לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2012, 23:52
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אז על מה המהומה על משחקי רעב?"

אני חושבת שרוב הרשימה שלך זו התלהבות של הסרטים יותר מאשר הספרים כי בימנו לא כולם קוראים ולסרטים יש יותר כוח משיכה
בכל מקרה- ראיתי את הסרט בבכורה. אני הייתי נותנת לו 7.5 או אולי אפילו 8 על הקטעים המותחים.
אלו שאיתי (חברה וידיד) נתנו לסרט בקושי 5-6.
על פי מה שראיתי, זה סרט בעיקר לבני נוער (כולנו מעל גיל 21) והם המתלהבים העיקריים (וגם המעצבנים העיקריים... כמה מחיאות כפיים שהיו בסרט,
צעקות, דיבורים... לא הולכת יותר לבכורה שמיועדת לבני נוער)
בסופו של דבר אני לא מתחרטת שראיתי את הסרט בקולנוע כי יש סצינות שדורשות את המסך הגדול,
אבל יש כמה וכמה חורים בסרט (שאין לי מושג אם קיימים גם בספר).

קשה לי לדעת מה להמליץ לך
אם אהבת את הטריילר ואתה מתחבר לסרט- לך. אם לא, המתן שהוא ירד מהמסכים (:

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2012, 18:00
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אז על מה המהומה על משחקי רעב?"

קראתי את שני הספרים הראשונים בטרילוגיה לפני יציאת הסרט. העלילה בסיפורים (לדעתי) ממש מעניינת.
בקצה המזלג מדובר בסיפור שחל בעולם עתידני, במדינה שנקראת "פאנם" שמחולקת ל-12 מחוזות ולעיר הבירה. באיזשהו שלב בהיסטוריה המחוזות מתקוממים נגד עיר הבירה אבל המרד לא ממש מצליח ופוגע מאוד במחוזות.
כדי לציין את הניצחון של הבירה ולהזכיר למחוזות כמה הם חלשים, כל שנה נשלחים (אחרי הגרלה) מכל מחוז ילד וילדה בגילאי 12-18 שמשתתפים בתוכנית ריאליטי שנקראת "משחקי הרעב". בתאכלס זה שילוב של הישרדות עם האח הגדול, והמנצח הוא מי שנשאר אחרון ולא נהרג בזירה ע"י מתמודד אחר או אכזריות כזו או אחרת של מנהלי המשחק.

ראיתי את הסרט עם מישהו שלא קרא את הספרים, אבל הוא הבין במה מדובר ואמר שהיה מעניין.
יש חלקים בספר שלא תורגמו כמו שצריך (או סולפו לגמרי) בסרט, אבל רובם קטעים מינוריים. מה שכן, אחרי שאתה קורא את הספר, הקטעים הרציניים ממש גורמים לצמרמורות
ישן 14-08-2012, 23:11
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05

ממש אהבתי את הסרט. יכול להיות שהמצב הרוח הכללי שלי באותו יום הוסיף להתרשמות, אבל זה בהחלט סרט טוב.
יש שאומרים שהוא צפוי מידי, אני לא חושב ככה. הוא בהחלט צפוי בחלק גדול מההתרחשויות, אבל כפי שלמדתי "צפוי" זה בכלל לא חיסרון. הסרט לא מתיימר להפתיע. לפעמים, גם כשיודעיים את הסוף, שווה ללכת את הדרך.

המשחק של השחקנית הראשית ממש טוב ולא יודע להסביר את זה, אבל המראה מוסיף מאוד לדמות והופך אותה למאוד אמינה. ראיתי אותה גם ב-Winter's Bone, שם היא שיחקה דמות דומה גם כן (יכול להיות שזו המשבצת שלה).

עריכה:
אני חייב להוסיף שניסיתי לקרוא את הספר הראשון לאחר שראיתי את הסרט. הפסקתי באמצע. פשוט היה משעמם מידי.

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 14-08-2012 בשעה 23:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר