לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2012, 23:58
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "מבקש המלצה ל- UMPC (מחשב קטן לנסיעות)"

יש לי משהו בסגנון (ASUS T101MT), והוא לא כל-כך טוב באמת.

אם אתה רוצה גם מעבד נורמלי-למחצה (מעבד ULV ולא אטום), גם מסך מגע שמיש באמת (capacitive ולא resistive) זה ייקח קצת זמן, ויעלה דווקא לא קצת.

בוא תסביר למה אתה צריך את מסך המגע ותצורת הטאבלט.
יכול להיות שהפיתרון (המצער) יהיה לקנות מחשב אחד לעבודה (נגיד, משהו בסגנון ASUS UX21, או טושיבה PORTEGE, או סמסנוג X900) וטאבלט אנדרואיד (או אייפד אם יש לך כסף לבזבז) בנוסף.

זה לא שהטכנולוגיה לא בשלה, אבל בפועל לא מייצרים היום מכשיר שיכול לשמש גם כלאפטופ טוב וגם כטאבלט טוב. אם יש, הוא עולה בסביבות 10-13 אלף...

מכשיר שעשוי להוות שילוב מוצלח מבחינה טכנית הוא הלנובו X201T (גרסת הטאבלט):
http://www.engadget.com/2010/02/23/...-tablet-review/
http://www.laptopmag.com/review/lap...201-tablet.aspx
אבל הוא עולה בהתאם, והציר הזה לא נראה לי כמו הדבר האמין ביותר...

משהו זול, ובלי הציר המציק, זה ה-INSPIRON DUO של DELL, אבל יש לו מעבד אטום והוא בא בלי כרטיס מסך רציני.

מוצר יקר ש-DELL מנסים לדחוף זה LATITUDE XT2, שבא עם הציר המציק, עם גרפיקה של INTEL GMA (ועם מסך גדול יחסית - 12 אינץ', שאולי יפריע לך).
(עכשיו בגיגול אני רואה שהגרסה הנוכחית היא כבר XT3).

משהו מעניין שהגיגול העלה זה מוצר בשם LATITUDE ST של DELL:
http://www.dell.com/us/business/p/latitude-st/pd
ושוב, הוא נותן רק חצי מהדברים - הוא שוקל פחות מקילו ובא עם מסך capacitive, אבלי עם כרטיס מסך חלש, מעבד אטום, עד 2GB זיכרון (בדיחה!), ותצטרף עוד להוסיף לו קייס עם מקלדת BT בעצמך.

בקיצור, אני ממש בספק שתמצא מכשיר אחד שעושה טוב את שני הדברים, אבל אם תמצא באמת שאשמח לשמוע. נזמין שניים ונחלק בינינו את המשלוח...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2012, 11:45
צלמית המשתמש של Abrasha70
  משתמש זכר Abrasha70 Abrasha70 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "יש לי משהו בסגנון (ASUS..."

וואו, מפורט להפליא.

פסטן, נראה שאתה מבין עניין וקורא היטב את תמונת המצב של השוק.
אני רוצה קודם להודות לך על הסיוע והפירוט, בהחלט פותח את העיניים!

לשאלתך, מסך מגע אינו הכרח ולא קריטי בכלל.
הוא תוספת נחמדה, שמונעת סרבול כאשר, לדוגמה, רק רוצים לקרוא חדשות.
אבל מבין כל הדרישות, הוא יהיה הראשון שיילך.

נכנסתי והסתכלתי מעט על הדגמים שציינת,
"הציר המעיק" נראה לי קצת עדין ואולי לא כדאי לשחק איתו בנסיעות...
ה- INSPIRON DUO של DELL נראה ממש נחמד, אתה יודע האם מתוכנן לצאת כזה עם כרטיס גרפי ומעבד סביר?

אני עדיין לא סגור מה כדאי לי, אבל ממשיך לבחון את האפשרויות...
כשאתה אומר מקלדת בלוטות' אתה מתכוון למקלדת קטנה אלחוטית? יש כאלו עם מעמד למסך?

ישן 12-03-2012, 12:28
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "וואו, מפורט להפליא. פסטן,..."

אני בספק רב מאוד שיצא משהו כזה.

לאחותי היה בעבר טאבלט/לאפטופ של קומפאק שהיה עם מפרט סביר יחסית לזמנו, ששקל פחות מהנזקים שמייצרים היום, המקלדת הייתה נפרדת מהמסך (כל החומרה הייתה בחלק של המסך), ולמרות שלא היו אז עדיין מסכי-מגע capacitive (הביקורת על המחשב מ-2002; האייפון הראשון יצא ב-2007, לשם השוואה), היה לו עט שנאמר לי שהיה נוח לכתיבה, ומספר כפתורים ייעודיים על החלק של המסך לגלילה, אנטר, טאב ושליחה של CTRL-ALT-DEL (נוח כשמגדירים שצריך להקיש את זה בשביל לבצע לוגין...).

מאז, היצרניות הבינו שאפשר למכור לנו שישה מכשירים במקום מכשיר אחד או שניים, וזה מה שהן עושות.

לגבי המקלדת, לזה בדיוק התכוונתי. יש נרתיקים לטאבלט שבאים עם מקלדת קטנה ודקה, כמו זה לדוגמה:
http://www.kensington.com/kensingto...10-tablets.aspx

יש נטייה מעצבנת היום לחלק גדול מה-"ultrabooks" או איך שלא קוראים לזה לשים כרטיסי מסך בסגנון INTEL HD ולא RADEON/GEFORCE. לדוגמה, ב-DELL XPS13 יש INTEL HD וגם במקבוק אייר המבוסס Core iX עברו ל-INTEL HD (בגרסות הקודמות של המקבוק אייר, שהתבססו על Core 2 היו גרסות MOBILE של GEFORCE).

אם אתה מוותר על מסך המגע והשימוש כטאבלט, שמשהו בסגנון הסמסונג 900X / אסוס UX21 וכו' יתאים לך. הסמסונג לדוגמה בא בגדלים של 13 ו-11 אינץ', ועם מאיץ גרפי נורמלי. (וחדשות תקרא בסמארטפון או בטאבלר 7 אינץ נפרד, למרבה הצער.)

אגב, עוד שאלה: למה אתה דורש כרטיס מסך נפרד?

ישן 12-03-2012, 13:37
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "למרות שלא ראיתי שום דבר שקולע..."

לגבי המפרט, כדאי שתשאל בפורום מפרטים. אני לא בטוח שכרטיס המסך נדרש.
אני יודע שיש תוכנות הנדסיות שיודעות להשתמש בכרטיסים המקצועיים (מה שהתחיל כסדרת QUADRO של NVIDIA), אבל אני לא בטוח עד כמה גרטיס רגיל עוזר לשרטוטים ושות'. לרינדור של תלת-ממד אני מניח שזה כן עוזר, אבל מצד שני, אני לא יודע כמה עומס אתה מייצר - זה לא שאתה מרנדר עשרות תמונות בשניה, ואם אתה לא מחפש 60FPS, אולי אין לך צורך בכרטיס מסך נפרד.
אבל, שוב, אני לא מבין בזה, וכדאי שתשאל בפורום מפרטים ותחפש מבדקי ביצועים בגוגל ספציפית לתוכנות שאתה מתכנן להשתמש בהן.

יכול אפילו להיות שמה שחשוב יותר זה המעבד (שיהיה i5 ULV ולא אטום), הזיכרון, ו-SSD...
לשימוש "כללי" (אופיס וגלישה) אטום אטום מספיק. ליותר מזה, זה די מעצבן.

מחשבים כמו ה-TC1000 הפסיקו לייצר משיקול כלכל נטו: למה למכור מחשב אחד כשאפשר למכור שניים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר