לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2012, 21:01
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
דיון בנושא גורמי המשיכה בין גברים לנשים

באשכול על הגבר המושלם העליתי תהייה על כך שבנות יפות מאוד יכולות להימשך לבנים שהם לא שיא היופי (לפחות על פי המודלים החברתיים) אך זה לא קורה ההפך. מעניין למה זה? האם באמת נשים יכולות להסתכל מעבר לחיצוניות אצל גברים אבל ההפך לא כל כך. העניין עלה בראשי עוד לפני כמה שנים כשהייתי בכנרת עם חברים וראיתי בחורה ממש יפיפייה שנראית כמו אחת שתפור לה להיות עם מישהו יפה כמוה. אך לא כך הדבר, היא ישבה מחובקת עם חבר שלה שהיה בואו נגיד ככה ,לא הכי רזה שיש בעולם. במבט ראשון אני אומר לעצמי, איך היא איתו? מצד שני ראו עליו שהוא בחור עם ביטחון. האם באמת כשהגבר מקרין ביטחון מלא בעצמו , המראה שלו לא לא מהווה חיסרון? יצא לי עוד להיתקל במקרים כאלו בהמשך חיי, אך לא ההפך.

יכול להיות שאני טועה, אבל לא יצא לי לראות כמעט בחורה לא יפה (צריך לזכור שיופי הוא בעיני המתבונן) או שלא מהמודל החברתי שמנסים להחדיר לנו עם מה שנקרא, חתיך עולם. יכול להיות שאולי אנו הדברים יותר דורשים שלמות מהנשים יותר מאשר הן דורשות מאיתנו? אני מודה על עצמי שכשאני "סוקר" בחורות, כאילו אני מחפש לראות את הדברים שאני רוצה לראות ולא מוכן להתפשר. הכוונה שלי היא שאם נגיד בחור אוהב בחורה שהיא לא שטוחה לצורך העניין, גם אם אותה בחורה היא בדיוק באופי שהוא מחפש, הוא לא יסכים להיות איתה כנראה.

אני יוצא מנקודת מבט שברור שגם האופי הוא לא פחות חשוב אבל כולנו יודעים שבפעם הראשונה , המבט הראשון, המראה הוא הראשון בהצגה שלנו כלפי הצד השני.

מה דעתכם\ן בעניין? (סאו, אני מצפה לחפירה שהבטחת).

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 23-02-2012 בשעה 21:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2012, 23:16
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "דיון בנושא גורמי המשיכה בין גברים לנשים"

זה אינדיבידואלי.
לפי התיאור שלך,(ושל כל אילו שמנסים לקבוע 'נורמות'), הכל חיצוני, 'יפייפיה' צריכה להיות עם מינימום יפיוף.

'אהבה במבט ראשון', זה לא כלום מעבר למשיכה חיצונית ,לתשוקה ולתאווה.(זה כשמדובר שבחור רואה בחורה נאה,והחליט בגלל שהיא יפה ,היא אשתו לעתיד)

בחיים זה קצת יותר מורכב, בהמשך לאשכול 'מיהו הגבר המושלם?' 'ולמה גברים בוגדים?' אמליץ על אשכול חדש בנושא ' איך אהיה אישה ואמא טובה יותר?' או 'איך אהיה בעל ואב טוב יותר?'

צירפתי מאמר שנוגע בנושא לדיון פורה.(שאר המאמר בקישור)
ציטוט:
יש אנשים שחושבים שאהבה פירושה חוית התאהבות הכל כך נעימה וענוגה. אבל, מלבד שזו אינה אהבת הזולת, אלא אהבת עצמו, הרי חויה זו עולה ויורדת, חולפת ונמאסת. זאת למדנו מאמנון אשר כל כך התאהב בתמר

http://www.zug.org.il/article_l3.htm
ישן 24-02-2012, 00:35
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "דיון בנושא גורמי המשיכה בין גברים לנשים"

טוב. קודם כל, גברים ייצאו גם עם בחורות שמידת החזייה שלהן לא בהכרח תואמת את האידיאלים שלהם. ולא רק לעיתים רחוקות.
תחשוב על זה ככה. רוב הגבריים אוהבים חזה גדול. לעומת זאת, אידיאל היופי הנשי הרווח הוא נשים קטנות דקיקות עדינות ושבריריות.
נשים בגזרה הזאת ממש לא התברכו בחזה גדול, ובכל זאת, הסיכוי שלהן למצוא בן זוג בד"כ גבוהה יותר מחברתן המלאות יותר.
אני באופן אישי יצאתי עם מישהו שאהב מאוד חזה גדול, ושלי היה קטן בכמה מידות מזה, והוא יצא איתי בכל זאת ולא מת מזה.
יש משהו במה שאתה אומר, אבל לא הייתי אומרת שהמצב מוחלט עד כדי כך.

הסיבה שאמרתי שתצפה לחפירה ממני, זה כי סטנדרטים כפולים לנשים ולגברים והבדלים בין המינים היו תמיד אחד מנושאי השיחה האהובים עלי [=

להלן החפירה:
לדעתי, מה שרוב האנשים לא קולטים לצערי זה ההבדל העצום שקיים בין העולם הנשי לבין העולם הגברי, כמה אידיאל היופי מחמיר איתנו הרבה יותר.
כשאתם מגיעים לגיל 4, אתם לא משחקים בבובות שהקא'צ היחיד שלהן הוא שהן יפות, שיש להן שיער חלק וגזרה רזה.
אצלכם יש מכוניות, וטנקים ודברים שאפשר לפרק. אצלנו היו ברביות, אח"כ בראץ והיום בטח יש יפיופה תורנית אחרת.
אותו דבר לגבי סרטים מצויירים, בנים יעידפו בד"כ פיטר פן או טרזן או יוגי הו או דרגון בול או כל סרט שהגיבור בו הוא גבר או ילד.
לעומת סרטים שמיועדים לבנות, שבד"כ כוללים נסיכות בצרה, זמרות פופ נוצצות, פיות, ילדות שעושות קסמים ואצל כל אלה השיער תמיד מבריק והגזרה תמיד רזה.
וזה ממשיך הלאה ככל שמתבגרים עם השנים. איך נראה הגיבור הראשי בסדרה כמו "פאמילי גאי" לדוגמה? שמן. איך מוצגת אישתו? בצורה מושכת יחסית. איך מוצגים הילדים שלהם? בן ובת, שניהם מכוערים. מי זוכה להשפלות מצד כותבי הסדרה באופן תמידי? הבת המכוערת.
כשהסרט מתחיל עם נער חנון שלא מצליח למצוא בחורה, בסופו של דבר הוא מוצא מישהי שמעריכה אותו כמו שהוא.
כשסרט מתחיל עם בחורה חננה ומחוצ'קנת שאף אחד לא שם עליה, היא צריכה לעבור מייק- אובר כדי לזכות בבחור המקסים בסוף הסרט.
כשמנסים למכור מוצרים בעזרת סקס (וזה קורה המון), ישימו תמיד דימוי נשי על השלט. אם תשים גבר, גם אם הוא חתיך רצח.... הסיכוי שלך למכור יצנח בצורה רצינית.
כל זה מביא אותנו למצב שבאמצעי התקשורות, יופי וסקס זה תמיד נשים. משמע, אנחנו (שני המינים) מוצפים מכל מקום על ידי דימויי של האישה המושלמת (והמרוטשת). הגיוני שהביקורת כלפיי המראה החיצוני של הנשים בעקבות כך תהיה הרבה יותר קשה.
וגברים לעומת זאת? הגיוני שקריטריון היופי ירד לתחתית הרשימה כששופטים גבר, ובמקום זה יחליפו אותו תכונות אופי (חתיך, חכם...) כי זה מה שהופך גברים למודלים לחיקוי לפי מה שחונכנו עליו.

סיבה נוספת למצב הספציפי הזה לדעתי היא שהרבה יותר מקובל שגברים יתחילו עם הנשים ולא להיפך.
מי שדוגלת בגישת האולדסקול (במודע או לא), ולא מוכנה להתחיל עם גברים שמוצאים חן בעיניה, בסופו של דבר מוגבלת רק למבחר שפונה אליה.

עד כאן עניין ה"למה".

מנסיוני האישי, כשבחור שאני לא מכירה ניגש אלי ומנסה לפלרטט, והוא לא חתיך בעיני, לא יעזור כלום, אני לא אמשך אליו לעולם.
לעומת זאת, יצא לי להידלק על הרבה מאוד חברים קרובים שלי שהכרתי בדרכים אחרות, והמראה שלהם רחוק מאוד ממה שאני תופסת כמושך.
ברגע שיש רגשות, מוצאים יופי גם בלי שמנסים.

בטחון עצמי בהחלט עוזר במשחק הזה, אבל זה זהה גם אצל נשים, לא רק אצל גברים.

הייתי ממשיכה את החפירה עוד הרבה, אבל לצערי השעה מאוחרת ואני נאלצת לפרוש לישון לפני שאאבד את הריכוז כליל. [=

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 24-02-2012 בשעה 00:39.
ישן 26-02-2012, 02:54
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "טוב. קודם כל, גברים ייצאו גם..."

אל תקחי את פאמילי גאי כדוגמא, כותבים אותה פרות ים

כתבת דברים מעניינים. שוביניסטיים. תפקיד האשה בעולם הוא להיות יפה, והכל מסביב מנציח את זה.
אני מסכימה בכאב עם כל מילה...
אני מכירה לא מעט בנות, שלא תהיה הסכמה גורפת בקרב הגברים שהן יפות, שנשואות או יוצאות עם גברים שגם הם לא מודל היופי. ומה שאני חושבת זה שהעיקר שהן מאושרות. לפחות אני רוצה להאמין שהן מאושרות ולא נמצאות במערכות היחסים שלהן מתוך ברירת מחדל. כנראה שהן מעדיפות, כחלק ממכלול תכונות האופי, גבר שרואה מעבר לחיצוניות. ועובדה שיש כאלה, גם אם הם לא חתיכים.
אז מה יצא לנו? יפות יוצאות עם מכוערים. מכוערות יוצאות עם מכוערים. ומי שנשאר בחוץ הם דווקא החתיכים.
אני, עם המוח המעוות שלי, אפילו מעדיפה לצאת עם גבר שהוא לא חתיך הורס. מן הסתם שאני אמשך אליו, אבל אני לא רוצה גבר שבכל מקום שהוא הולך אליו יש אחריו שובל של מעריצות מריירות
וכן, זה נובע מחוסר בטחון.

ישן 28-02-2012, 13:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אל תקחי את פאמילי גאי כדוגמא,..."

אני בטוחה שברור לך שאת פאמילי גאי אפשר להחליף בעשרות דוגמאות אחרות [=
אני מעדיפה להאמין שתפקיד האישה בעולם הוא לא להיות יפה, אלא להיות מה שהיא בוחרת להיות. משמע, אם היא רוצה, היא יכולה לבחור שלא להיות יפה או לא להתנהג לפי מה שמכתיבים לה, ולא רק לבחור במה היא תרצה לעסוק וכמה ילדים היא תרצה ללדת. אני גם די בטוחה שרוב האוכלוסיה שחיה בעולם המודרני תסכים עם זה במודע (גם אם בפועל תתנהג בצורה אחרת לחלוטין שלא במודע). הבעיה העיקרית היא שנשים לא מנצלות לחלוטין את אפשרות הבחירה שניתנה להן. זה דורש יותר מדי מחשבה ותשומת לב לפרטים. זה דורש להבין שבעצם, השובניזם שנלחמנו כ"כ קשה נגדו כשרצינו להצביע וכששרפנו חזיות, בכלל לא נעלם הוא פשוט שינה צורה והתפתח למשהו אחר מסווה יותר אבל בעייתי לא פחות.
סיבה נוספת ש"חתיכים\ות" נמצאים "בחוץ" הרבה פעמים לדעתי היא גם כי יש אנשים שמאוד נרתעים מזה. אומרים לעצמם מראש "הוא כ"כ יפה, הוא בחיים לא יסכים לצאת איתי והוא בחיים לא יאהב אותי." מה שגורם בסופו של דבר לכך שהחתיך או החתיכה מוצאים את עצמם לבד.

לגבי החוסר בטחון, כתבתי את זה כבר הרבה פעמים בפורום. זה עניין שהוא לגמרי ניתן להגדרה מחדש. ברגע שמתנהגים כאילו השמש זורחת לך מהתחת, אנשים אחרים יחשבו שזה נכון.
באופן כללי, אני אעדיף את החתיך הורס שרודפות אחריו המון בחורות (בהנחה וכל הקריטריונים האחרים תואמים למה שאני מחפשת כמובן) כי זה מאתגר יותר וגם מתוך עניין עקרוני. גברים ברוב המוחלט של המקרים, מתעניינים בי קודם כל כי אני נראית טוב ולוקח להם יותר זמן לשים לב שהו! מסתבר שאני גם חכמה. ואם זה המצב, אז נאה דורש נאה מקיים.

ישן 27-02-2012, 11:43
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "טוב. קודם כל, גברים ייצאו גם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
מנסיוני האישי, כשבחור שאני לא מכירה ניגש אלי ומנסה לפלרטט, והוא לא חתיך בעיני, לא יעזור כלום, אני לא אמשך אליו לעולם.
לעומת זאת, יצא לי להידלק על הרבה מאוד חברים קרובים שלי שהכרתי בדרכים אחרות, והמראה שלהם רחוק מאוד ממה שאני תופסת כמושך.
ברגע שיש רגשות, מוצאים יופי גם בלי שמנסים.

בטחון עצמי בהחלט עוזר במשחק הזה, אבל זה זהה גם אצל נשים, לא רק אצל גברים. [=

סיכמת בכמה משפטים הרבה בעיות של גברים שלא מבינים שנשים הן לא ביצ'יות, הן זקוקות בעיקר לזמן להכיר אותך. מסביר בצורה טובה למה עדיף להכיר בחורות (או באופן כללי אנשים), אם רוצים ליצור איתן בסיס טוב ויותר מסטוץ וכולי במקומות שבהם אפשר לבנות את הבסיס הזה (דרך חברים משותפים, מקום לימודים משותף וכיו"ב).

בחיי, שהייתי עם הפרצוף הזה אחרי קריאת הפוסט שלך

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://29.media.tumblr.com/tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 26-02-2012, 00:21
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

שמע, קודם כל, היופי הוא בעיני המתבונן...

כשאנחנו מדברים על גורמי משיכה אנחנו שוכחים שיש שלל שיקולים שאנשים לא תמיד לוקחים בחשבון. לרוב משיכה לא מתחילה מאפס אלא היא נבנית. אנשים נמצאים ביחד, יש אינטראקציה. משיכה גופנית לא תמיד משחקת תפקיד במצבים האלה. לזה תוסיף שיקולים חיצוניים לגמרי - יש הרבה בנים שילכו על בנות בגלל שיש להן מוניטין של "נותנות". זה עצוב להודות בזה, אבל בוא לא ניתמם, הרעיון של סקס קל בהחלט מוסיף משקל לבחירה של הרבה גברים.

אני לא מסכים עם הסיפא שלך שנשים יותר מוכנות ללכת עם גברים לא מושלמים מאשר להיפך. אם כבר, אני הייתי חושב שזה להיפך - דווקא נשים נראות לי תמיד כאלו שבוחרות בשטחיות - גברים עם גוף הורס שיתייחסו אליהן כמו שטיח מצליחים במקום שבו גבר רגיש, מבין ומתחשב שמסוגל לנהל שיחה על כל נושא בעולם מיד נבעט לאיזור של ידידים בלבד.
הרשה לי לסייג בנקודה זו שזו השקפה שלי שמבוססת על התצפיות שלי והניסיון שלי. אני לא במאה אחוז בטוח שהיא יותר תקפה מזו שלך (שכבר אמרתי שאינני מסכים עימה).

עד כמה שאני יכול לקבוע, שני גורמי המשיכה היחידים שאני יכול להצביע עליהם כעל נפוצים מאוד זה תדמית קשוחה (מה לעשות, בנות אוהבות ילדים רעים) וכסף. מי שיש לו פורשה, מוסר ההשכל של המשל אומר, לא צריך אבר מין גדול.

ישן 26-02-2012, 00:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "בגדול. למעשה, אני לא מצליחה..."

לצערי אני מסוגל למנות, אוף דה טופ אוף מיי פדחת, לפחות חמישה או שישה מקרים כדוגמא...

באשר לגברת ולי, במובן מסויים, כן, היא בחרה בי (גם) בגלל הניצוץ המסוכן הזה של "ילד רע", למרות שבמקרה זה, בשל הבדלי תרבויות, מה שהיא תפסה כילד רע, לא ממש היה נתפס כך בארצנו הקטנטונת. אני הייתי ישיר, דעתני, שובר מוסכמות. דיברתי על סקס (צריך לזכור שהיא באה מחברה אמריקנית נוצרית - לא מדברים, מתייחסים לזה כאילו לא קיים ולפני שנאמר ג'ק רובינזון, ילדה בגיל 14 נכנסת להריון כי לא ידעה שיש דבר כזה קונדומים). הייתי זר מארץ נוכרייה, מדבר אנגלית במבטא חלק אבל הוגה מילים באופן משעשע, דיברתי על נפלאות המזון, על חום המדבר, על חיים במדינה שהאויב נמצא במרחק יריקה והצבא כל כך חשוב בה...

ועדיין, עיקר המשיכה הייתה פחות מינית ויותר אינטלקטואלית... אבל הקשר שלנו, על ההיסטוריה המורכבת שלו, איננו דוגמא טובה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר