לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2012, 01:13
  taxas taxas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.12
קצת מתוסכל מהמצב

אוקיי חשבתי די הרבה אם לכתוב כאן ובסוף הבנתי שאולי כאן נשמע קצת דברים טובים.
בגדול, אני משוחרר מהצבא שנתיים, היום אני בן 22 וחצי (לא סיימתי שירות מלא בגלל פציעה) ,הייתי שנה+ בבית ,קיבלתי משכורת ממשרד הביטחון, בתקופה הזו מצאתי את ההיתמכרות שלי ,אימונים, חדר כושר וכל התחום הזה - אני מתאמן שנתיים (הפציעה לא הפריעה) למדתי בוינגייט מדריך חדר כושר לפני שנה ועד היום נשאר לי מבחן אחד לעשות כדי לקבל את התעודה.

לגביי עבודה, אחת הבעיות שלי!!!..ממש...עבדתי במלא עבודות אני מחזיק חודש ועוזב ,יש לי בעיה חמורה כאן, אני רק מתחיל לחפש עבודה ואני מתחיל להרגיש חנק כאילו מישהו קשר אותי רק מהמחשבה שאני יהיה תחת בוס וכאילו אני לא חופשי יותר..ואל תגידו מפונק או דברים כאלה אני ממש לא ,אני מדבר על בעיה אמיתית. קשה גם להסביר את זה, כאילו אני מתחיל לעבוד ומיד מתחיל לחשוש מהמעגל הזה של לקום לעבוד כל בוקר...ובאמת שאני לא אחד שמתפנק אני לא יודע מאיפה באה אליי הבעיה הזו!!..פשוט משגע אותי להרגיש קשור לעבודה עם מחויבות..אני מקווה שאני לא נשמע ילדותי כי רק בשביל שתבינו, אף פעם לא היתה לי בעיה כזו, לפני הצבא למדתי והיייתי לגמריי בסדר, בזמן הצבא הייתי ביחידה קרבית לא התעצלתי לרגע..אפילו שהישתחררתי על רפואי רציתי לחזור ליחידה, אז באמת אל תבינו אותי לא נכון.

אז לפני חודש עזבתי עוד עבודה, עכשיו אני מחפש, ושוב מתחיל לי ההרגשה הזו שבלי שאני שם לב היא עוצרת אותי מלהתחיל להניע תהליך , יש לי לחץ מההורים גם שאני יצא וימצא כיוון, ובכלל בגלל כל המצב הזה אני מרגיש כאילו כל החבר'ה בגיל שלי עקפו אותי ונשארתי איפשהו מאחורה..
כאילו זו הרגשה מגעילה ביותר..וזה לא שאני לא עושה כלום אני מתאמן יושב עם חברים בקיצור זז, אבל בלי תזוזה...בכל אופן אני הולך להשלים את המבחן של המדריך חדר כושר בקרוב מאוד, והשאיפה להתחיל לעבוד בזה כי זה התחום שאני נמשך אליו וכיף לי לעבוד בזה..
ואני בתקופה האחרונה ממש רוצה איזה קשר רציני לא בלחץ פשוט סתם בא לי ,ואני לא ממש מצליח להשיג את זה כאילו היכרתי ויאצתי פה ושם אבל לא משהו טוב, סתם הכרויות מיותרות עם אחלה בחורות אבל לא בשבילי..

אז בקיצור, זה באמת כאילו אני בפער אחרי כולם? ומה לעזאזל ה"בעיה" הזו עם העבודה?...ורק חשוב להגיד שבפנים אני יודע שיהיה בסדר כי ברגע שאני יסיים את הקורס הזה אני ישתקע בעבודה לתקופה ארוכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2012, 02:21
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי taxas שמתחילה ב "אני יודע..השאלה אם באמת אני..."

לחץ זה דבר טוב כי זה מניע אותך לזוז - אם אתה לא זז הלחץ הורג אותך.

אבל למה אתה חושב שאתה בפער לא הבנתי?

הקטע עם העבודה לפי דעתי יש אנשים שהם צריכים תזוזה ואנדרנלין בעבודה (אני גם כזה) - הם לא מסוגלים לשבת במשרד ולעשות דברים בנאליים - הם צריכים את התזוזה והשינוי.

יש עבודות כאלה (כמו מדריך כושר או מנתח בכיר) שאפשר למצוא, זה לא בעיה זה דווקא נותן כיוון בחיים
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 05-04-2012 בשעה 02:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר