לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2012, 15:09
צלמית המשתמש של tomaspolo
  משתמש זכר tomaspolo tomaspolo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.04
Facebook profile
עזרה תמיכה וטיפים בחיבור 5.1 לרסיבר והמלצות בקנית רסיבר חדש

אהלן חברי הפורום.
יש לי מספר בעיות שאני אשמח אם תעזרו לי להבין ולפתור;

יש לי רסיבר של Pioneer דגם VSX D606S
ו- 4 רמקולים של חברת Jamo עם סאב (כמו בתמונות שצירפתי)

לצערי רמקול אחד נשרף לי (המרכזי לדעתי). האם אפשר לקנות רק רמקול אמצעי ? שיתאים לסט הקיים שלי ? אשמח לשמוע הצעות.

אני אמשיך בכך שאני רוצה להחליף את הרסביר הקיים שלי ברסיבר אחר מכיוון שאני רוצה לחבר את המחשב בכניסה אנלוגית וברסיבר הקיים אין כניסה כזאת. אשמח לשמוע על הצעות לרסיבר שיעשה את העבודה (לפחות כמו שהקיים עשה) במחיר סביר ואפילו ביד 2. כי אני ממש לא מבין בנושאי הרסיברים לעומק.
מכיוון שאני מחבר גם פטיפון אצטרך הצעות עם כניסת PHONO.

ועוד דבר קטן ואחרון. אני רוצה לקבל פירוט מדוייק לחיבור 5.1 לרסיבר כי אני קצת מסתבך.
"אילתרתי" בחיבור הסאב שלי (יש לו כניסת RCA) ואין לי מושג איפה באמת מחברים אותו ברסיבר. (במקום שרשום SUBWOOFER הוא לא עובד לי)

תודה רבה על הסבלנות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2012, 19:12
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomaspolo שמתחילה ב "עזרה תמיכה וטיפים בחיבור 5.1 לרסיבר והמלצות בקנית רסיבר חדש"

1. סט הרמקולים לא בדיוק היי אנד, כל רמקול בסדר גודל כזה שתמצא, יתאים להיות סנטר.

2. אני מניח שאתה רוצה לחבר את המחשב אנלוגית, כי אין לך יציאה דיגיטלית. עדיף לך במקרה הזה להשקיע 200₪ בכרטיס קול סביר עם יציאה אופטית שיתחבר לרסיבר. המפענחים של רסיברים טובים יותר ממה שיש במחשבים בד"כ, וככה אתה גם לא מגביל את עצמך בעתיד בהחלפת רסיבר.

3. ברמת הבינייים כיום, כמעט לא מייצרים רסיברים עם כניסת פטיפון. לכן כדאי לך להשקיע בקדם-מגבר לפטיפון (שוב, 150~200₪) ואז אתה גם מקבל איכות טובה יותר מקדם מגבר יעודי, וגם לא מגביל את עצמך בעתיד.

4. לגבי סאב, לא ברור אם הוא אקטיבי או פאסיבי, ואילו כניסות יש לו. תן תמונה של חיבורים.

אם בכל אופן תרצה ללכת על רסיבר אחר, תצטרך לחפש כאלו מהרמות הגבוהות (ולא רמות הביניים) יותר, מלפני עשור בערך. מחר אוכל לרשום לך כמה דגמים שיש להם גם וגם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר