לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2012, 17:56
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "שלחו אותי לכאן מ 20+"

ברוך הבא לפורום

אז בוא נפריד את השאלה שלך לשני חלקים: איפה ומה.

מה הכוונה?
שאנחנו מדברים על אחריות \ ביטוח, זה מאוד משנה מאיפה אתה קונה את המכשיר.
ולכך יש שני אפשרויות עיקריות:
1. לרכוש את המכשיר בכל חנות פרטית שתמצא, כולל חנויות ברחוב, חנויות של היבואן הרשמי, וחנויות בחו"ל.
2. לרכוש את המכשיר דרך המפעיל הסלולרי שלך.

אחריות יצרן
בשתי האפשרויות, כמו לכל מכשיר חשמלי שתקנה, תקבל עם רכישת המכשיר,
אחריות יצרן, במקרה שלנו לשנה.
מה שאומר, שבמידה ובשנה הראשונה למכשיר יש תקלה טכנית כלשהי,
יהיה אפשר לתקן במסגרת האחריות.
מה זה תקלה טכנית? כל מה שיכול לקרות למכשיר, גם אם תשאיר אותו על המדף ולא תיגע בו.
מסך לא נדלק יכול להיות תקלה טכנית
שבר במקרה הזה לדוגמה אינו תקלה טכנית.
כמובן שיש תקלות שנראות לנו כמו תקלה טכנית, אך בפועל אינן מכוסות באחריות יצרן, לדוגמה, שהמכשיר נרטב.
קח בחשבון, שיתכן ושתקנה את המכשיר בחנות פרטית, הם לא יוכלו לממש לך את האחריות יצרן,
או אם תרכוש בחו"ל לדוגמה, לא יהיה מי שיממש לך את האחריות יצרן בארץ,
ותוכל לשלוח את המכשיר לחו"ל לתיקון.
שורה תחתונה: שווה לבדוק במעמד הרכישה האם נכללת אחריות יצרן ואיפה מתקנים במקרה של תקלה.

רכישה מחנות פרטית (אופציה ראשונה)
במקרה של רכישה מחנות פרטית, יש חנויות שנותנות שירות של אחריות על המכשיר, אך לרוב לא קיים אפשרות לביטוח.
אגב בכלל המושג ביטוח בסלולר לא כל כך קיים, בדרך כלל אומרים אחריות.

רכישה ממפעיל סלולרי(אפשרות שנייה)
במקרה של רכישה ממפעיל הסלולרי שלך, ישנה אפשרות להוסיף לעלות החודשית, עלות של אחריות על המכשיר.
או לחילופין יכול להיות שהתוכנית שלך כוללת בתוכה עלות של אחריות על מכשיר, לרוב בתוכניות עסקיות.

במקרה ורכשת מחנות פרטית, לפעמים ישנה אפשרות להכניס אותו במסגרת האחריות של המפעיל,
כלומר שבמקרה של תקלה תוכל לתקן אותו שם. זה תלוי אם המכשיר נמכר אצל המפעיל, ולרוב גובים על בדיקה אם המכשיר תקין לפני ההכנסה לאחריות.

חוק ההחזרים
לא לשכוח כמובן, שקיים חוק ההחזרים, או חוק ניתוק זיקה.
שבאופן כללי מאפשר לך לקבל את אותם תנאים אצל המפעיל הסלולרי שלך, גם אם תרכוש בחנות פרטית.
מה שמאפשר לך לקנות את המכשיר במחיר בסיסי זול יותר, ובכל מקרה לקבל החזר על המכשיר,
בדיוק כמו שהיית מקבל אם היית רוכש אותו דרך המפעיל הסלולרי שלך.

והחלק השני, מדבר על מה. כלומר איזה מכשיר בדיוק אתה מחפש.
כדי להקל על המיקוד של החיפוש שלך, הייתי ממליץ שתהיה יותר ספציפי.
האם חשוב לך המפרט של המכשיר? (מצלמה טובה, רמקולים טובים, גודל מסך, מקלדת מובנית, וכו)
כמו שציינה סמנתה, מה התקציב שלך? האם חשוב לך לקבל החזר מלא אצל המפעיל שלך?
ולגבי הדברים שציינת:
"רוצה מסך נעים" - הכוונה למגיב באופן חלק?
" וממשק טוב" - הויכוח על זה ארוך מאוד, האם יש לך ניסיון בתפעול אנדרואיד או אייפון לדוגמה?
"צריך אפליקציות" - בהיותו סמרטפון הוא יתמוך באפליקציות, אך האם יש משהו ספציפי שחשוב שיתמוך?
"ויכולת לקרוא בנסיעות" - מסך גדול? אינטרנט זמין? לא כל כך הבנתי את הדרישה הזו.

ועכשיו שיש לך קצת חומר למחשבה,
חברי הפורום ואני כמובן נשמח לעזור לך לבחור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-02-2012, 16:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "שלחו אותי לכאן מ 20+"

מתחיל להבין.

1. נתחיל עם האחריות, אני חושב שאני רוצה להתעקש על אחריות מלאה, גם אם זה אומר לקנות את המכשיר מהמפעיל. לא בא לי להסתובב כל יום עם 2000 שקל בכיס. למרות שאשמח לשמוע את דעתכם בנושא.
2. דרישות מכשיר - אני מניח שאני אקרא לא מעט מהצג של המכשיר. ראיתי את המכשיר החדש של סאמסונג. לא בטוח לגבי השם שלו אבל עם מסך של 5 אינץ' היתרון הגדול שלו הוא גם החיסרון. מעולה לכיס של חלוק, קצת צפוף בג'ינס.
חוץ מזה אני רוצה שהממשק יהיה כזה שאני אתעסק מה שפחות זמן עם עדכונים והורדות וכל מני שטויות כאלו. למעט כאלו שקשורות בהורדות של אפליקציות שאני רוצה על המכשיר.
האפליקציות שאני ארצה מעבר לחיבור נוח לרשת זה בעיקר זמינות של מאגרי מידע ותוכונות הקשורות ללימודים/עבודה.
אה, וכמובן לשחק טמבל רץ.
3. כסף, בגדול כמה שפחות. כיום אני נמצא בתכנית של 180 שקל בחודש באורנג' ואני לעתים חורג. אני תוהה האם אני לא יכול לשלם את אותו הסכום וגם לקבל מכשיר+מספיק דקות כדי לכסות את השימוש שלי. אין לי בעיה להתחייב לתקופה למפעיל ספציפי.

ישן 02-03-2012, 00:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מתחיל להבין. 1. נתחיל עם..."

אני אתייחס לסעיפים שלך (זה לא הולך להקל לך על החיים)
1. בקשר לאחריות, אתה מכיר את עצמך הכי טוב. יש אנשים ששוברים את הטלפון שלהם כל שני וחמישי - מצד שני ראיתי במילואים סדירניקים שיורדים לשטח עם אייפון בלי כיסוי אפילו בידיעה מלאה שלא יקרה לו כלום.
שנה ראשונה הייתי עם ביטוח דרך אורנג', מהר מאוד הבנתי שיכלתי פשוט לזרוק את הכסף לפח והיה לזה אותו אפקט, אחרי שנה ביטלתי ומאז כל חודש אני בשיחה איתם על זה שהם צריכים לזכות אותי כי הם שוב חייבו אותי על הביטוח, הם מזכים ומבטיחים שחודש הבא לא יהיה חיוב על ביטוח, חודש אחרי זה אני תמיד רואה את הזיכוי וגם חיוב חדש. (אני לא מתעצבן כי הם באמת מזכים ויש לי זמן להתעסקות הזאת בנסיעה בבוקר)
בסופו של דבר המכשירים האלו הרבה פחות רגישים ממה שהם נראים, אם אתה לא מאלו שבזמן ריצה נופל להם הטלפון והם בטעות בועטים אותו למרחק רב - הכל אמור להיות בסדר.
2.אייפון.
המסך - היתרון של האייפון על מסכים אחרים הוא הרזולוציה הגבוה מאוד למסך בגודל נוח, אולי הגלקסי 2 נראה מאוד מרשים במבט ראשון עם מסך ענק ובהיר מאוד, אבל בתור מי שמחזיק אייפון מהר מאוד שמים לב שהאיכות שלו גבוה יותר - זה נשמע כמו דבר פעוט, אבל הרזולציה הגבוה גורמת לכך שפונטים נראים הרבה יותר טוב - מתקרב לאיכות של הדפסה ולא לאיכות של מסך, כשקוראים זמן ארוך זה משמעותי ומעייף פחות את העיניים.

בקשר להתעסקות - האייפון הוא המכשיר שדורש הכי פחות התעסקות ושנותן לך הכי הרבה בלי צורך של השקעה מהצד שלך, העקב אכילס שלו הוא האייטונס - התוכנה הנוראית של אפל למחשבים שדרכה אתה מעלה שירים וסרטים (את היתר ניתן לעשות היום כבר דרך המכשיר בלי מגע מחשב) לוקח זמן להתרגל אליה אבל אחרי תקופה כבר מבינים את הרעיון (היא עדיין תוכנה מעצבנת אבל)

מבחינת תכנים - שווה לך לבדוק בחנות של אפל ובמרקט של אנדרואיד איזה אפליקציות יש שמתאימות לך וכמה הן עולות ולראות מה עדיף לך.

טמבל רץ נכון להיום יש רק לאייפון (אבל הם מדברים על זה שהם מתכננים להוציא גירסת אנדרואיד)
אישית אני ממליץ על jetpack joyride משחק ממכר בטירוף.

3. שווה להתקשר לחברות ולברר מה הכי הרבה שהם מוכנים לתת לך בתמורה ל180 ש"ח ולראות אם משהו מתאים לך.

ישן 06-03-2012, 22:27
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "תודה, אז אולי בעצם איפון?"

מצטרף להמלצה על אייפון.
אנדרואיד זה סבבה אם בא לך לפתוח את המכשיר (ולהסתכן בכך ש'תנעל' אותו לשימוש), ולשבת כל שני וחמישי על התקנת רומים ושיט רק כדי שהוא יעבוד כמו שצריך.
אם אתה לא מתכוונת להפעיל טרמינל בכדי לפרוץ לפנטגון, אין לך יותר מדי ממה להתלהב מהסמסונג. כלומר, הוא מכשיר לא רע, אבל אם אתה לא צריך קסטומיזציה של המכשיר ברמות מטורפות, אין לך ממש מה לחפש בו.

גם לרכוש תוכנות מהמרקט של גוגל זה לא שוס גדול במיוחד (נחש מה קורה אם אתה מוחק את הזכרון?) בניגוד לאייטונס, שעם כל הנאחס שבתוכנה, הכל נשמר לך ואתה יכול לגבות / להעביר למכשיר חדש בלי בעיות.

גילוי נאות: היה לי גלקסי 1, ולא 2. אמנם המכשירים שונים, אבל אחרי שנכוותי באנדרואיד אני לא חוזר לדבר הזה (אא"כ אפל יפשטו רגל וזו תהיה הבחירה היחידה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר