לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2012, 15:40
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מה המשמעות של "תקוע בשנות השבעים"?"

אתמול נכנסתי לשחות, זה הייתה השעה של הגברים. וכפי שאמרה לי הפקידה בקבלה. רביעי בערב זה ממש הארד-קור.
הדבר הראשון ששונה זה שאפשר להיכנס למלתחות של הבנות, עמוס שם.
הריח מזכיר ריח של מקווה בערב יום כיפור... ניקוז לא מוצלח קירות לא מסוידים ומשטחי גומי שאמורים למנוע ממך להחליק ומשמשים כמצע מצוין לגידול פטריות.
לא נשברתי, החלפתי ויצאתי לברכה. הדימוי הראשון שעלה לי בראש זה מרק קניידעלך של פסח. מים חמים מלא אנשים שצפים וגם עצמים בלתי מזוהים.
חשוב לציין לחיוב שיחסית לברכות מהסוג הזה המים לא היו חמים מדי.
הקרמיקה שעוטפת היא בסגנון הרטרו, המציל נראה כמו משהו שישב הרבה מאוד שנים בחוף הילטון, לא הצליח ללמוד לשחות והיגר לצפת.
נכנסתי למסלול השחייה, אין מהיר ואיטי, והרגשתי כמו בתרגיל מעבר קהל בשפיים, צריך הרבה ראבק ועיקשות כדי להסביר לאנשים שאני באמת רוצה לנצל את המסלול הזה כדי לשחות.
מרחבי הדשא בחוץ עשויים מיריעות של דשא סינטטי.
את חדר הכושר לא בדקתי. אני שונא לרוץ על הליכון - אני לא עכבר, אבל הטופוגרפיה ומזג האוויר של צפת ישברו אותי.

אבל מצד שני השמחה והצהלה לגבי מקווה המים המעופש הזה שימחו אותי ויחזירו אותי לשם. מבחינתי זה עדיף על הברכה הפלצנית של ההומפלייס (14 מטר) בעזריאלי.
חוץ מזה השפעת שתפסה אותי הבוקר לימדה אותי שלא שחיתי בתוך מרק קניידעלך אלא בתוך צלחת פטרי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2012, 18:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בקיצור זה כמו פתח תקווה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתמול נכנסתי לשחות, זה הייתה..."

לקחו את כל מה שרע בכל עיר והחליטו להקים עיר אחת שתהיה מורכבת רק מהצדדים הרעים...

אבל לפחות בגלל ההפרדה בין זכרים לנקבות, נחסך ממך התענוג של לשחות במסלול ה"מהיר" לצד זקנה סוציופטית שחושבת שבגלל שהיא מנויה שם עוד מזמן פרשת לבון, זה אומר שיש לה זכות להדגים בהילוך איטי איך שוחה כלב לברדור זקן ומסטול שעות על גבי שעות.

לא יודע מה דחוף לך כל כך שאתה הולך למקום המגעיל הזה. בימי תורכיה הישנים והטובים הייתי הולך לחמאמים של המקומיים בשביל לשכנע את עצמי שאני אשכרה נהנה מהחוויה הזאת. היום כשאני נזכר בנהרות המים והסבון שzרמו מגופות טורקים שמנים על רצפות השיש עליהן עמדתי, בא לי למצוא איזה פגר בן שבוע של פרה בשביל להסניף את הניחוח קצת, כך שישכיח ממני את האימה שבחמאמים ההם... בימים של בילוי חצאי ימים בהמתנה לאיזה קונקשן באיסטנבול.

מה, המצב של הרופאים הטירונים כל כך גרוע שאתה לא יכול להרשות לעצמך ללכת לבריכה של מלון כמען ספא או רימונים? דחילק אפילו לקפוץ לאיזה גב בנחל עמוד נשמע מתאים יותר... יודע מה? מעדיף לעמוד במסגר 72 בבוקר יום גשום, ליד הזקן הגרוזיני המשוגע שמנסה למכור בייגלה יבש לעוברי אורח ולחכות שכל אוטובוס מפרקי של אגד ידהר לשלולית המעופשת ליד המדרכה, כשאני עומד ממש לידה. עדיפה תערובת של מי גשם, פיח, שמן, חול ורדבול, על פני מי הבריכה בצפת המעורבים בשתן, רוק וזירמה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר