לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2012, 13:10
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אתה רוצה את האמת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "במסגרת עתידי הסלולרי עולה השאלה"

מכל החברות הגדולות, אורנג' היא החברה הכי טובה.

מכל החברות שקיימות היום בחוץ, רמי לוי היא החברה הכי זולה.

מבחינת יעילות ומחירים:

1. לפלאפון יש את רשת הדור 3.5 הכי טובה בארץ, אבל יש לה את השירות לקוחות הכי גרוע בארץ (ברמה של רמי לוי פחות או יותר).

2. לאורנג' יש את שירות הלקוחות הכי טוב בארץ, וזמני ההמתנה הכי נמוכים במרכזים, מאז שרומנו חזר לחברה, נוצר מהפך בתחום.

עם הגעתו של רומנו נכנסו גם תוכניות הCLEAR הפרטיות והעסקיות, ולאחרונה גם בתחום הדאטה (מודמים, טאבלטים).

CLEAR (בקצרה) - הלקוח יודע בדיוק על מה הוא משלם, הפרדה בין חשבון על ציוד קצה ועל תוכנית, זה משהו שאורנג' חלוצה בו, והיא היחידה שהתחילה עם המהלך הזה, מאז שהם התחילו בפיילוט הם צברו מאות אלפי לקוחות חדשים.

3. בעניין סלקום - השירות שלהם גרוע, וגם המחירים.
נכון להיום, היא החברה הכי פחות מוצלחת בתחום הסלולאר, המניה שלה במגמת ירידה קיצונית, מזה כבר חודשים רבים.
היא החברה היחידה שנותנת "אינטרנט ללא הגבלה" אבל בעצם לא מודיעה ללקוחות שלה שהם יוגבלו למהירות של 1.4 מגה מלכתחילה (בעד שבשאר החברות הגדולות, המהירות היא עד 7.2 מגה).

בנוסף, בסלקום נוהגים לתת בשנה הראשונה החזרי קנסות, ניוד, ושאר ממתקים (לרוב רק בשביל לסגור את העסקה), ואז לאחר שנה הכל מתבטל, והלקוח משלם הרבה יותר.

*אם אתה שואל אותי, החברה הסלולארית היחידה שבאמת הולכת לבצע שינוי, גם במחיר וגם ברמת השירות, היא גולן טלקום, שהוכיחה לא מעט באירופה, שזה באמת אפשרי.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2012, 13:20
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אתה רוצה את האמת?"

אתה טועה בעניין האינטרנט.
היה לי קו אינטרנט סלולרי באורנג', המהירות המקסימלית שהגעתי אליה (במרכז הארץ...) הייתה חצי מגה.

עברתי לסלקום, ואמרו לי שהמהירות היא באיזור 2.5 מגה. בפועל, הגעתי ל3 (שזה חביב למדי). בנוסף, הקליטה של הרשת טובה יותר מזו של אורנג'.

מה גם, שמבחינת מחיר, הם נתנו את ההצעה הטובה יותר: אורנג' נתנו 30 גיגה בחודש, בעלות של 100-150 (משהו בתחום, אני לא זוכר) ש"ח לחודש - בסלקום אני משלם 100 ש"ח "ללא הגבלה". כמובן, במרכאות, כי ישנה האטה במהירות בנקודה מסויימת (לא שאמרו לי את זה כשהצטרפתי). בנוסף, אני חושד שהם מנתקים אותך פתאומית אחרי הורדה כבדה - כבר כמה פעמים קרה לי שהורדתי משהו במשך הלילה, ובבוקר הקו היה מנותק (בצורה מפתיעה, זה לא קרה כאשר הקו היה בשימוש "רגיל") דבר שהצריך חיבור מחדש.
ישן 05-03-2012, 13:39
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אתה טועה בעניין האינטרנט. היה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
אתה טועה בעניין האינטרנט.
היה לי קו אינטרנט סלולרי באורנג', המהירות המקסימלית שהגעתי אליה (במרכז הארץ...) הייתה חצי מגה.

עברתי לסלקום, ואמרו לי שהמהירות היא באיזור 2.5 מגה. בפועל, הגעתי ל3 (שזה חביב למדי). בנוסף, הקליטה של הרשת טובה יותר מזו של אורנג'.

מה גם, שמבחינת מחיר, הם נתנו את ההצעה הטובה יותר: אורנג' נתנו 30 גיגה בחודש, בעלות של 100-150 (משהו בתחום, אני לא זוכר) ש"ח לחודש - בסלקום אני משלם 100 ש"ח "ללא הגבלה". כמובן, במרכאות, כי ישנה האטה במהירות בנקודה מסויימת (לא שאמרו לי את זה כשהצטרפתי). בנוסף, אני חושד שהם מנתקים אותך פתאומית אחרי הורדה כבדה - כבר כמה פעמים קרה לי שהורדתי משהו במשך הלילה, ובבוקר הקו היה מנותק (בצורה מפתיעה, זה לא קרה כאשר הקו היה בשימוש "רגיל") דבר שהצריך חיבור מחדש.

כנראה שאתה עדיין איפשהוא ב2010.
כשתגיע ל2012, תדבר איתי שוב.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 05-03-2012, 14:17
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אתה באמת חושב שיש חברה אחת..."

זה שכל החברות גרועות, לא אומר שאין כאלה שגרועות יותר וכאלה שגרועות פחות.
למעשה, אין סיבה אמיתית להאמין שכל החברות גרועות באותה המידה.
הבעיה היא שמרוב אינפורמציה ברשת, ותלונות שמגיעות מכל הכיוונים, קשה לדעת איזו חברה גרועה יותר ואיזו פחות (שימי לב, זה שקשה לדעת, לא אומר שאין הבדל).
עם זאת, לפחות אצלי נוצרה התחושה, הן מתוך חוויות אישיות, והן מתוך כמות התלונות שנחשפתי אליהן, שלפחות בכל הנוגע ליחס ללקוחות פלאפון יותר גרועה מכל האחרות. חשוב לציין שלא מדובר במחקר מעמיק ומבוסס אלא בתחושה בלבד.

האמת דווקא יכול היה להיות מעניין לעשות מין סקר מקיף בפורום, שבו כל אחד ייתן ציון בקריטריונים שונים לכל אחת מהחברות שהוא היה לקוח שלה באופן אישי. ככה אפשר יהיה לראות האם יש הבדלים, או שאכן כולם באותו רמה של גריעות.

ישן 05-03-2012, 15:45
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לשניכם- ומה אם אני אגיד שבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
לשניכם- ומה אם אני אגיד שבת דודה שלי וכל משפחתה מחוברים לפלאפון והם מרוצים למרות שהם שיגעו לנציגים שם את השכל?
וששתי חברות שלי גם מחוברת לפלאפון והן מרוצות?
נכון, אני אישית לא הייתי מתחברת לחברה הזו לא משנה מה היא הייתה מציעה לי, אבל אי אפשר לומר דעה גורפת על אף חברה ולכל אחד מתאים משהו אחר.
לכן כשאי אפשר לבחור על פי מדד טיב החברה (או על פי מדד החברה-הכי-פחות-מסריחה), הולכים לקטגוריית המחיר והתועלת.

אני לא חושב שיש אף חברה עם 100% לקוחות לא מרוצים. חברה כזו פשוט לא הייתה מצליחה להחזיק מעמד. ולכן זה שאת מכירה אנשים שהם בפלאפון ומרוצים, לא סותר שום דבר ממה שאמרתי.
השאלה היא לא האם יש אנשים שמרוצים או לא מרוצים מחברה כזו או אחרת, אלא מה היחס בין מרוצים ללא מרוצים בכל חברה.

ישן 05-03-2012, 15:54
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]לשניכם- ומה..."

אבל זה משהו לא מדיד בעליל.
אתה יכול לנסות לשאול את כל המדינה (ובהצלחה לך בזה ) מאיזו חברה הם הכי מרוצים, ואחרי שבוע תנסה לשאול שוב והתוצאות ישתנו.
ככה זה כש"מערכת היחסים" שלנו עם אותן חברות היא דנמית ומשתנה כל הזמן ובכל התקשרות.
אני לדוגמה נמצאת באורנג', ואם היית שואל אותי עד לפני שנה מי החברה הכי טובה- הייתי עונה לך ללא היסוס שהם.
ואז קרה מקרה שהם לקחו לי המון כסף בחשבון בגלל טעות ורק אחרי שיחה של 27 דקות עם נציגה היא הסכימה להחזיר לי את מלוא הסכום.
מה לעשות, אנחנו חיים במדינה עם חברות על הפנים וכשאי אפשר למדוד קטגוריה כגון "שביעות רצון", אפשר ללכת לקטגוריה השניה בחשיבותה- המחיר.

09.07.00-16.07.12

ישן 05-03-2012, 16:15
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מה? מה פתאום? כמובן שזה מדיד,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
תשנה את דעתה מהיום למחר, בלי שום סיבה נראית לעין.

אבל יש סיבה יחס החברות.
אני יכולה לפתוח מחר את החשבונית ולראות שלקחו לי 800 שקל בחשבון, אני יכולה להתחבר עכשיו עם הסלולרי לאינטרנט ושהוא יתנתק
כל מספר דקות, אני יכולה להתקשר לחברה ולחכות 50 דקות בהמתנה לנציג ובגלל אלו תוך שניה הדעה שלי יכולה להפוך ל"איזו חרא של חברה".
תראה איך חברה יוצאת בפרסומת בטלוויזיה "קיבלנו 100 בשירות!@##$%$%", וחודשיים אחר כך החברה המתחרה יוצאת בפרסום דומה אם לא זהה.
בסופו של דבר במקרים כאלה מדובר בחוויות אישיות בלבד, ואני לא חושבת שאפשר לומר לאשלי בנחרצות איזו חברה טובה יותר מהאחרות. מצטערת.
אם אתה לא מסכים איתי אז נסכים על לא להסכים

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר