צ'נדלר, אתה האל באנדי של עם ישראל.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 01-04-2012, 15:35
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אהבה ממבט ראשון ו/או: נסיך-אביר חדש בחיי :O"

:/
אני מסתכלת במרחק של יומיים על ההודעה ה-over מתלהבת שלי, וחושבת: wtf,
ובעיקר, עצובה.
אתם מן הסתם יכולים להבין שלא יצא מזה כלום. אתמול הוא התקשר ואמר שהוא איננו
מעוניין. לפחות זה. אבל למה לשדר דבר אחד בדייט ולהפיח תקוות, ואז לקחת מחט
ולפוצץ את הבלון? בחור מוזר. כנראה שהוא לא עקבי ולא יציב גם בדברים אחרים,
כך שבאמת, I better off without him.
ואולי, כמו שצ'נדלר אמר, גם אני קצת אשמה שמיהרתי "לבנות הרים וגבעות"? בהחלט,
אבל גברים, אתם לא יכולים לשחק ככה ברגשות של נשים. זה פשוט לא הוגן ולא לעניין בכלל.
זהו. אני, בכל אופן, החלטתי לקחת הפסקה מעולם הדייטינג עד סוף התואר, אין מקום בחיי לעוד
סערות רגשיות בזמן הקרוב, צריך לשמור את הראש לדברים חשובים יותר.
ישן 01-04-2012, 16:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב ":/ אני מסתכלת במרחק של יומיים..."

שמעי.. יש קטע אצל גברים (לא מכלילה) שהם פוגשים מישהי, מתלהבים ממנה בהתחלה ואז הם חוזרים הביתה אחרי הדייט ועושים חושבים עם עצמם.
לא יספיקו לי מספיק אצבעות כדי לספר לך על כל הפעמים בהם גבר אמר והראה בהתנהגות שלו משהו אחד, ויום או כמה שעות אחרי זה אמר משהו אחר.
במקרה שלך מה שאני חושבת שקרה הוא שהוא מאוד נהנה איתך בדייט, אבל בפועל הוא היה מעדיף לנהל מערכת יחסים עם מישהי שצריך לחזר אחריה קצת יותר לפני שמשיגים אותה.
אולי הוא חושב שאם "נשבית בקסמיו" מהר כ"כ, זה אומר שתוך שבוע תמצאי מישהו אחר ליפול בקסמיו. אנערף... אין לי מושג מה עובר להם בראש.
ככלל אני מציעה לך למתן את ההתלהבות שלך מבחורים על ההתחלה.
יש איפוק מסויים שאני חושבת שהוא הכרחי בדייטים ראשונים, ויש הרבה דברים שאני אישית מתאפקת איתם אפילו עד שאני מתאהבת בו והוא בי.
לא כי זה לא מוסרי ולא כי אני מחשיבה בחורות שמתמסרות מהר מדי כשרמוטות או משו, אלא כי גברים ואנשים ככלל לומדים להעריך משהו הרבה יותר אם הם בזבזו הרבה זמן וכוחות כדי להשיג אותו.

בכל אופן אל תקחי קשה. הדבר העיקרי שאני חושבת שזה אומר עליו זה שהוא אינו בוגר מספיק בצורת המחשבה שלו, ולא יודע להסתכל מעבר..

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 01-04-2012 בשעה 16:02.
ישן 02-04-2012, 17:01
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב ":/ אני מסתכלת במרחק של יומיים..."

לא שאני מומחה בנושא או משהו, אבל הנה הדעה שלי בנושא:
התאמה שמבשרת קשר רציני וארוך היא משהו הרבה מעבר ל"קליק" הראשוני, או לפרץ הרגשות שגורם לנו לעופף בעננים.
אם בהתחלה יש מישהי שממש דלוקה על מישהו ולא יכולה להפסיק לחשוב עליו, אבל אחרי שבוע כבר אין להם מה לומר אחד לשניה בדייטים או בשיחות אז כנראה זה לא זה. הרגשות בהתחלה הם חזקים מאוד, אבל לכם הם יכולים להיות גם מבלבלים מאוד.
בפעם הבאה, לפני שאת OVER מתלהבת מקשר, כדאי שתחשבי גם על האספקט הזה. לא רק "האם אני נמשכת לבחור הזה" אלא גם "האם לבחור הזה יש מה לתת לי מעבר ליופי או למשיכה חיצונית? האם אני ארגיש שאני רוצה שהוא יהיה חלק מהחיים שלי גם בעוד חודש?"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר