לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2012, 21:47
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
צריך להוציא קצת..אין לי מי שיקשיב לי

לפני 3 שבועות אנחנו ביחד 3 חודשים.
לא מזמן פתחתי פה אשכול שאני מרגיש שאמא שלה מנהלת לנו את המערכת יחסים.
בנתיים העניינים התחילו לזוז טיפה,לא אומר שיסתדר.אבל דברים אתחילו לזוז קצת.
יום שבת לפני שבועיים וטיפה היינו כל היום ביחד.הייתה שבת מקסימה,לקחתי אותה לצפון.עשינו טרקטורונים,הלכנו לראש הנקרה,ממש מהבוקר עד הלילה.
יום חמישי לפני שבוע וחצי יצאתי לאבט"ש.תכננו שביום רביעי לפני זה נהיה ביחד כי לא נראה אחד את השני שבוע פחות או יותר.
ביום חמישי-התגעגענו,ביום שישי-התגעגענו.ביום שבת-התגעגענו.
ביום ראשון שמעתי ממנה פעם אחרונה בשעה 17:00."אני עולה לאוטובוס,כואב לי הראש.נדבר אחר כך."
אחרי כמה שעות מנסה להתקשר-אין תשובה,מנסה שוב אחרי כמה זמן,אין תשובה.שולח הודעה-אין תשובה.מנסה שוב-אין תשובה.השעה כבר 12 בלילה ואני מתחיל לאכול סרטים כבר..בסביבות 1 בלילה לא הייתי מסוגל לישון,שלחתי הודעה לקצינה שלה,ידעתי שהיא תמיד מודיעה לה שהיא מגיעה הביתה.
היא הרגיעה אותי"היא הגיע הביתה ולא הרגישה טוב וישר הלכה לישון,אל דאגה!"
הפסקתי לדאוג ונרדמתי.יום שני מנסה להתקשר-לא מצליח.באיזה שהוא שלב היא מתקשרת,מדברת איתי דקה וחצי"אני לא מרגישה טוב,אני ביום ד'."מסבירה עוד קצת והשיחה מתנתקת ואני לא מצליח ליצור קשר עד שבערב היא אומרת שהיא לא מצליחה לצאת מהמיטה והיא תנסה להגיע עם אמא שלה ממש בלי כוחות לביקורופא.שם טוענים שזה וירוס ו3 גימלים.
מיום ראשון בלילה היא עם 38.5-39 מעלות חום.
כל יום אני אופטימי מחדש שהיא תגיד לי שהיא מרגישה יותר טוב וכל יום אני מתאכזב מחדש.כל יום אני מנסה לדבר איתה,לעודד אותה קצת,לנסות להבין מה קורה ואין תשובה.
אני מקבל ממנה בערך 3 הודעות ביום והם נראות ככה"הטלפון עושה לי כאב ראש,נדבר אחר כך"
"אני בסדר,לילה טוב,נדבר מחר"
היא מספרת לי קצת כמה שהיא סובלת ופאקינג אני לא יכול לעשות כלום!אני מנסה לדבר והיא לא עונה,אם היא עונה אז אני מקבל יחס קר(אני לא יכול להאשים אותה,אבל עדיין זה מציק לי)
חזרתי הביתה ביום חמישי,אמרתי לה שאני רוצה לבוא לראות אותה בבית שלה.היא לא רוצה שאני יבוא,אין לה כוחות.
אני מתחיל להשתגע מהנתקים האלה!אני יודע שאין לי זכות להתלונן אבל זה משגע אותי!היום היא נכנסה עם אמא שלה לבסיס למרפאה,5 גימלים והפנייה למיון.אני מנסה להבין מה הולך במיון ואף אחד לא עונה לטלפון.לפני שעה היא שלחה לי הודעה שהגיע הביתה,יש לה מחלת נשיקה ויכול לקחת גם עוד שבועיים החלמה.אני מנסה לעודד קצת,לנסות לעשות את המצב קצת יותר וורוד ואני מקבל בחזרה הודעה "אין לי כוח לדבר ביי".
אני מת ללכת אליה,לא מעניין אותי אם אני אדבק,אני רוצה לראות אותה!כמעט שבועיים לא ראיתי אותה וכבר היום השמיני שאני בקושי שומע ממנה.
אני מפחד שמכל המצב המחורבן הזה שאף אחד לא יודע להגיד מתי יגמר אנחנו ממש נתרחק והכל יתקלקל לנו.לפני האבט"ש הזה הכל היה כלכך טוב.אנחנו בקושי מדברים עכשיו ואין לי מושג מה יקרה כשיקרה שהיא תתחיל לחזור לעצמה,החוסר וודאות הזה פשוט מחרפן אותי לגמרי,אני כל היום מתוח,דברים פשוטים וקטנים מעצבנים אותי.ניסיתי להסביר לה את המצב בסמס דיי ארוך,שהיא תיקרא אותו כשהיא יכולה ופשוט אין לי תגובה ממנה לשום הודעה.
אני יודע שהמצב שלה חרא ועל הפנים,אני יודע שאני לא יכול לבוא בתלונות לאף אחד.
אני יודע שאני חייב להוציא את מה שעובר לי בראש,פשוט חייב.
סליחה על החפירה..
תודה מראש
פיני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2012, 22:19
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "צריך להוציא קצת..אין לי מי שיקשיב לי"

שום סליחה על חפירה ושום כלום. אנחנו כאן בדיוק בשביל לקרוא ולנסות לעזור [=

שמע, ממה שנראה לי, כל הסמסים שלך, למרות שאתה רואה שאין לה חשק לדבר ואין לה כח לענות, הם אלה שעשויים להרחיק אותה ממך.
תחשוב על זה שהראש שלה בטח מתפוצץ, אז היא צריכה גם לדאוג לך ולגרום לך להרגיש שהכל בסדר, עדיף שלא תפיל את זה עליה עכשיו.
גם אם היא בבידוד, תנסה לעשות דברים יצירתיים כדי להראות שאכפת לך, כמו לארגן איזו "חבילה לחולה" עם כל מיני צ'ופרים שאולי יגרמו לה להרגיש יותר טוב.

מנסיוני ומזכרוני, מחלת נשיקה, גם אם היא נמשכת המון זמן... הימים הזוועתיים שלה יעברו די מהר.
מקווה בשביל שניכם שהיא תרגיש יותר טוב במהרה ושתזכה לראות אותה.

ישן 26-03-2012, 03:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "צריך להוציא קצת..אין לי מי שיקשיב לי"

שבוועיים להחלמה? תגיד תודה.

אני יודע שכרגע זה נשמע לך מטורף אבל מחלת הנשיקה יכולה בכיף לשתק לאנשים את החיים למשך חודשים ואפילו שנים. שבועיים - זה די טוב.

לפני ארבע שנים, אשתי שתחייה התמוטטה עם המחלה הזו ובמשך חודשיים וחצי לא יצאה מהמיטה. מחלת הנשיקה היא מצב נבזי ביותר ותאמין לי כשאני אומר לך שהחברה שלך לא הייתה יכולה להרגיש יותר חולה כרגע אלא אם כן הייתה גוססת ממש.

לדעתי שווה לך ללכת לבקר אותה, לשבת לידה ולדבר איתה. הגרסה הויראלית של מחלת הנשיקה מדבקת רק במגע ישיר של נוזלי גוף ככה שלשבת איתה באותו החדר לא ידביק אותך. תביא לה פרחים, שוקולד, משהו שהיא אוהבת... תמצא סרטים שאתה חושב שיעניינו אותה בDVD ותביא לה... והכי חשוב, אל תלחץ עליה. כרגע, סליחה על הבוטות, ממש אבל ממש חרא לה. להיות חולה זה תמיד איכס. להיות חולה עם מחלת הנשיקה זה איכס במיוחד.

ישן 26-03-2012, 06:21
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

הנה המקרה הקלאסי של "זה לא אתה, זה היא"
וברצינות: מחלת הנשיקה היא מחלה שכשהיא באה בצורה הכי קשה שלה (ולפי מה שאתה מתאר זה בדיוק זה) היא איומה.
מנסיון - אין כוח לאף אחד, אין כוח להרים את היד, שלא לדבר על לצאת מהמיטה. כל הגוף כואב, הגרון מודלק בהתחלה, הראש מתפוצץ ואח"כ, כשהתסמינים האלה כבר עוברים - אז כל מה שרוצים זה לישון. והרבה. וזה לוקח ה-מ-ו-ן זמן להחלים לגמרי. השלב האקוטי לוקח בערך שבועיים, אבל לצאת מזה לגמרי? לי לקח שנתיים. שנתיים של עייפות תמידית. של לבוא הביתה, להכנס למיטה ולצאת בקושי ועם עייפות נוראה למחרת בבוקר, אחרי 12 שעות שינה.
ההמלצה שלי - חכה קצת ותוריד לחץ. אם המצב בינכם היה טוב לפני המחלה, הוא ימשיך להיות טוב. תתחשב ברצונות שלה ובזה שאין לה כוח אפילו לדבר. זו מחלה שנורא מחלישה. זה באמת לא אתה.
חכה שהיא תרגיש טיפה יותר טוב (שהשלב האקוטי יעבור) ואז תלך לבקר אותה. אל תתעצבן עליה...

ציטוט:
אני מתחיל להשתגע מהנתקים האלה!אני יודע שאין לי זכות להתלונן אבל זה משגע אותי!היום היא נכנסה עם אמא שלה לבסיס למרפאה,5 גימלים והפנייה למיון.אני מנסה להבין מה הולך במיון ואף אחד לא עונה לטלפון.

המשפט הזה קצת מציק לי. אתה סה"כ חבר שלה. לא בעלה, אתם לא נשואים. אתם אפילו לא קרובים ללעבור לחיים משותפים. אז לא ענו לך לטלפון... ביג דיל... אני מניחה שהעובדה שהיא הייתה במיון הדאיגה את כל מי שסבב אותה מעט יותר מאשר להודיע לך מה קורה.

אתה חייב להבין את מקומך. בטח ובטח בעיני המשפחה שלה, אבל גם בעיניה. אתה כרגע חלק חשוב בחיים שלה - אבל אתה ל-א המשפחה שלה. אתם סה"כ בתחילתה של מערכת יחסים. אני כולי תקווה שיצליח לכם, ושמערכת היחסים הזו תגדל ותתפתח, אבל אתם שניכם צעירים מאד. אתה חייב ללמוד לתת מעט ספייס, בטח ובטח במצבים כאלה, של מחלה די קשה והגעה למיון. זה לא מקומך לטפל בה. עדיין לא. הלוואי בשבילכם שבעתיד זה יהיה מקומך והאחריות שלך.

שמע. אני במערכת יחסים שלוש שנים. התחתנו לפני מס' חודשים, ואנחנו גרים יחד שנה. לפני שעברנו לגור יחד - עידכנתי ושיתפתי. אבל כשהייתי חולה, מי שהכי רציתי לידי זו אמא... היום המצב אחר. זה מוזר עד כמה החיים המשותפים משנים את צורת ההסתכלות על מערכת היחסים...

הנתק הוא בגלל סיבה חיצונית. לא כי היא לא רוצה אותך בחיים שלה, אלא כי באמת באמת חרא לה ואין לה כוח אפילו לדבר...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 28-03-2012, 19:41
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
תודה לכם.כמה עדכונים..

המצב כרגע לא השתפר,אפילו לא בטיפה.
הוצע לי פה לבקר אותה ואולי להביא איזה סרט ולשבת איתה קצת.
לא רק שהיא לא מוכנה לזה בשום אופן,היא גם הוסיפה "מעניין כמה שבועות נמשיך לא להפגש"
ושלא נראה לי שבחודש וחצי הקרוב ניפגש.אני ממש מקווה שהיא הגזימה פה,אני לא יודע איך להגיב לעצמי למשפט כזה..
ביקשתי ממנה שתסביר לי איך להתנהג אליה בזמן הקרוב,אם אני מכביד עליה,אם הסמסים שלי מציקים וכו'.
היא אמרה שכרגע זה המינון הנכון,היא שולחת הודעה כשהיא יכולה,מדברים כמה שאפשר והשיחה מסתיימת אחרי כמה דקות ב"אני חוזרת לישון עד מחר".
לדבר בטלפון היא לא מסוגלת.
חוץ מזה היא לא מפסיקה להקיא,וישנה 17,19 ו21 שעות מתוך 24 שעות שיש ביום.
בא לי לצעוק לשמיים,בא לי לקחת ממנה את הסבל הזה.למה מגיע לה כל זה?!
כואב לי עליה כלכך,היא כלכך חסרה לי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר