לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2012, 04:22
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
השיר הזה פשוט לא ממריא וכך גם כל העשור המשמים הזה שלנו בתחרות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "השיר הרשמי של ישראל לאורויזיון 2012"

שלוש דק' שבחיי, פשוט נשארות אותו דבר. מי שישמע את הבית השלישי יחשוב שהוא עדיין שומע את הבית הראשון.. :\
אני מהמר שנקבל בין מקום 13-ל18. אם נהייה בעשרייה הראשונה אני מזמין את כל חבריי הפורום לבירה עליי LOL
זה גם לא מסוג השירים שתשימו בנגן באוטו ותנגנו שוב ושוב, הוא נהייה מאוס כבר אחרי פעם אחת.

למה אנחנו לא יכולים להיות יצירתיים יותר כמו פעם ולהביא לאורויזיון שירים ייחודים שכה התאימו לו וכבשו את התחרות בגדול כמו "הללויה" ו"דיוה"? במקום זה אנחנו מקבלים כל שנה זבל טהור כמו השיר של להקת עדן שהיה השיר הכי גרוע שאי פעם שלחנו.. ועוד הוספנו על חטא ובחרנו להציג אותו דווקא שהתחרות נערכה בירושלים..

מאז 2000 ועד היום הדרדרנו יותר ויותר.. כמו הדבר הצורם הזה לאוזן שאמור היה להיות שיר שהסו קולד זמר הזה ליאור נרקיס הביא לתחרות, ומשם הכישלון ממשיך ב"לאייט דה קנדולס" המשמים, המביך והמאולץ של חדד. אפשר לציין גם את השיר החד גוני של דוד דאור עם האנגלית הקלוקלת שגם הוא לא המריא לשום מקום והיה קיצ'י מידי.
וב2007 שוב , נכשלנו בגדול עם השיר הכה מטומטם של טיפקס שהיה באמת מביך ברמות..
דווקא טיפקס.. להקה על רמה שהטביעה את חותמה במוזיקה הישראלית, בחרה ליצור שיר שלא ראוי אפילו לזרוק לפח כי אפילו פח הזבל עלול לשבות בזעם כי הזוהמה כבר גדולה אפילו עליו..
בעצם אתם יודעים מה? אני חוזר בי .. השיר של עדן הוא עוד יהלום לעומת "פוש דה בטון"..
ושלא אזכיר את 2009 שעשינו נסיון להכניס פוליטיקה לתחרות וקיבלנו שיר כל כך גרוע ומאולץ שאפילו לא ראוי שאכתוב את שמו כאן..

הפנינות היחידות של העשור האחרון דווקא באו מיוצאי כוכב נולד, עם השירים המצויינים והביצועים העוד יותר מצוינים שבועז מאודה ושירי מימון הביאו לתחרות.
עושה רושם שהקודקודים שם למעלה שאמונים על בחירת השירים כבר לא באמת מאמינים ביכולות שלנו לחזור לימי התהילה של 98 ו79 78, ובוחרים לא לאמץ את המוח ולנסות להיות מקוריים ויצירתיים בתחרות שבה שם המשחק הוא ייחודיות. . והתוצאה? ישראל שולחת שנה אחר שנה שירים שנועדו לכישלון מראש..ואני חושש שהשיר הנוכחי המיועד של izabo, לא שונה מכך.
לסיכום? אני אומר שכבר עדיף לסגור את הבסטה ולהודות שנכשלנו. חבל על הזמן, התקוות והכסף שנשפך.

ונקודה למחשבה - בכל שלושת השירים שזכינו בעבר, כולם היו בשפה העברית בלבד.
חלאס עם ההתחנחנות והנסיון להכניס אנגלית וערבית לשירים שלנו. זה לא עובד! נקודה! מה שווה האורווזיון הזה אם כל מדינה לא שרה בשפת המקור שלה? ברגע שהפסקנו להיות גאים בשפה שלנו, נכשלנו.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 04-03-2012 בשעה 04:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2012, 20:20
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "השיר הזה פשוט לא ממריא וכך גם כל העשור המשמים הזה שלנו בתחרות."

דבר ראשון, אני חושב שאם לא זכינו עם "השקט שנשאר" הסיכוי שלנו לזכות עוד פעם הוא אפסי.

דבר שני, האורוויזיון הפך לתחרות טראש שכבר לא פונה לקהל הרחב (קל להגיד לקהילה הגאה, אבל נראה לי שמדובר בקבוצה גדולה יותר שפשוט מכילה לא מעט מהקהילה הגאה). במקרה הזה יתכן שאיביזו הם בחירה לא רעה בכלל ואפילו תוכיח את עצמה יותר מאם היו לוקחים את מאיה בוסקילה או כל זמר/ת סולו עם קול גדול.

בקשר ל happy birthday, בלי להאשים אף אחד או לרמוז שזה המציאות, קשה להתעלם מהעובדה שלערוץ הראשון היה המון סיבות שלא נזכה, אירוח התחרות זה נושא יקר מידיי ובתכלס לא מחזיר את ההשקעה הרבה (הוא מביא תירות רבה לימי התחרות, אבל שנה אחרי זה הם כבר יסעו למקום אחר)

אולי המסקנה צריכה להיות שפשוט אין טעם להשקיע בארווזיון כמו פעם, ואולי אפשר אפילו למנף את זה להשקעה בלהקות פחות מוכרות כדי לפתוח אותן לעוד קהלים ואז גם לשמור על עלויות פרופורציונליות יותר לגודל התחרות - מי יודע, אולי אפילו דווקא כך נזכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר