לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2012, 22:19
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]סקווט ומכרעים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
סקווט ומכרעים זו קריעה. כיווץ-שחרור זה תרגיל מעולה לעצלנים.
חוץ מזה, סקווט יכול להרוס לך את הגב אם אתה לא עושה אותו כמו שצריך או מגזים עם משקלים. אותי זה דפק. המדריך נתן לי הסבר חפיפניקי ותוך כדי הביצוע הרגשתי שמשהו זז לי בגב. אחרי זה לא התאמנתי איזה שנה ועברתי כמה אירועים של גב כואב ברמה מפחידה אבל טפו טפו טפו כבר שנתיים בערך לא היה לי כלום.

לעזאזל, אתם שניכם מפחידים אותי עם התוצאות הנפלאות שלכם בחדר כושר. אני לא הולך בחיים שלי להרים משהו מעבר לבקבוק שני ליטר, אם זה יימשך כך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2012, 19:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "מה סוד ההצלחה? אתה אוכל כמו..."

אני לא רואה בזה הצלחה כזאת גדולה...אני אוגר די הרבה נוזלים (כי אני גם אוכל הרבה יותר פחמימות מכשאני בחיטוב והן צוברות נוזלים) ואני באמת לא יכול לדעת כמה העלייה שלי במשקל היא נקייה היות ואין לי מכשור מתקדם (או בכלל).

אני פשוט נמצא בפלוס קלורי שנע בין 300 ל 700 קלוריות ביום. העלייה במשקל היא סתם אינדיקציה לביקורת עצמית- אם עליתי יותר מחצי קילו בשבוע אני מרסן טיפה את האוכל ולהיפך.

חלבונים אני אוכל כפול 2 מהמשקל גוף שלי והשאר מורכב בעיקר מפחמימות וקצת משומן (אבל שוב- אני דואג לאכול גם שומן, גם לו יש חשיבות, בעיקר חמאת בוטנים).

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 21-02-2012, 21:44
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "מתיאוריה בלבד: אם אתה עולה..."

1. לא. שומן מצטבר לא רק ב"כרס" זה משתנה מאדם לאדם וגם מאוד תלוי גנטיקה, יש כאלה שהישבן/ירכיים שלהם צוברים יותר, חזה, פנים וכו'.

2. גם לא, גדילה בהיקפים היא לאו דווקא אינדיקציה של צבירת שומן, כשאתה מגדיל את השריר מן הסתם ההיקף גדל אתו (מכיר את המושג יד 42?) וזה מן הסתם מה שאנחנו מנסים להשיג בתקופת מסה, שרירים גדולים יותר=היקפים גדולים יותר. אח"כ בחיטוב אתה נפטר כמה שאפשר מהמיותרים (שומן, נוזלים) וההיקף קטן מן הסתם, אבל כמו שכמעט בלתי אפשרי לעשות מסה רזה לחלוטין, כמעט בלתי אפשרי לעשות חיטוב מבלי לאבד מסת שריר, השאיפה היא פשוט שהאיבוד יהיה מינימלי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 22-02-2012, 08:10
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]איך אתה..."

האמת שקיוויתי לתשובה קצת יותר ספציפית, האם אתה עושה SS/AB/FBW תרגילים מורכבים כמו דדליפט, סקוואט, פרסים או תרגילים פשוטים במכונה וכו'.

אבל גם התשובה הזאת מספיקה כדי להבין פחות או יותר מה הבעיה- והיא קודם כל בתזונה שלך. גם בשביל גדילה מתונה ביותר אתה צריך לאכול לפחות 300 קלוריות יותר מהנייטרלי שלך וזה במצב שאתה מתאמן מתחיל ומבלי בכלל להתחיל לפרט אחוזים מחלבון, פחמימות ושומן.

בשלבים מתקדמים יותר אפשר לתקל את העובדה ש3 פעמים בשבוע זה על הקסקס ושאנאירובי לפעמים יכול דווקא לסייע בגדילה במסה רזה ובטח לא "לבזבז אנרגיה", אממה- תצטרך לאכול יותר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 22-02-2012, 22:13
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "האמת שקיוויתי לתשובה קצת יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
האמת שקיוויתי לתשובה קצת יותר ספציפית, האם אתה עושה SS/AB/FBW תרגילים מורכבים כמו דדליפט, סקוואט, פרסים או תרגילים פשוטים במכונה וכו'.

אבל גם התשובה הזאת מספיקה כדי להבין פחות או יותר מה הבעיה- והיא קודם כל בתזונה שלך. גם בשביל גדילה מתונה ביותר אתה צריך לאכול לפחות 300 קלוריות יותר מהנייטרלי שלך וזה במצב שאתה מתאמן מתחיל ומבלי בכלל להתחיל לפרט אחוזים מחלבון, פחמימות ושומן.

בשלבים מתקדמים יותר אפשר לתקל את העובדה ש3 פעמים בשבוע זה על הקסקס ושאנאירובי לפעמים יכול דווקא לסייע בגדילה במסה רזה ובטח לא "לבזבז אנרגיה", אממה- תצטרך לאכול יותר.

אני עושה תרגילים פשוטים, לרב, הבסיס. הרב זה מכונות(לכתפיים, ליד קדמית ואחורית, לדחיקת רגליים, לגב, לחיזוק הגב התחתון), וקצת עם משקל חופשי - לכתפיים, דלתות, התחלתי גם עם משקלים עם מוט, בשכיבה(משהו כמו 35 קילו כרגע).
אין ספק שהתזונה שלי לא בשמיים, אבל התחזקתי קצת, המשקלים עולים, וחוץ מזה, אני לא רואה מקום נוסף להכניס לתוכו את האוכל. פשוט לא נכנס, אין לי תאבון חזק.

ישן 23-02-2012, 08:29
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]האמת שקיוויתי..."

כמו ששרוקי אמר לך וגם אני בעבר- גיינר.

מעבר לכך- הבעיה השנייה שלך היא שאתה עושה את התרגילים ה"צרים", זה נחמד והכל בתור תרגילים משלימים אם צריך, אבל בשביל באמת לעודד היפרטרופיה אתה צריך להתבסס על התרגילים המורכבים.

לכל שריר בודד שאתה עובד עליו יש תרגיל מורכב שעובד על קבוצת שרירים ומניב תוצאות טובות בהרבה- במקום לעשות מכונה לרגליים ומכונה לגב תחתון תעשה סקוואט, במקום מכונה ליד אחורית (מה זה בכלל? פולי?) תעשה בנץ' פרס וכו', הבנת את הרעיון.

גם לחוסר תיאבון יש פתרון (בהנחה שזה לא משהו חדש אצלך שעלול לנבוע מכל מיני שינויים הורמונליים) ואת זה תמצא באירובי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר