לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2012, 20:50
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מה יהיה? זה שאלות שכל אחד עם..."

אתה קצת חסר סבלנות - עוד לא עברה יממה

אין קשר בין הזמן שאתה גולש - לכמות המידע שאתה צורך. אתה יכול להשאיר דפדפן פתוח עם שום דבר שלא מתעדכן, ואתה תצרוך 100KB בחודש. ואתה יכול להוריד קובץ של 1GB ביום אחד, ואז תיגמר לך החבילה...

אין סיבה לקנות בחברת הסלולר. קונים פרטי בזול ואז עושים גם ניתוק-זיקה ומקבלים את תוכנית ההנחה שהם היו נותנים לך לו היית קונה אצלם

יש סמארטפונים שמאירים, יש כאלה שלא. שלי (גלקסי 2) לא, המסך כבוי כדי לחסוך בחשמל (ואין ממש מקום אחר שיאיר, כי הרי אין כפתורים)...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2012, 21:46
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אז החבילת גלישה מתייחסת..."

גם אלה הורדות. כל מה עובר מהאינטרנט ואל האינטרנט, נספר.

אתה יכול לעשות ניסוי במחשב שלך, להתקין תוכנה שסופרת רוחב פס, ולהיווכח כמה נצרך.

כך או כך, אם זה חבילה של Orange Clear, אז לפחות לפי הטענה, גם אם אתה מסיים את החבילה, אתה לא מחוייב בתשלום נוסף, וגם לא מתנתק לך האינטרנט. הוא פשוט נעשה עם מהירות מקסימלית נמוכה יותר (ואם אתה ממילא באיזורים צפופי-לקוחות-אורנג', יש סיכוי שלא תבחין בירידה גדולה מדי...)

כמובן שתמיד עדיף להתחבר ל WiFi אם יש. אצלי (גלקסי2, אנדרואיד), זה קורה אוטומטית ברגע ש WiFi זמין - הדור 3 מתנתק אוטומטית...)

ישן 27-03-2012, 06:13
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]כמובן שתמיד עדיף..."

אתה יודע מה זה WI-FI? זה פשוט רשת אלחוטית.
בניגוד לאינטרנט האלחוטי המסופק על ידי חברות הסלולרי שהוא בתשלום, תוכל להתחבר לווי-פיי בכל מקום בו הוא זמין, וכמעט תמיד בחינם
(יש מלונות למשל שזה בתשלום, אבל אז גם יאמרו לך מראש. וכמה זמן אתה כבר מבלה במלונות?...)
כמובן שעדיף משהו חינמי ומהיר מאשר בתשלום ואיטי...
יש את החיבור הזה בדרך כלל בקניונים, ברשת ארומה ובעוד מקומות (ואם לך יש בבית ראוטר, גם אליו תוכל להתחבר...)

ובנוגע לחבילות גלישה- זה מאוד תלוי מה השימושים שלך. אם עד עכשיו לא גלשת בכלל דרך הסלולרי קשה לי להאמין שתצטרך ישר חבילה של מליון ג"ב...
(כמובן שזה שיקול שאתה תצטרך לעשות...)
אני יכולה לומר לך שאני אישית מסרבת לשלם בנוסף על אינטרנט, ואורנג' "נותנים" לי 30 מגה לגלישה באתרים כחלק מהחבילה.
אז כן, בתכלס זה נשמע ממש קצת, אבל בשביל להתחבר פעם ביומיים קצת לפייסבוק ופה ושם לאתר או שניים יותר, זה אפילו יותר ממספיק.
וכמו שרשמנו למעלה- כשאני בקניונים או בתי קפה ואני צריכה אינטרנט- אני פשוט מתחברת לרשת הקיימת שם...

09.07.00-16.07.12

ישן 27-03-2012, 06:32
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מבולבל מוזר, מינויים לאתרי פורנו - כן, Wi-Fi - לא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "שאלות של 1 שלא יודע כלום על סמארטפונים!"

היום כדאי מאוד להצטרף לחבילות גלישה כמה שיותר גדולות כי מי שמחזיק סמארטפון עושה את זה בעיקר
כדי להשתמש באינטרנט, לעיתים יותר משיחות. המכשירים של היום מאוד מתקדמים ועם מסכים גדולים
ואיכותיים, כך שאפשר לראות סרטונים, סרטים, לשמוע מוזיקה, להשתמש ב-GPS ועוד ועוד (והשמיים הם
הגבול), וכל הדברים האלה, כאמור, סוחטים הרבה מידע - ולכן כדאי חבילות גלישה גדולות ככל שניתן.

Wi-Fi זה בעצם רשת אלחוטית שיש היום בהרבה מקומות ציבוריים. יש גם בכל מיני רשתות כמו ארומה,
קפה הלל, קניונים, ועוד. המכשיר שלך בעצם מתחבר לרשתות האלה בחינם (ללא בזבוז החבילה האינטרנטית
שלך) וגם הגלישה הרבה יותר מהירה (כי רשתות אלחוטיות בד"כ מהירות יותר עם מהירויות הורדה גדולות
לעומת הרשת הסלולארית, בייחוד בישראל)

כמו שנכתב לך פה, עדיף לבצע ניתוק זיקה. בעצם לרכוש את המכשיר באופן פרטי ובהרבה יותר זול (כי
החברות הסלולאריות סתם גונבות לך עוד אלף אלפיים ש"ח ללא סיבה אמיתית), ואז החברה הסלולארית
תחזיר לך החזרים חודשיים על המכשיר, בהתאם לתוכניות שיש לה להציע.

לא יודע למה אתה בדיוק מתכוון. לא כל סלולארי ממשיך להבהב אחרי שיחה שלא נענתה. זה בכלל קריטריון?

ישן 27-03-2012, 07:05
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "שאלות של 1 שלא יודע כלום על סמארטפונים!"

תודה על התגובות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
לא יודע למה אתה בדיוק מתכוון. לא כל סלולארי ממשיך להבהב אחרי שיחה שלא נענתה. זה בכלל קריטריון?

זה מאוד חשוב מבחינתי. כשאני בעבודה אני לא שם עלי את הנייד אלא משאיר אותו על השולחן ואני מרבה לצאת החוצה. אני לא רוצה ללחוץ עליו בכל פעם שאני חוזר כדי לדעת האם התקבלה שיחה/SMS.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
אם לך יש בבית ראוטר, גם אליו תוכל להתחבר

לא ידעתי.

עוד שאלה:
כשאני מצטרף למסלול עם 3 שנות התחייבות אני יכול לשנמך את המסלול במהלך התקופה? (למשל במקרה שבחרתי מסלול שמתגלה כמיותר - עם יותר מידי שיחות/SMSים/נפח גלישה מבחינתי).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר