לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2012, 13:18
צלמית המשתמש של שם משתמש תפוס
  שם משתמש תפוס שם משתמש תפוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "ארה"ב פרסמה תצלומי לוויין המתעדים נשק סורי כבד המופנה כנגד אזרחים"

דעתי האישית היא שהרכבת כבר יוצאת מהתחנה - זאת אומרת שההתנגדות המקומית לא תחזיק מעמד עוד הרבה זמן מול שימוש כ"כ מאסיבי בנשק שמיועד לרכך ולכתוש צבאות סדירים.

אני חושב שארה"ב נזכרה כרגיל קצת מאוחר מידי להפעיל לחץ על העולם ואולי היתה שעתם היפה של
התצלומים וההסברים הנ"ל צריכה להיות לפני ההצבעה המגוחכת במועצת הביטחון.

ואני מקווה שאיני מגזים כאן, אך איפה המדיניות של ישראל בנושא? האם שוב פעם עמימות (מילה מקבילה לדסינדרום הבת יענה) האם היינו צריכים לשחרר לעולם את דעתנו בנידון?
האם ייתכן שמדינת ישראל אשר חולקת גבול ואינטראקצייה מסויימת עם סוריה יכולה לשתוק זמן כה רב לנוכח המעשים המתרחשים שם?

בד"כ איני נוהג להעלות כאן דיעות שאינן קשורות חד וחלק לנושאי צבא ובטחון אך לא הכל בחיים הוא טכני ואני חושב כי יום יבוא ונצטרך לבוא בהסברים לסיבת שתיקתנו יחד עם כל העולם כאשר 70 שנה אנו מאשימים את אותו עולם במדיניות שתיקה בטבח עמנו.

הייתי רוצה לחשוב שאנו מחנכים את דור העתיד להומניות כמו גם לחרב. הייתי רוצה לראות תגובה כלשהיא ממדינת ישראל (לא מדובר כאן במצרים).

מקווה שלא הגזמתי, אני כן מרגיש שזה נחוץ להעלות לדיון בנושא בטחוני, אני מקווה שאנו לא מפספסים הזדמנות לשינוי סדר עולמי באיזור שלנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2012, 08:49
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שם משתמש תפוס שמתחילה ב "דעתי האישית היא שהרכבת כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שם משתמש תפוס
דעתי האישית היא שהרכבת כבר יוצאת מהתחנה - זאת אומרת שההתנגדות המקומית לא תחזיק מעמד עוד הרבה זמן מול שימוש כ"כ מאסיבי בנשק שמיועד לרכך ולכתוש צבאות סדירים.

האמריקאים מנסים באפגניסטן לדכא את ההתנגדות המקומית עם מיטב הנשק המערבי ובצורה מאסיבית כבר יותר מ-10 שנים, ואלה עדיין מחזיקים מעמד.

ועם כל הכבוד למורשתנו ההיסטורית, ישראל הרשמית תמיד בחרה להעלים עין ולא להתערב בעניינהן של מדינות אחרות (ואם להזכיר את דרא"פ שלא רק שלא התערבנו, אלא שיתפנו פעולה עם משטר האפרטהייד בזמן ששאר העולם החרים אותו).
נראה לי שיש מן הצביעות לחרוג מהמנהג הזה רק כשמדובר במדינת אוייב.

נערך לאחרונה ע"י סמוראי בתאריך 13-02-2012 בשעה 08:54.
ישן 13-02-2012, 01:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "ארה"ב פרסמה תצלומי לוויין המתעדים נשק סורי כבד המופנה כנגד אזרחים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טל ענבר
שימוש מעניין בהדמאות לוויין לצרכים דיפלומטיים ומדיניים.
אותי זה לא כל כך משכנע. אם אני מאמין לידיעות שאסד יורה ומפציץ את המתנגדים אני מאמין לזה; אם לא - לא. התצלומים האלה לא מחזקים ולא מחלישים את עמדתי בנושא, כי זה שיש תצלום של טנק או תותח מתנייע ליד החצים שמצביעים על נקודות כאלה ואחרות על המפה לא אומר לי כלום.
אני לא יודע לפענח את התצלומים האלה. באותה מידה יכלו לשים תצלום של טנק, ולצייר חצים שיצביעו על תאי שירותים ניידים. אני לא יכול להבחין בהבדל, ולכן התמונות לא משפיעות עלי.
אני בספק שכל הדיפלומטים והמדינאים שמפיצים ומקבלים את הנ"ל יודעים לפענח תצ"אות, או שמי שרואה תצלומי כאלה בערוץ 2 בעל הכישורים הנחוצים...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-02-2012, 19:29
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05

http://www.mako.co.il/news-world/ar...htm&Partner=rss

הלוויין הישראלי חושף טנקים ומשגרי טילים בעיר חומס
לפני 3 ימים בלבד תיעד הלוויין Eros B של חברת Image Sat הישראלית תמונת מצב עדכנית ונדירה ביותר של העיר הסורית הנצורה חומס. בתמונות המפורטות ניתן לראות שיירה צבאית נכנסת לעיר, טנקים, משגרי טילים ובניינים בוערים

הצצה נדירה למתרחש בעיר חומס: עד כה מסתמכים רוב הדיווחים מהעיר הסורית הנצורה על דברי גורמי אופוזיציה במדינה, ארגוני זכויות אדם או תושבים מקומיים. תמונות לווין נדירות שצולמו השבוע מראות מה קורה באמת בחומס - טנקים, משגרי טילים וכוחות צבא גדולים. אתמול דווח על 60 הרוגים במדינה מאש כוחותיו של הנשיא אסד.

התמונות צולמו באמצעות הלוויין הישראלי Eros B, אותו מפעילה חברת Image Sat. מדובר בפעם השנייה בלבד, מאז פרוץ המהומות וההתקוממות בסוריה לפני כשנה, שנחשפות תמונות אובייקטיביות מאזורי האש במדינה. מוקדם יותר החודש פרסמה מחלקת המדינה האמריקנית תמונות לווייניות אחרות של העיר.

בתמונות הנדירות ניתן לראות טור טנקים בכניסה לחומס, מבנים מופגזים שעולים באש, חניוני צבא עם טנקים רבים וגם משגרי רקטות המוצבים מסביב לעיר. מהתמונות ניתן ללמוד ממקור ראשון על הכוח הצבאי הרב שמשקיע המשטר הסורי בדיכוי ההתקוממות נגד אסד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר