לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2012, 13:08
  דוכובניק דוכובניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.04
קישור, פרטים, רזולוציה ושאר מרעין בישין
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "תשים קישור. אתה גולש מאותו..."

היי,
מדובר בדפדפן אחד ב 2 המחשבים: פיירפוקס. עדיין לא בדקתי 2 דפדפנים שונים, קטן עלי...
במחשב השולחני הרזולוציה: 1024-768 .
במחשב הנייד הרזולוציה: 1280-768. רמת הצבע ב 2 הפלטפורמות: 32 bit (highest) .
בתמונה הראשונה להלן מוצג הדף כפי שמופיע ע"ג המחשב השולחני עימו אני עובד.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
התמונה השניה היא מהמחשב הנייד בו התמונה ה "אמצעית" לא מוצבת באמצע תמונת הרקע הירוקה והכיתובית "בורחת" החוצה (יצאה למסע אל מחוץ לדף).
להלן הקוד בו ה HTML ו ה CSS משמשים בערבוביה.
קוד:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1255" /> <style type="text/css"> body { background-image:url('board.gif'); background-repeat:no-repeat; background-attachment:fixed; background-position:center; margin:0; padding:0; } div#startpage { position:relative; width:1000px; height:600px; background-image:url('startpage.png'); background-repeat:no-repeat; background-attachment:fixed; background-position:center; } div#container { left:4%; top:89.5%; width:300px; color:yellow; font-size:50px; direction:rtl; overflow:hidden; position:absolute; } </style> </head> <body> <div id="startpage"></div> <div id="container">במסע אל העבר</div> </body> </html>

ב laptop לא רואים את מלוא התמונה החומה, הפינות המעוגלות מצד ימין נחתכו.
אני מודה לך על נכונותך להטות שכם ומקווה שאשכיל בסוף היום וארתע פחות מ ה CSS.

נערך לאחרונה ע"י דוכובניק בתאריך 17-03-2012 בשעה 13:11. סיבה: טע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2012, 09:03
  דוכובניק דוכובניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.04
הוספתי קישור אך אין בו להועיל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אני צריך קישור.."

נראה לי שאינני מצליח להפעיל שום סגנון באמצעות ה CSS ואני מנסה ללכת צעד אחר צעד. נטשתי את הבעיה הקודמת של אי הצגה אחידה ב 2 מחשבים שונים והתחלתי לחקור כל סגנון בנפרד. הסגנון הראשון: top לא עובד ! בקישור המצורף: http://avirot.bravehost.com ניסיתי לבצע סגנון אחד בסיסי באמצעות CSS וזה לא עובד ! ניסיתי להוריד את חלקו העליון של ה div 50% למטה וה div לא זז כפי שתוווכח בקישור בו החברה המאכסנת הציבה פרסומות למעלה והקופסא עם קו הגבול האדום צמודה לפרסומות במקום להיות 50% מהדף למטה. כמו"כ אני מצרף את הקוד המאוד בסיסי שלדעתי אינו מצריך קישור ושואל:
מדוע ה div אינו יורד 50% למטה?
קוד:
<head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1255" /> <style type="text/css"> body { background-image:url('board.gif'); background-repeat:no-repeat; background-attachment:fixed; background-position:center; } div#startpage { width:960px; height:495px; margin:0; padding:0; border: solid 2px red; /*position:relative;*/ top:50%; </style> </head> <body> <div id="startpage"></div> </body> </html>

ניסיתי להפעיל ולנטרל את position:relative; אך ללא הועיל ! ה div לא מש ממקומו !
תודה
ישן 19-03-2012, 20:57
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי דוכובניק שמתחילה ב "אני מאוד מודה לך ויפה שעבורך זה פשוט :-)"

אבסולוט מתייחס למה שמכיל אותו.
אם זה אבסולוט בלי DIV מכיל אז הוא יתייחס לBODY.
ברגע שאתה שם DIV עם רלטיב שמכיל את הDIV אבסולוט - האבסולוט יתייחס אליו.
זתומרת תתן לאבסולוט TOP:20PX RIGHT:20PX אז הוא יקח את המיקומים האלה ביחס לDIV המכיל.

ברגע שתתן DIV מכיל רלטיב, ועוד רלטיב בתוכו עם MARGIN:0 AUTO , אז הDIV הזה יתייחס לDIV הגדול וימקם את עצמו במרכז הDIV הגדול.

ממש לא חסר מדריכי CSS בעיברית ברשת..
העזרה שלי מגיע עד מקום מסוים, היתר צריך לבוא ממך , כמו ידע בסיסי של CSS.

אני יכול להכווין אותך מה ללמוד :
-POSITION ומה ההבדלים בין כל סוג
-FLOAT ומה ההבדל מPOSITION
-MARGIN וPADDING ומה ההבדלים בינהם
-RIGHT TOP LEFT BOTTOM ולמה הם מתייחסים ומתי ניתן להשתמש בהם

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר