לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2012, 20:30
  SOF SOF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.04
מחר מילואים - מספר שאלות

ערב טוב ושבוע טוב.

מחר אני יוצא לשירות מילואים של 24 יום, שבוע אל"ל ולאחר מכן תעסוקה מבצעית של שלושה שבועות.
במהלך ההכנות למילואים עלו לי מספר שאלות שעליהן לא מצאתי תשובה.

1. מה המדיניות במילואים לגבי הליכה בנעלי הרים? אם יש משהו קבוע או שכל גדוד מילואים רשאי להחליט?
בסדיר היה לי אישור רפואי לנעלי הרים, האם כוחו יפה גם למילואים?
איזה אישור עלי להמציא בכדי שאוכל לנעול נעלי הרים?

2. ברשותי נעלי הרים מהדגם החדש המונפק לחייל החי"ר (אחי לוחם בשירות סדיר ואינו משתמש בנעליים) האם אני רשאי ללכת איתם במילואים?

3. מה "היציאות" במילואים? לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה ממפקדי, האם מומלץ להכין תיק לשבועיים, יותר או פחות?

4. איך מגיעים בתחבורה ציבורית לבא"פ לכיש?
באתר של חברת אגד מצוין כי קיים קו 11 היוצא פעמיים ביום, האם קיימים קווים נוספים ו\או אחרים?
האם יש שאטלים לרשות החיילים המשרתים בבסיס?

תודה לעונים!

נערך לאחרונה ע"י SOF בתאריך 15-04-2012 בשעה 20:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2012, 22:11
  משתמש זכר דִמה דִמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SOF שמתחילה ב "מחר מילואים - מספר שאלות"

אני לא יודע לענות לך פרטני, אבל מה שכן אתה יכול לעשות מה שבא לך במילואים עד שאומרים לך אחרת.
זאת אומרת תבוא איך שאתה רוצה מבחינת לבוש, ברגע שמעירים לך תשתפר לפי מה שאומרים. אתה יכול לבוא בג'ינס וחולצה מכופתרת, שלום שלום ויגידו לך תעלה על ב'. תעלה על ב' ותישאר עם הנעליים שאתה רוצה, רוב הסיכויים שלא יגידו לך כלום. במידה וכן אומרים אז אתה יכול להגיד שאתה לא יכול לשים נעלי צבא כי ככה וככה, ומקסימום ישלחו אותך לרופא. לרופא תגיד שהיה לך פטור בסדיר ולדעתי העניין מאחוריך.

אני עשיתי 24 יום תעסוקה ויצאתי פעמיים הביתה, כל פעם ל 48 שעות. אבל מומלץ להביא תיק לשבועיים כי לך תדע מתי אתה תיפול בתור...
ובקשר לתחבורה, בדרך כלל אם אומרים להגיע לבאפ לכיש אז כולם מתכנסים בקרית גת בתחנה המרכזית ומשם יש הסעה. יותר מזה, אתה יכול להגיע לתחנה המרכזית בקרית גת ולשאול שם לגבי טרמפים עם חיילים סדירים שתראה שם - הרבה מהם ככל הנראה צריכים להגיע לבאפ לכיש ויותר מישמחו לתת לך טרמפ.
ישן 15-04-2012, 23:58
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06

ההבדל היחיד בפקודות העוסקות בהופעה ולבוש בין מילואים לסדיר הוא אורך השיער המותר.
כל היתר : מדים, נעליים, עגילים, פירסינג, נזר מנוצות קקדו מצוייץ - בדיוק כמו בסדיר.

לגבי הנעליים החדשות: עקרונית, אם יש על זה "צ" זה תקני.

לגבי הפטור: פטור שהיה לך בעבר לא תופס. תשלח לבדיקה אצל רופא הגדוד ואל תסמוך על זה שהוא יחליט למעול בתפקידו ולהיות חותמת גומי... מניסיוני, לפחות במילואים, פטור מנעלי צבא קיבלו רק כאלה שבאמת נזקקו לו - מה שפסל אותם מלהיות חי"רניקים.

לגבי חופשות: הפקודות מגדירות רק כמה ימי חופשה מגיעים לך (מפורט בגב צו המילואים), לא מתי תקבל אותם. הדברים נסגרים בד"כ ביום האחרון לאל"ל או ביום הראשון בקו.

לגבי ההגעה ללכיש: שווה לברר עם המ"פ שלך אם היחידה לא ארגנה הסעה ליום הגיוס.

שיהיה בהצלחה.

http://www.baking.co.il

ישן 16-04-2012, 03:04
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
כשתעלה לקו גדר

ואז יקפיצו גזרה שלמה בגלל חשש לחדירה בגלל שמישהו כמוך רצה להתפנק על נעלי הרים נוחות יותר.
24 ימים לא יותר,לא שלוש שנים.
מה שטוב פעם טוב גם עכשיו.
מבחינת יציאות על כל 21 ימים ע"פ פקודות מגיעים לך 72 שעות בבית.
כמובן שהן יכולות להיות מפוצלות במהלך השמ"פ.
ברוך הבא למילואים,דבר עם המפקדים שלך שיתנו לך טלפונים של אנשים שגרים בסביבתך ובאים לבסיס עם רכב,ככה תחסוך לעצמך את הכאבי ראש.

שיהיה לך שירות מילואים מהנה,חתימות וזיכויים מהירים,והעיקר תשמור על עצמך ותזכור את המשימה שלנו בתור אנשי מילואים,הקפדה על נהלים וחיילות יוצרת הרתעה.

ישן 22-04-2012, 13:46
  SOF SOF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SOF
ערב טוב ושבוע טוב.

מחר אני יוצא לשירות מילואים של 24 יום, שבוע אל"ל ולאחר מכן תעסוקה מבצעית של שלושה שבועות.
במהלך ההכנות למילואים עלו לי מספר שאלות שעליהן לא מצאתי תשובה.

1. מה המדיניות במילואים לגבי הליכה בנעלי הרים? אם יש משהו קבוע או שכל גדוד מילואים רשאי להחליט?
בסדיר היה לי אישור רפואי לנעלי הרים, האם כוחו יפה גם למילואים?
איזה אישור עלי להמציא בכדי שאוכל לנעול נעלי הרים?

2. ברשותי נעלי הרים מהדגם החדש המונפק לחייל החי"ר (אחי לוחם בשירות סדיר ואינו משתמש בנעליים) האם אני רשאי ללכת איתם במילואים?

3. מה "היציאות" במילואים? לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה ממפקדי, האם מומלץ להכין תיק לשבועיים, יותר או פחות?

4. איך מגיעים בתחבורה ציבורית לבא"פ לכיש?
באתר של חברת אגד מצוין כי קיים קו 11 היוצא פעמיים ביום, האם קיימים קווים נוספים ו\או אחרים?
האם יש שאטלים לרשות החיילים המשרתים בבסיס?

תודה לעונים!

אני בחופש קצר מהמילואים והחלטתי לענות לעצמי על השאלות לטובת חבר'ה שישאלו את עצמם אותם שאלות בדיוק.

1. אינני יודע אם זה העניין אצלנו תקף לכלל צה"ל, אבל היו רבים שהגיעו עם נעלי הרים למילואים בהתחלה עשו להם מעט "פרצופים" אך לאחר שיחה והסברים כל מי שהגיע עם נעלי הרים נישאר אתם.
הקצינים, שתפקידים (בין היתר) לדאוג לבעיות כאלו ואחרות פשוט ניגשו לנועלי נעלי ההרים ושוחחו אתם על פשר הדבר, לכולם אושר לנעול נעלי הרים הן באל"ל והן בתעסוקה.
בקצרה : תגיעו עם נעלי הרים ועם נעלי צבא בתיק, אם לא תוכלו לנעול את הנעלי הרים תוכלו להחליף לנעלי צבא.

2. אפשר גם אפשר!

3. היציאות בתעסוקה מתבססות על בקשות של אנשים ועל צרכי הפלוגה והגדוד, אם יש בקשה מיוחדת כדאי להתקשר למ"פ ולהעלות בפניו את הבעיה, ב99.9% מהמקרים מתחשבים!

4. מתחנה מרכזית קרית גת יש טיוליות שגדוד המילואים אמור לדאוג להן, וקו אוטובוס אגד 11 - שיוצא ב08:15 וב15:30.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר