לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2012, 11:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מסכים לחלוטין, ב 300% אפילו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "באלטיק זה נורא, באמת. אני..."

למרות שהקטע עם לשתות שישית מכבי כסוג של עונש במקום עונש כבר יותר - זה רק אם באמת מכריחים לשתות בירה... (אין לי מושג איזה שוחד מכבי שמו כדי לזכות בכל המדליות שלהם...). שתיתי באלטיק בפעם הראשונה, והאחרונה בחיי. לא יודע למה... אולי כי הבחורה בפוסטר עשתה לי את זה? או אולי אי אילו געגועים תת הכרתיים ל"מולדת הישנה" של חצי מהמשפחה...

בכל מקרה היה ערב חם, הלכתי ממש מהר (כל החמולה התניידה ברכב, אבל בשביל קילומטר החלטתי שלשבת מקופל באוטו כשכל הבטן נפוחה מאוכל זה סיוט) ופתאום היה בא לי בירה. כבר עשר שנים שלא ניסו לדבר איתי ברוסית, אבל היה דה ז'ה וו הפעם (טוב... מי כבר בעשר וחצי בלילה בערב פסח יכנס לפיצוציה לבקש בירה?).

רעיון ההליכה ברגל היה גאוני משום שבבית ישבתי על המיטה לענות לכמה אי מיילים והרגשתי שהגרון שלי כמו כיור שטיפת ידיים ששפכו לתוכו קילו פירורי לחם ומיד אחרי זה שפכו לתוכו 5 ליטר מים... פשוט חנוק מרוב מזון שגוף האדם לא ברור לקבל מאסות כאלה ממנו באחת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2012, 23:40
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
וואו מאיפה להתחיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ממשיכים מסורת-האשכול השנתי: מה אכלתם בליל הסדר?"

ובכן, על השולחן של "שולחן עורך" בליל הסדר היו:

1. אורז לבן
2. אורז צהוב עם אפונה
3. בשר עם במיה
4. בשר עם שעועית לבנה
5. עוף ממולא בשר בסגנון עירקי
6. קובה אורז
7. מעיים ממולאים
8. תפוחי אדמה

והיו עוד כל מיני דברים שהיו בצד השני של השולחן המאוד מאוד ארוך ולא הגעתי אליהם.

אכלתי בעיקר - הרבה מאוד אורז לבן עם בשר, במיה ושעועית.

וכמובן, עוגת קצפת, עוגת שוקולד וכל מיני פירות אקזוטיים (פסיפלורה, אננס ועוד כל מיני דברים שאני אפילו לא יודע איך קוראים להם).
וגולת הכותרת של האירוע, לטעמי, היה משקה אלכוהולי של חבר של בן דוד שלי שעשה סוג של וודקה בטעם אתרוגים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-04-2012, 19:54
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם לנשים בפרש יש טעם של דגים..."

אני חושב שכבר דיברנו על זה, זה הריח הטבעי, פחות או יותר.

יום אחד בראשית ההיסטוריה, חווה הסתובבה בגן עדן והייתה קצת חרמנית,
הבעיה הייתה שאדם היה עסוק מדי בלתת שמות לחיות, אז היא חיפשה מקורות אחרים.
הלכה וחיפשה ופתאום ראתה דינוזאור, חשבה : "יש לו כאלה קוצים על הגב,
יכול להיות מגניב" והחלה לרוץ לכיוונו. הדינו המסכן ראה את חווה ונבהל
נורא והתחיל לרוץ בהיסטריה עד שנפל מצוק....
חווה המאוכזבת חזרה לחיפושיה עד שראתה קוף, חשבה לעצמה : "קוף הוא דומה לאדם,
בטח יהיה שווה" והתחילה לדהור לכיוונו. הקוף לא היה ממש בקטע ואץ לו רץ לו
וטיפס על עץ כדי לברוח מזרועותיה האוהבות (מדי) של חווה.
חווה המיואשת המשיכה לחפש כשעברה ליד אגם, מחשבה מבריקה עברה לה בראש:
באגם יש דגים, הדגים הם חלקים וארוכים, יכול לצאת טוב..." וכך שלקה לה דג
מהאגם וביצעה בו את זממה עד שהגיעה לסיפוקה.
מה אנחנו לומדים מהסיפור :
1. עכשיו ידוע למה הדינוזאורים נכחדו!
2. למה הקופים חיים על העצים!
3. אבל אף פעם לא נדע איך הדגים הריחו קודם...

ישן 08-04-2012, 11:36

גם דגים וגם נשים מריחים כמו דגים רק במצבים מסויימים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם לנשים בפרש יש טעם של דגים..."

בעיקר כאשר שניהם רחוקים ממים (ואצל נשים גם סבון) לאורך זמן. בתוך המים (דגים) ואחרי שימוש במים (נשים) לא אמור להיות להם ניחוח כזה.

כדי להמנע מהארומה הקלילה של השוק בעכו כשאתה עומד בתור לחומוס ההוא שם, פשוט תמנע מהמנהג הרווקי של דילוג על מקלחת משותפת אחרי חזרה מהליכה. תעביר פעם אצבע כשאתה במילואים בין הביצים ובין הרגל ותראה שגם אתה מריח ככה (כמו מושט מת חצי יום בשמש), ואפילו שגם אתה מייצר מין עיסה של זיעה, כותנה ומי יודע מה עוד.

אם הבחורות שלך מריחות מעבר לכך אז אחי.... לך לרופאת המשפחה ותבקש STD מקיף + חיסון נגד כל סוגי הצהבת שניתן לחסן נגדם.

ובכל מקרה לעולם אל תגיד לבחורה שהיא מריחה כמו דג כי כולן בטוחות שהן פרפומריה מהלכת.
ישן 07-04-2012, 23:18
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "חוץ מכל הסימנים הרגילים, היו..."

בלי קטניות, וכל מה שעשיתם זה חומוס וטחינה???
[אגב, אני תוהה מה נשתנה הסדר הזה מכל הסדרים אצלכם, שפתאום זה כן עם קטניות...]

אצלנו:
מרק עוף עם קניידלעך (שולט!! ומפוצץ, גם.)
היו גם בובלעך, שזה כמו לביבות אבל עם תפו"א מבושלים (AKA פירה) וקצף ביצים, שהיה אפשר לשים בתוך המרק. אני אכלתי אותם בנפרד.
גפילטע פיש
עוף עם תפו"א
נדמה לי שעוד וריאציות של עוף/תפו"א/ירקות, אבל אני לא ממש זוכרת. (זה כבר מתערבב לי עם הארוחה של היום בבוקר.)

היה נחמד. היום (במהלך השבת) היה ממש ממש כיף. אני מרחמת על החילונים, שאחרי הסדר נוסעים הביתה. אתם לא יודעים איזה כיף אתם מפסידים, כשאתם לא מבלים חגים ביחד עם הבנידודים.
ישן 10-04-2012, 17:07

האמת שלא כ"כ נכון
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מצטער לבשר, אבל הישראליות די..."

לגבי הישראליות (בעיקר משום שאין המון אחידות בישראל, בכלל) אבל הרוסיות בהחלט יודעות לשלב קלאסה, איכות ותודעת שירות לגבר). צער רב ועמוק בי שימי הרווקות שלי חפפו אך את פתחו של עידן הרוסיות, גם אם העובדה שאמא שלי נולדה באיזו ארץ לא נחשבת שאפשר היה פעם לקרוא לה "רוסיה", עשתה ממני מספיק רוסי בשביל לעבור מבחן אצל היותר איכותיות.

אין מה לעשות : זה אחד מאותם תחומים שבהם "תוצרת חוץ" יותר טוב, עם כל הכבוד לכחול לבן. כשאני רואה כמה "רוסיות" בכיתות של הבנים שלי אני שמח בשבילם.

(מה שהכי יפה זה שה"רוסיות" הישראליות הן בעצם זן משובח של ה"רוסיות-רוסיות". משהו באוויר פה עשה להן טוב. זה כמובן בלי להכליל את האוקראיניות שהן מתת האלים לאנושות. אני חושב שישראל צריכה לא רק להסתפק בהסרת הצורך לאזרחי אוקראינה בהוצאת ויזת תייר - צריך לחלק להם חופשי אישורי תושבות ומסלול "בלו כארד" (גרין כארד כחול לבן) - לנשים כמובן)
ישן 10-04-2012, 17:12
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "האמת שלא כ"כ נכון"

עוד יתרון משמעותי- לרוסיות אין בעיה לדפוק שווארמה בלאפה, עם הטחינה בצד. ישראלית לא תעשה זאת כי היא בדיאטה תמידית, ואם היא כן דופקת לאפה, זה אומר שהיא נראית כמו סיח. איכשהו הרוסיות אוכלות שווארמה ונשארות דקות גזרה.

עריכה:
ואם כבר- הן רובן ימניות, בעוד אצל הצברים, הימניות הן (גם אם לא בעיקר) פרחות שסתם שונאות ערבים, והן חושבות שבשר זה מתת אל לאנושות, כך שאתה לא תיפול על צמחונית/טבעונית כוסית אבל מעצבנת שמטיפה לך תוכחה בעוד אתה הולך שבוי אחר הגזרה שלה ומתחיל גם אתה לאכול קינואה.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 10-04-2012 בשעה 17:15. סיבה: בשר...
ישן 10-04-2012, 17:37
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "עוד יתרון משמעותי- לרוסיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
עוד יתרון משמעותי- לרוסיות אין בעיה לדפוק שווארמה בלאפה, עם הטחינה בצד. ישראלית לא תעשה זאת כי היא בדיאטה תמידית, ואם היא כן דופקת לאפה, זה אומר שהיא נראית כמו סיח. איכשהו הרוסיות אוכלות שווארמה ונשארות דקות גזרה.

זה שורד בערך עד תחילת העשור הרביעי לחייהן, אז בין לילה הן תופחות פי 3.

גם בכל הקשור ל"ימניות" זה לא בערך מעיד על עומק אידיאולוגי כלשהו ואפילו אם יש אחד כזה בנמצא ע"פ רוב הוא סתם יהיה לאומני.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-04-2012, 18:21

תראה: ענייני די אן איי הם משהו אחר.
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "עוד יתרון משמעותי- לרוסיות..."

מה לעשות אבל הגנים של הים תיכוניים כוללים "קאט" מהנעריות בשלב מוקדם.

הימניות זה "רע במיעוטו"-הרוסיות לא בהכרח ימניות, הן, איך אומרים? נו? יש להן את התופעה הזו שנפוצה בחמש יבשות, פרט לאיזה חור במערב אסיה מרחק יריקה מאפריקה ואירופה ששם גרים שבעה מליון אזרחים ועוד מספר הולך וגובר של פולשים כושים מוסלמים... אהה נזכרתי: "פ ט ר י ו ט י ו ת". אם היו מהגרות לפה מאתיים אלף קנדיות היית מגלה שגם הן "ימניות".

דווקא שנאת ערבים נפוצה אצל "רוסים" רק לא נסיבות לאומניות, אלא סתם מסיבות גזעניות הקשורות בצבע. זה יכול בקלות להיות מושלך כלפי יהודים בעלי מראה מאוד מאוד מסויים.
הבעיה עם. הצבריות היא (בהכללה גסה מאוד) שכל אחת מעבר לגיל תשע עשרה ושבועיים מתייחסת לעצמה כאל "ניצולת אסון הגברים הישראליים" ובאה בגישה כזו. וכל גבר ישראלי הוא נציג ה"תאגיד" ולכן אפשר להשליך עליו את תסכולי העבר. במקרים מסויימים זה ממש מוביל לגישה של חוצפה (כולל התופעה המחרידה של הלגיטימציה לתופעת גניבת הזרע בזדון שהפכה למכה).

"רוסיות", למרות שיש בהן כניעות לגברים שאני לא אוהב, די רחוקות מהמקום הזה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:41

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר