לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2012, 18:19
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "תראי את יחס התקשורת, אפילו את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
תראי את יחס התקשורת, אפילו את המילה ערבי אסור להגיד, למה? כשאיזה חרדי יורק על בחורה יודעים להגיד בכתבה : חרדי... חרדי... חרדי...
התקטננות ילדותית לשמה, שנשמעת לי כמו: "אבל אמא, למה אני כן, והוא לא? "...וחוץ מזה, אני בפירוש יכולה להביא לך מספיק ידיעות שבהן התקשורת אמרה "ערבים" ולא "צעירים", או מקסימום "צעיר ערבי, בדיוק כפי שהיא אומרת "צעיר חרדי" כשצריך...אבל טימון, האם זה באמת מה שחשוב כאן? מה זה משנה אם המטרידים הם יהודים, ערבים, צ'רקסים, סינים או אוזבקים, פור גוד סייק? תסכים איתי שהנקודה החשובה כאן היא שבחורות הוטרדו, שמישהו חודר בגסות למרחב הפרטי שלהן ללא הסכמתן. שגופן הופך להפקר על בסיס כמעט יומיומי.

ציטוט:
שימי לב לכותרת, משתיקים ולא מתעלמים.
המממ...
רגע, איך אפשר להשתיק משהו, אם לא מתעלמים ממנו, כפי שכבר הוכחתי לך?

שנית, אני מצטטת את הכותרת הראשית של הכתבה, שים לב למשפט המודגש באדום:

ציטוט:
כבר שנים שסטודנטיות בדרכן להר הצופים חשופות להטרדות ואף תקיפות. למה לא שמעתם על זה? כי המטרידים הם תושבי עיסאוויה, וארגוני זכויות האדם מעדיפים את התקינות הפוליטית על פני ביטחונן של הסטודנטיות.
כלומר, שאכן, לדעתו של הכתב הוא הראשון שמביא לנו את הידיעה הזו...שזה, כפי שכבר ציינתי, ממש לא נכון, בלשון עדינה. ואגב, בדיוק שמתי לב שהכתב הזה הוא מ"אם תרצו"...לא מופתעת. כל דבר שהתנועה הזו עושה נשמע לי תמיד כמו התבכיינות לשמה.

ציטוט:
צריך לטפל ולהיתייחס לתופעה הזו ביותר תשומת לב.
על זה, כאמור, שנינו מסכימים, וזה מה שחשוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2012, 18:45
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סיוון, מי שהעלה את זה לסדר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
סיוון, מי שהעלה את זה לסדר היום היא תנועת אם תרצו. הם אלו שדיווח על זה בפייסבוק שלהם, הרימו הפגנה, העבירו את זה לחדשות. מה שאת קוראת פה זאת לא כתבה, זה טור דיעה. איפה לכל הרוחות מערכות העיתונים, איפה התחקירים, איפה יונית לוי הכעוסה תמידית? שמעת למשל שפיטרו את הקב"ט שרצה לסייע לבנות ולספק להן גז מדמיע מסובסד?
רגע, כאילו, שאני אבין, אז מה הם רוצים, צל"ש על זה שהם אלו ש(לטענתך) העלו את הנושא לסדר היום? אתה באמת רוצה להגיד לי שאם הבנות, אחת אחרי השנייה, היו מגישות תלונה במשטרה, הנושא לא היה מטופל בחומרה? איכשהו זה נשמע לי מונפץ ומופרך. לא יודעת.
וכן, שמעתי על הקב"ט שפוטר כי רצה למכור להן גז מדמיע. הוא פוטר כי זו אוניברסיטה ולא אנרכיה, והוא לא יכול לעשות מה שבראש שלו. מי שמו למכור להן תרסיס? זה התפקיד שלו? זו ההסמכה שלו?
ואת זה אני אומרת עם כל הרצון שלי שאכן יסופקו לכל אחת מן הסטודנטיות תרסיסי הגנה.
אני חוזרת ואומרת שנשמע לי מוזר כל העיניין...

הוספה לאחר עריכה: בנוגע ליונית וכו', עם כל הכבוד לסטודנטיות, האם אתה באמת חושב שזה נושא
שצריך לתפוס את מרכז החדשות? לתקשורת יש סדר עדיפויות, אתה יודע, פוליטיקה, כלכלה, איראן וכו'...

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 23-04-2012 בשעה 18:52.
ישן 23-04-2012, 20:08
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
תביני,
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the..."

השוני הוא שהסיבה היחידה שהם נטפלים לבנות הללו הוא בגלל שהן יהודיות, הם לא יעזו להטריד בנות ערביות כי הם יודעים למה זה יגרום. מתי פעם האחרונה ראית בחורים יהודים נטפלים לאישה ערבייה בגלל שזה "בסדר" להיטפל למישהו שהוא לא מהדת שלך. את יודעת טוב מאוד שההטרדות הללו נעשות בכל הערים המעורבות ואם תמשיכי להיתייחס לבעיה הזו ככללית ולא לאומית, היא תגבר.

צריך להודות באמת , הם לא מפחדים להטריד בנות יהודיות כי לרוב לא יהיה אף אחד שיגן עליהן. כמה שזה נורא להגיד אך ככה זה נראה לי, הגבר היהודי ישראלי הממוצע לא יעשה דבר , אם אני טועה , אני שמח מכך.

נכון שמקרי האונס קורים בכל המגזרים, אבל סיכוי מאוד נמוך שתמצאי רב שיגיד לך שאין כל פסול בלאנוס בנות ערביות.

להלן דוגמא ליחס של אנשי דת מוסלמיות ליהודיות:
Fatwa Permits Mujahideen to Kidnap, Imprison, and Have Sexual Intercourse with Infidel Women

On October 28, 2011, the jihadi forum Minbar Al-Tawhid Wal-Jihad published a fatwa by Sheikh Abu Humam Al-Athari, a member of its shari'a council, in which he unequivocally permits mujahideen to capture the infidels' women and have sexual intercourse with them, even those who are married, on the claim that their marriage bonds to infidels are dissolved as soon as they are taken captive.
http://www.memri.org/report/en/0/0/0/0/0/0/5868.htm

השתיקה של "ארגוני זכויות האדם" בנושא הזה כמובן לא מפתיעה אך מסמלת את הצביעות של העניין.

אני יודע שאי אפשר להכליל אך התופעה קיימת ואסור להתעלם ממנה.

ישן 27-04-2012, 10:54
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
אני נוטה להסכים עם תאוריות הקונספירציה הפעם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "תסלח לי, יקירי, אבל אתם..."

צפיתי בכתבה שפירסמת מס' פעמים. הפעם היחידה שניתן רמז לכך שמדובר בערבים היתה כאשר מרואיינת ציינה שהיא לא הבינה מה אמרו התוקפים מכיוון שהם "דיברו ערבית".

זאת בניגוד לכתבה המופיעה מתחת לסרטון, המציינת במפורש את העובדות שערוץ 10 מסתיר:
"תקיפות מיניות בדרך למעונות - עניין שבשגרה: סטודנטיות רבות באוניברסיטה העברית בירושלים התלוננו כי הותקפו מינית על ידי גברים ערבים המתגוררים בשכונות שבסביבת המעונות" [מקור]

לא ייתכן שבכתבה שהנושא שלה הוא תדירות תקיפות מיניות על ידי גברים ערבים באיזור מסוים, לא הוזכר אפילו פעם אחת שמדובר בגברים ערבים. אני לא מצליח לחשוב על סיבה אחת טובה המתיישבת עם הגינות ותום לב להתנהלות זו. ולכן, אני משאיר את הבמה לקונספירטורים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר