לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2012, 15:20
  Avi B Avi B אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.03
שאלה ביטוח סיעודי בגילאי ה20+ זה נחוץ? או שמנסים להלחיץ אותנו?

אהלן, הסיפור הוא כזה... אני שייך לקופ"ח כללית, לפני כמה ימים הגיע אליי בדואר
מעטפה מכללית ובה מספר טפסים של "מידע חצי שנתי" שבד"כ מפרטים את מה שהמבוטח משלם להם ועל מה...
בנוסף לזה הגיע מכתב מאוד מוזר ששייך לחברת הביטוח "דקלה" (אם מישהו מכיר אותם...) המכתב המצורף נראה כך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תודו שהמכתב נראה קצת מחשיד במבט ראשון, איך שהכותרת מנוסחת: "הודעה למבוטחים אשר צורפו לביטוח סיעודי"
רגע רגע? "צורפו"? מה ז"א? מי צירף, למה? איך? מתי? קצת מחשיד, ואז ניסיתי להזכר אם בכלל איי פעם חתמתי על דבר כזה...
והאמת? לא זכור לי ואני גם די בטוח שלא חתמתי על דבר כזה! צלצלתי לכללית בדרישה להבין מה הולך פה ורק אז הם הסבירו לי
שבמסגרת הביטוחים שלהם אין להם ביטוח סיעודי והם עובדים עם חברה חיצונית ששמה "דקלה" ושהם אחראיים לביטוח הסיעודי...
לא ממש קיבלתי מכללית תשובה איך צורפתי, מתי ומה עליי לעשות כדי לבטל זאת, לפי הטון של הבחורה בטלפון הבנתי שסה"כ הנחו אותם
להפנות את כל מי שמתקשר לברר ישירות ל"דקלה"... זה נראה כמו הקטנת ראש מצד כללית לדעתי, כי סביר להניח שהמבוטחים לא צורפו במקרה לדקלה...

בכל מקרה זה נראה ממש מוזר בעניי ואני רוצה לדעת אם יש כאן עוד אנשים שקיבלו מכתב שכזה?
ככה אולי נדע מה פתאום הם נזכרו ליידע מבוטחים שהם אשכרה משלמים כסף לדבר כזה, יצא איזה חוק שמחייב אותם להודיע או מה?
ושלא לדבר על המגבלה המוזרה של 60 ימים קצובים שבהם אתה יכול להודיע להם שאתה רוצה לבטל את הביטוח, אחרת הם רואים בזה
הסכמה כברירת מחדל והכל סבבה אגוזים מבחינתם... ומה אם המכתב לא הגיע לנמען? לא מדובר פה בחברה סלולרית או בספק אינטרנט,
מדובר בביטוח(!) המצחיק הוא שבכל הנוגע לחברות תקשורת החוקים לאחרונה סודרו לטובת האזרחים, אך זה מפתיע שבתחומי הבריאות והביטוחים
המצב ממש לא ברור ובהיר לאזרח הפשוט שלא בקיא בכל נושאי הביטוחים...

לסיכום – לפני שאני מבטל את הביטוח הזה אני רוצה לשאול אתכם כמה דברים:

1. האם עוד מישהו שמבוטח בכללית קיבל כזה דבר?
2. האם זה הכרחי בגלינו (20+) בכלל לעשות ביטוח סיעודי (למרות שסוכני הביטוח מלחצים אותנו)?
3. האם מישהו מבוטח בדקלה או מבין משהו בכל הסיפור הזה ויכול לשפוך קצת אור על הנושא?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2012, 15:32
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avi B שמתחילה ב "ביטוח סיעודי בגילאי ה20+ זה נחוץ? או שמנסים להלחיץ אותנו?"

אני בכללית ולא נתקלתי במכתב כזה (ואישית אני לא רואה מה יש לעשות עם ביטוח סיעודי בגילאים האלו).
יכול להיות שהייתה טעות ברשימות שלהם בשנים הנ"ל ואנשים צורפו בטעות לביטוח סיעודי מושלם.
זו לא הטעות הראשונה שקורית בחברה גדולה... לא חסרות חברות סלולר שפתאום לוקחות לך 400 שקל יותר בחשבון בגלל איזו טעות מחשובית (או טעות אנוש).

ושאלה אליך- לא שמת לב בפירוט כרטיסי האשראי שאתה משלם יותר?
אני חלילה לא מתכוונת לבקר אותך, אבל לפעמים זה מצחיק אותי לראות אנשים שפתאום יום אחד קמים ומגלים שהם משלמים על איזו חבילה מוזרה
200 שקל יותר למשך כמה שנים.
כדאי לבדוק חשבונות ולהיות עם יד על הדופק כי אם אנחנו לא נשמור על הכסף שלנו, מי כן?
ולפחות יאמר לזכותם שהם עלו על הטעות ומנסים לתקן אותה..

09.07.00-16.07.12

ישן 05-03-2012, 15:43
  Avi B Avi B אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני בכללית ולא נתקלתי במכתב..."

היי, קודם כל תודה על תגובתך.

אכן חשבתי גם על האפשרות הזו, אך לא מדובר בטעות לפי מה שביררתי מול כללית.
וגם אם כן היה מדובר בטעות, בנושאי סלולר ומוצרי צריכה ניחא, זה עוד סביר, אבל לא כשמדובר בביטוח בריאות ומידע רפואי של מבוטחים...
כשבן אדם מצטרף לקופ"ח מסויימת הוא נותן את האמון שלו באותו הגוף ואף אחד אף פעם לא אמר לו שיש עוד חברות חיצוניות שמעורבות ומשלימות חלקים מהפאזל...
מדובר בבריאות שלנו, מלבד לעבודה שלחלק מהמבוטחים עשוייה להפריע גם העובדה שמדובר במידע רפואי (סודי) שד"כ לא אמור להיות מועבר לגופים חיצוניים שהם
לא קופ"ח או בית חולים חלילה...

ולגבי פירוט החשבונות - ברור ששמתי לב לזה וגם פניתי לכללית כמה וכמה פעמים והם אמרו שהכל בסדר ושזה גוף ששייך לכללית ושהכל בסדר,
בחלק מהמקרים גם ענו לי נציגים שלא ממש ידעו להסביר מה זה... אבל זה היה כבר מזמן לכן לא פירטתי על כך באשכול.
אני דווקא בודק חשבונות בצורה די קפדנית, רק שהסתמכתי על זה שמדובר במשהו שמקושר לכללית...

ושוב - לא מדובר בטעות... אבל תודה על תשובתך

נערך לאחרונה ע"י Avi B בתאריך 05-03-2012 בשעה 15:45.
ישן 05-03-2012, 15:48
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Avi B שמתחילה ב "היי, קודם כל תודה על..."

אם לא מדובר בטעות אז במה מדובר? בצירוף בכוונת זדון?
נכון, זה הרבה יותר חמור מטעויות בחברת תקשורת, אבל אני לא מאמינה שהם יירו לעצמם ברגל- ייצרפו בכוונה אנשים למשהו שהם לא רוצים
ואז אחרי כמה שנים יחזירו להם את מלוא הכסף
כמובן אבל שכל מה שאני רושמת כאן זה תאורתי, כי אני לא עובדת לא ב"כללית" ולא ב"דקלה" ואני לא יודעת מה הסיבה האמיתית, אבל כך נראה לי.

בכל מקרה, תנסה לבדוק בגוגל או להתקשר ולשאול נציגים מה הביטוח המושלם הזה מעניק לך. אם אתה רואה שאתה לא זקוק לו-
פשוט תבטל ותקבל את הכסף שלך בחזרה

09.07.00-16.07.12

ישן 05-03-2012, 16:08
  Avi B Avi B אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אם לא מדובר בטעות אז במה..."

היי שוב סמנתה,
אין לי מושג במה מדובר וקטונתי מלנסות לקבוע עובדות, כמוך - גם אני לא עובד באף אחת מהחברות האלה וכל המטרה
של האשכול הזה זה לראות אם יש עוד חבר'ה צעירים שקיבלו מכתב שכזה ויותר מזה - לברר אם בכלל יש פה חבר'ה צעירים שיש להם ביטוח סיעודי...

כמובן שטרחתי לשאול את אחת הנציגות שלהם מה היתרון בביטוח הזה ולמה אני צריך את זה ...
והתשובה לא מפתיעה, סוג של תסריט אימים כזה של "בלה בלה בלה... ואם יקרה ככה ואם ככה... בלה בלה" חחח

אז במקום לקבל אינדיקציה ממניעים אינטרסנטיים מסוכן ביטוח, אני מעדיף לקבל אינדיקציה נייטרלית מאנשים כמוני, חבר'ה צעירים...
אני מניח שזה לא יתרום רק לי, אלא לכל אחד שרק יעיין באשכול הזה, אחרי הכל, קל להשפיע על אנשים צעירים לרכוש דברים ולפזר חתימות...
לבנתיים אני חושב כמוך - לחבר'ה צעירים אין שום צורך בביטוח סיעודי, הרי גם לא חסרים סיפורים על אנשים ששילמו פרמיות וביטוחים כל
החיים וכשקרה להם משהו חלילה, הם רדפו אחרי הגופים האלה בלי שקיבלו משהו...
ישן 05-03-2012, 17:03
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avi B שמתחילה ב "ביטוח סיעודי בגילאי ה20+ זה נחוץ? או שמנסים להלחיץ אותנו?"

אז ככה
כשהשתחררתי, (נוב 10) הודיעו לי בכללית כי במשך שנה מגיעה לי ביטוח כללית מושלם בחינם לחלוטין. כשעברה שנה, התקשרתי למוקד שלהם והפנו אותי למחלקת קשרי לקוחות. אחרי שיחה ממש ארוכה בה הפקידה ניסתה לשכנע אותי שלא להתנתק מהביטוח היא גם פלטה שכשצורפתי לביטוח המושלם, צירפו אותי אוטומטית גם לביטוח הסיעודי (שגם הוא סוג של נכלל בביטוח המושלם ולכן היה חינם עד שנה מהשחרור). בסופו של דבר ביקשתי ממנה שתפסיק לבלבל לי תשכל ומה אני צריכה לעשות כדי להתנתק משתי התוכניות האלה. היא ביקשה ממני לשלוח לה פקס ואחרי ששלחתי קיבלתי כעבור כמה ימים מכתב בדואר שאישר את ההתנתקות מהשירות וגם הודעה על החזר רטרואקטיבי על חודש אחד שהם כן חייבו אותי.
אם לא ביקשת להצטרף לביטוח המושלם, יכול להיות שצירפו אותך בכנס משתחררים, בביתן של כללית ללא ידיעתך. אני זוכרת שכשהייתי שם, ביקשו ממני כלקוחת כללית לשעבר לחתום על כמה טפסים ולמלא מספר כרטיס אשראי בטענה שכך אתה בעצם נרשם מחדש בקופ"ח ואתה לא צריך להגיע אליה כדי לעשות זאת. אני הייתי בטוחה שזה הליך שגרתי וכשהשתחררתי פתאום קיבלתי בדואר כרטיס מושלם פלטינום שכלל לא ביקשתי (ושהוא בניגוד למושלם הרגיל, כן עולה כסף גם אם אתה חייל משוחרר).

לגבי אם ביטוח כזה כן הכרחי או לא... זאת החלטה שלך. לדעתי הוא לגמרי לא הכרחי. לדעת פקידי חברות הביטוח כל ביטוח הוא הכרחי והם מעולם לא יגידו לך "עזוב שטויות, אתה לא צריך את זה."
בסופו של דבר הכל יכול לקרות, נכון, אבל אני באופן עקרוני לא מוכנה לשלם לביטוחים משלימים בריאותיים כאלה ואחרים במדינה שמבטחת את כל אזרחיה באופן אוטומטי. ואני לא מבינה איך הגענו למצב שזה נהיה נורמלי שכמעט לכולם יש ביטוח משלים.

ישן 05-03-2012, 17:14
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אז ככה כשהשתחררתי, (נוב 10)..."

גם אני קיבלתי כרטיס פלטינום מושלם בלי שביקשתי, רק שאצלי זה היה כבר בתקופה שבה התחלתי לשלם על הכל- כשנה ומשהו אחרי השחרור.
אני החלטתי לא לבטל אותו, כי ידעתי שאני אצטרך אותו לכל מיני פרוצדורות.
בסוף זו הייתה ההחלטה הכי חכמה שעשיתי, כי קיבלתי הנחה של כ 5000 שקל על הגשר שיש לי כרגע ובעתיד בטח אקבל עוד כמה הנחות על דברים מתוכננים...

בכל מקרה, נראה כאילו מבחינת המושלם, זו שיטת הפעולה שלהם... משהו כמו "לא הודעת שאתה לא רוצה מושלם אז תקבל מושלם אוטומטי".
אבל הסיעודי זה כבר משהו שונה. אצלי אין וגם אצל חברה שלי אין... את זה לא שמעתי שהם מביאים על הדרך. אולי את מיוחדת

09.07.00-16.07.12

ישן 05-03-2012, 17:35
  Avi B Avi B אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אז ככה כשהשתחררתי, (נוב 10)..."

המון תודה על תגובתך!
אני חייב להגיד שעלה בי החשד שזה משהו שנדבק אליי אחרי השחרור מהצבא, כי מדובר בשנה שבה השתחררתי באמת...
העיניין הוא שבד"כ אני טיפוס מאוד קפדן ולא מתפתה לכל ה"מבצעים" והדברים המיוחדים שהם מציעים, בכנס משתחררים
לא ניגשתי לשום דוכן ולא חתמתי על שומדבר...

יש מצב שזה היה באמת באחד מהטפסים שעלייהם החתימו אותי בקופ"ח כשהשתחררתי מהצבא ובטח דחפו לי את כל הביטוחים וכל
המסלולים (ממש חבילת ערוצים של חברת כבלים הא? ) ובטח גם שם היה כתוב איפשהו באותיות קטנות שהכל בחינם
רק לשנה ובלה בלה בלה... זה גם עשוי להסביר מדוע לא שמתי לב להוצאות כספיות במהלך שנה שלמה כי זה היה "חינם"
וכבעבור שנה כן שמתי לב וזה בדיוק מתי שהתחלתי לצלצל אלייהם לשאול שאלות כמו שציינתי למעלה... הממ...
עזרת לי לחזק את ההשערה שלי...

קיצר יש דברים בגו... מעניין כמה חיילים משוחררים נפלו לשטות הזו... פשוט בושה שכך הדברים מתנהלים.
ישן 05-03-2012, 19:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Avi B שמתחילה ב "המון תודה על תגובתך! אני חייב..."

לי באופן אישי הפקידות בקופה הסבירו שזה חינם לשנה בלבד, ובעצם אם הן לא היו מספרות לי על זה לא הייתי יודעת על הקטע הזה כלל ולא הייתי מצטרפת למושלם. אם יש כבר הטבות למשוחררים, עדיף לנצל את זה. כשזה נגמר, ביטלתי את זה מהסיבות שכתבתי למעלה. אני מניחה שזה תלוי על איזו פקידה אתה נופל. אין ספק שמדובר במצב הזוי ולא תקין בעליל שמצרפים אותך לדברים וגובים ממך כסף ללא ידיעתך.
אבל אם תחליט בסוף שאתה לא מעוניין במושלם ובביטוח הסיעודי, אני יכולה לשלוח לך בפרטי את מספר הפקס אליו שלחתי את הבקשה שלי עם הפרטים, ואולי תוכל לקבל גם זיכוי רטרואקטיבי לכל מה ששילמת עד כה. [=

ישן 05-03-2012, 19:19
  Avi B Avi B אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לי באופן אישי הפקידות בקופה..."

אני מניח שלפחות משהו השתנה קצת לטובה מאז שאני השתחררתי ככה שבמקרה שלך כבר דאגו ליידע אותך מראש שזה חינם לשנה... זה כמו שקורה היום עם חברות התקשורת חחח, הן מחוייבות ליידע מראש וגם לציין בכל חשבונית מתי נגמר החוזה כדי שתוכלי להערך בהתאם ולשנות תוכנית \ חבילה \ ספק לפני שתשלמי ביוקר.

בכל מקרה אני לא חושב לבטל את המושלם, אלא רק את הסיעודי הזה, דווקא חשבתי לשפצ"ר את המושלם ולשדרג לפלאטינום (או איך שקוראים לזה) אבל אני אבדוק מה ההבדלים בין ה"מסלולים" שלהם...

לגבי הצעתך, תודה מותק, אבל יש לי את מספר הפקס + המספר שלהם והיום שדיברתי עם הפקידה של דקלה היא אמרה לי שאין שום בעיה שאתקשר מתי שבא לי ואבטל את הסיעודי בטלפון...
תנקס
ישן 06-03-2012, 21:54
  Avi B Avi B אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "ברור שזה שווה"

וואלה גאון גדול אתה הא? עם התגובה המתנשאת והילדותית שלך אתה בטח מרגיש גיבור ואחרוני הפראיירים הא?
רד מהעץ ולתמד להגיב בצורה בוגרת ומכובדת אנחנו פה בפורום שאמור להיות 20+ ולא גנון... אז תעשה טובה ושמור את הגישה הפסימית שלך לעצמך... כי אנשים צרי עין שאוהבים לשפוט אחרים מבלי להכיר אותם לא חסר והמדינה הזו מלאה בכאלה... גם מסביר הרבה על המנטליות הישראלית... אז אל תתפלא שכולם פה מנסים לדפוק אחד ת'שני... במקום להגיב כמו ילד, תגיב בצורה רציונאלית ושקולה, ההתנשאות שלך לא הופכת אותך לאיזה אדון מהולל שמבין הכל בהכל... חוץ מזה אם היית קורא בטח היית רואה שציינתי שאני אחד שעוקב ובודק ועם האצבע על הדופק, רק מה לעשות שלא כולם סוכני ביטוח ומבינים בדיוק ממה מורכב הביטוח שלהם...
חוץ מזה לא מדובר בסכום אסטרונומי אלא רק בכמה שקלים בודדים לחודש...

ציפיתי שבפורום "20+" אנשים יגיבו בצורה קצת... קצת יותר בוגרת... אחריי הכל לא הייתי בפרש זמן מה...
ישן 09-03-2012, 10:52
  bibigarf bibigarf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
זה לא כ"כ גניבה כמו שזה נראה

אשתי עובדת בביטוח , וביררתי איתה את העניין
1) ביטוח סיעודי מכסה לא רק זיקנה , אלא גם למשל תאונה/מחלה שמחייבת טיפול סיעודי
2) לא בכל רגע אפשר להצטרף לביטוח סיעודי ,
לדוגמא , אם אתה רוצה להצטרף לביטוח כשאתה בן 70 וכבר מטופל , לא בטוח שחברת ביטוח כלשהי תסכים
3) בביטוח סיעודי מגיל צעיר , יש גם הבטחת פרמיה כלשהי, ולכן אם היום אתה משלם סכום זניח
ובמשך השנים הוא מצטבר , כשתגיע לגילאים יותר מבוגרים 40-50 אזי המחיר ישאר פחות או יותר אותו הדבר
לעומת זאת אם תתעורר רק בגיל יותר מבוגר 40-50 בוודאות שהמחיר של הפרמיה יהיה הרבה יותר גבוה

כך שלא הייתי פוסל את זה על הסף
כל עוד לא מדובר על סכומים מופרזים , זה כדאי בטווח הרחוק

ירון
I can think at all
( Kodachrome - paul Simon)

הגלריה שלי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר