לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2012, 14:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[LEFT]Arguing on the internet..."

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ג2ר שיחקת אותה איך הבאת בי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2012, 09:15
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "הכסף שיגיע מהעלת מס הסיגריות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
הכסף שיגיע מהעלת מס הסיגריות הוא כלום בהשוואה לכסף שיגיע מהעלאת מס הדלק.

אבל העיקר פה זה לא שמהגבייה הזו יצא 5 שקלים ומהגבייה הזו יצא 10 שקלים. העיקר פה זה שסיגריות זה חד וחלק מותרות.
זה כמו לומר שאת רוצה שיעלו את מחיר הלחם האחיד במקום שיעלו את מחיר הגלידה, כי היא גורמת לאנשים מצב רוח טוב.
הכל טוב ויפה, אבל גלידה- כמו סיגריות- זה מותרות שניתן לוותר עליהם. נסיעות למקום העבודה זה לא משהו שניתן לוותר עליו.

אני יודעת שאת מגנה על זה כי זה נושא שקרוב לליבך, אבל כמו בכל שיקול- מדובר פה בנזק תמורת תועלת.
זה לא "עונש". המדינה לא מחוקקת עכשיו חוקים שאוסרים עישון בכל מקום חוץ מבתוך ביתך....
וגם אם כן נמשיך בקו המחשבה הזה- מי עדיף ש"ייענש"? ה... 30% שמעשנים? (סתם לקחתי מספר. לא הסתכלתי בסטטיסטיקות)
או ה90% שמשתמשים בתחבורה?

09.07.00-16.07.12

ישן 01-04-2012, 10:54
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]הכסף שיגיע מהעלת..."

אני לא מגנה על זה כי זה חשוב לליבי.. אני גם לא ממש מגנה על זה. אני מנסה להבין את ההגיון בדבריך ואת מסרבת לספק אותו.
כבר כמה פעמים אמרתי לך ועדין עוד לא הסברת למה צריך להעלות את המסים מלכתחילה... סתם ככה? לקחת לשם הלקיחה? מה בדיוק צריך לממן כרגע שאינו ממומן? והאם יש או אין לו קשר ישיר לסיגריות. זה מה שמפריע לי ועל זה ההתנגדות היחידה שלי. אם אתם לא יודעים מה אתם רוצים לממן, איך תדעו בכמה להעלות את המס?
בכל עליות מחירי הסיגריות הפרטניות שאני זוכרת הייתה סיבה להעלאה, והסיבה הזאת הייתה קשורה באופן ישיר לעליית מחירי הטבק בעולם או למימון תוכניות ממשלתיות לגמילה, טיפול וחינוך נגד עישון. ממש לא כי "אוי אין לנו כסף לשלם למורים (נניח) אז בואו ניקח כסף מהמעשנים!" ומהסיבה הזאת לא באמת הייתה לי התנגדות להעלאות ההן, עם כמה שהן כאבו לי בכיס. להעלאה בכאילו שאתם תומכים בה לעומת זאת, יש לי התנגדות.

ישן 01-04-2012, 16:15
  cesium cesium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.11
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני לא אחסום את כולם, אני..."

תחשבי על היתרונות שבלחסום את כל המשתמשים: אין בוחרים אז לא יהיו עוד בחירות, ואת תהיי מלכת הפורום לנצח. גם לא תהיה עוד טפשות או בורות בפורום ואף אחד לא יתלונן על עישון.

אם כך, אין לי בעיה עקרונית עם משאל עם, אבל הוא צריך להיות בשיטה הנכונה. למשל:

את מי לחסום?
* כולם
* כולם, כולם, כולם
* את כל מי שהצביע בסקר ואת כל מי שלא הצביע בסקר
* כולם חוץ ממי שבחר באפשרות "אף אחד"
* רק כל היצורים עם שניים או פחות רגליים
* רק כל ילוד אישה
* את כל מי שSeo רוצה לחסום (ראה סעיף 1)

ואם התוצאה לא מתאימה, אז תערכי עוד ועוד משאלים עד שתקבלי את התשובה הנכונה (ע"פ שיטת האיחוד האירופי).

נערך לאחרונה ע"י cesium בתאריך 01-04-2012 בשעה 16:22.
ישן 31-03-2012, 21:35
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא קשור, ואסביר- דלק ורכב אכן..."

אין לעישון שום מטרה? אתה יודע כמה נשים מעשנות כי זה גורם להן לרזות? אתה יודע כמה אנשים מעשנים כי בין השאר זה מסדיר את פעילות המעיים שלהם? כמה אנשים מעשנים אך ורק במצבים חברתיים כי זה כיף?
אפילו זאת שהדריכה בסדנה שלי לגמילה מעישון טענה שלעישון יש הרבה יתרונות וזה ידוע.
אני נגמלתי לפני חודשיים, וכרגע ריח העשן דוחה אותי והניקוטין מגעיל אותי הרבה יותר מאת האדם הממוצע (בגלל התערבות תרופתית), ובכל זאת, אני מתגעגעת לאקט העישון עצמו.
יש המון אנשים שלא מכורים לעישון (אינם מעשנים באופן קבוע) ובכל זאת נהנים מהעישון, איך אתה מסביר את זה אם התחושה הטובה היא רק בקרב המכורים?
אתה לא מעשן, מעולה בשבילך. אבל כל עוד המעשן לא פוגע בך באופן ספציפי (וזיהום סביבתי לא נחשב כי הוא מזערי ביחס לכל שאר הגורמים האחרים) באיזו הצדקה אתה בא להעלות את מחירי ההנאה שלו? כי חסר לך כסף בקופת המדינה? באסה.
לגבי אלכוהול... בירה למשל היא טעם נרכש לכל דבר, מעטים האנשים שבאמת אהבו בירה מהטעימה הראשונה. ואלכוהול משפיע על מצב הרוח רק אחרי כמות מסויימת.

ישן 31-03-2012, 22:57
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אין לעישון שום מטרה? אתה יודע..."

את חמודה.
את יודעת להגיד לי כמה אנשים עושים זאת או שסתם זרקת לי משהו? אם אדם מעדיף סיגריה על מיץ שזיפים או סיבים תזונתיים הוא אידיוט, אין מילה אחרת. אם אישה מעשנת כי היא חושבת שזה יגרום לה לרזות, היא אהבלה (העישון לא מרזה, הוא יכול במקרים מסויימים להפחית תחושת רעב. ועדיין- גם סיבים עושים את זה ובלי הסרטן).

בכל מקרה- אני מעדיף לקחת מהמעשנים. אין לי מה להפסיד- או שהם ימשיכו לעשן ואז תהיה גביית מיסים גבוהה, או שהם לא ימשיכו לעשן ואז כמה אלפי אנשים בשנה לא ימותו.

ישן 31-03-2012, 23:24
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "את חמודה. את יודעת להגיד לי..."

באחוזים? לא.. אבל אני יודעת שכמות רבה וזאת גם עובדה די ידוע בקרב המעשנים. לגבי הרזיה, לא רק תחושת רעב. עישון מעלה את חילוף החומרים, והוא גם מטשטש את חוש הריח והטעם, שתי סיבות לכך שאנשים שמפסיקים לעשן משמינים. אני לא אומרת שזאת הצורה האופטימלית להרזיה ואני חס וחלילה לא באה לעודד עישון. אבל זה מה יש, אני גם די בטוחה שאפשר למצוא עוד יתרונות אבל לא משהו שקופץ לי לראש כרגע.
אם לדעתך יש חלופות אחרות להרזיה ולהפעלת המעיים בשעות קבועות, מצויין, זה לא הופך את הקביעה שלעישון אין יתרונות לנכונה. יש לו.
אתה מתעסק בספורט ותומך בחיים בריאים. כמועמד שאולי הייתי שוקלת לבחור בו, הייתי מצפה ממך לתגמל את אלה שפועלים לפי האידיאלים שלך, לא להעניש את אלה שלא.

ישן 31-03-2012, 23:34

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "באחוזים? לא.. אבל אני יודעת..."

מוזר, חצי מהמשפחה שלי מעשנת קופסא/ות ביום ומעולם לא שמעתי על התירוץ הזה. את אשכרה מכירה אדם שקם בבוקר עם עצירות ואמר- היום אני מתחיל לעשן כדי שלא תהיה לי עצירות?
כשעישון פוגע בחוש הטעם והריח, ההשפעה המיידית היא פשוט לתבל את האוכל יותר, אין לך מושג איזה מעצבן זה לאכול אצל אדם שמעשן ומתבל את האוכל פי ארבעה מהמותר בחוק כי הוא לא מרגיש כמה מלח הוא שם...

בכל מקרה, את לא עוקבת. אני כבר לא מתאמן, אני חצי נכה, אני ממורמר ואני מחפש מטרות לפגוע בהן. מעשנים הם אחלה מטרה, כי אף אחד לא באמת אוהב אותם. אני גם טורח להודיע לכל מי שמתיישב לידי ויש לו ריח של סיגריות, שהוא מסריח. גברים נשים וטף. באוטובוס או בעבודה. זה די כיף כשהם מתכווצים ממבוכה.

ישן 03-04-2012, 21:22

בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני חושבת שיש לך נטייה להגזים..."

בהחלט יכול להיות שבי האשמה שאני לא מדבר על חצי מהמשפחה, ושניתקתי קשר עם כל החבר'ה מהתיכון, ושאני לא עובד במקום עבודה שאני אוהב ולא בתפקיד שאני אוהב. אבל בתכל'ס אני לא מדבר עם חצי מהמשפחה כי המשפחה התפרקה אחרי שאחי נפטר, והחבר'ה מהתיכון היו לוזרים שעד היום "יושבים על הברזלים" , ושוק ההון בכללותו מידרדר אז אני לא מוצא עבודה אחרת, כך שאני מן הסתם לא מתפטר. מה שכנראה באמת אשמתי הוא שאני לא מצליח להחזיק שום קשר ליותר מכמה חודשים, ואיכשהו זה תמיד נגמר רע.

אבל כן, יש דברים טובים בעולם, כמו להוציא את המרמור על אחרים ולראות אותם מתפתלים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:13

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר