לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2012, 21:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אברמוביץ' מגדיר את שיא החוצפה מחדש, היום בערוץ 2: בעקבות פרשת הרפז אשכנזי

בדבריו היום ציין אברמוביץ' שאשכנזי כרגע לא ראוי להכנס לפוליטיקה (גם לא בעתיד הנראה לעין) - אבל עיקר דבריו כללו את הקביעה שברק צריך להתפטר בעקבות דו"ח המבקר.

--------------------------------------------------------------------------

צריך לקרוא, לראות ולשמוע כדי להאמין לגודל החוצפה: האיש שלפני שנה וחצי פרסם בכותרת-ענק ידיעה שאותה הגדיר ככזו שהובאה בידי "מקור אמין ופורה מזה שלושה עשורים", שכל-כולה הייתה בולשיט - בא היום וקורא להתפטרותו של אחד מקרבנות אותה ידיעה.
אני חסיד זעיר ביותר של ברק, ואין בלבי ספק שלמדינת ישראל מוטב יהיה אם יפרוש שלשום בבוקר - אבל הסיפור של אשכנזי, הרפז, וינר, סיבוני וכל השאר - הוא ממש לא כזה שבו ברק הוא הבעייה המרכזית.

אמנון אברמוביץ', שהוכיח בפעם המי-יודע-כמה שהוא סקופיונר זעיר מאוד (האיש עד היום ממשיך להפיץ את הבלוף שהוא זה שחשף את אבישי רביב, בעוד שהאמת היא שבני אילון הוא שחשף אותו), בעל אתיקה שאינה ניתנת לגילוי, גם בעזרת מיקרוסקופ אלקטרונים משובח במיוחד - ובאופן כללי נטול כל בדל של אינטגריטי. אחרי בזיון שכזה, ראוי היה שיצניע לכת, לפחות בנוגע לפרשיה הספציפית הזו - אבל מסתבר שאצלו אין כזה דבר.

למי ששכח, אברמוביץ' הוא שבישר לנו לפני למעלה מעשור שבעוד 6 שבועות יוצג לכנסת הסכם שלום עם סוריה (אותו הוא שיבח, אגב...); הוא שסיפר לנו בליל בחירות 1996 ש"אם מינה (צמח) הייתה פחות שמרנית ויותר מתירנית, היא הייתה מגלה לנו שהפער במהלך הלילה יגדל לטובת פרס", ואחרי כמה דקות הוסיף ש"המפד"ל אולי אומרת ציונות עם נשמה, אבל אני, באזן מוסיקלית, שומע ציונות עם ממשלה. המפד"ל בדרך לממשלת פרס" (אין לי מושג איך, אבל שני הציטוטים האלה עדיין תקועים לי בראש, בעיקר בגלל היוהרה מלאת הבורות שהייתה טמונה בהם) ; זה האיש שאמר לנו שמכון שלם ושלדון אדלסון עשו יד אחת לכבוש את השלטון, או משהו מגוחך שכזה וכן הלאה וכן הלאה.

מדובר בעיתונאי בעל רמת אמינות נמוכה כבר הרבה שנים (אני מודע לעבודתו רק עשרים שנה, אבל ייתכן שלפני כן הוא היה בסדר...) - אבל היום שבר את שיא החוצפה, אפילו ביחס למשפט האתרוג האלמותי שלו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר