לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2012, 19:40
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "|LOL| היית צריכה לאחל לה..."

שזה סיפור בפני עצמו.

בחורה מטומטמת קולטת אותי מתחבאת מאחורי עץ בתחנת האוטובוס.
בחורה מטומטמת: "וואי, איזה סימולציה זוועה. אני חושבת שאני נגשת למועד נוסף"
אני: "חכי, עוד לא עשית את הראשונה!"
בחורה מטומטמת: "כן, אבל אני צריכה מעל 700!"
אני: "וואו, מה את מתכוונת ללמוד?"
בחורה מטומטמת: "אני לא יודעת..."
אני: "אז אני רוצה להבין. עוד לא ניגשת, כבר החלטת שאת צריכה עוד מועד, כי את צריכה מעל 700 אבל אין לך מושג מה את רוצה ללמוד?"
היא: "כן.. ואחותי כל הזמן אומרת לי 'את צריכה לחשוב במה את טובה! את צריכה לחשוב במה את טובה!'.."
אני: נו, ובמה את טובה?"
היא: "לא יודעת, בסדר ונקיון..."
אני: נו, אז לכי לחברת נקיון!"
היא: "זה מה שאת מאחלת לי??"
אני: "לא.. בתור מנהלת עבודה!"
היא: (מרוצה מעצמה) "אה, זה יותר טוב!"

ממ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2012, 11:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין גברים בחברה ונשים בחברה
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני פשוט מסתכל לאנשים בעיינים..."

גבר יוצא מתוך הנחה שרגע של התנהגות אנוכית או גסה הוא בסך הכל נפילה קטנה שכולם מתגברים עליה, אשה יוצאת מתוך הנחה שרגע קצר של התנהגות כזו מסמנת "פיק" של רוע ולכן משאירה כתם. נשים ימנעו הרבה פעמים בכל מחיר מלהיות מגעילות נקודתית, גם אם זה מיטיב עמן. שירים את היד מי שאין/היו לו לפחות 2 ידידות/מכרות שהיו מסתבכות פעם אחר פעם בצרות צרורות עם גברים מניאקים, או חברות דפוקות, כי חשבו שלהיות מגעילה (AKA "לדאוג רק לעצמי") יוציא אותה טמבלית...

ידיד לידידה: אז אם את יודעת שהוא לוקח אותך למסיבה רק כי הוא יודע שתשתי ותשתכרי והוא יוכל לסדר אותך לחברים שלו ותצאי מושפלת, למה את בכל זאת כל פעם מסכימה ללכת אתו?

ידידה לידיד: כי אם אני אגיד לו שאני לא יכולה לבוא, הוא יגיד שיש מסיבה ביום אחר ואז אהיה חייבת ללכת!

ידיד לידידיה: ומה דעתך להגיד לו שאת לא רוצה ללכת?

ידידה לידיד: הוא יודע שאני בבית, אני אראה טמבלית...
ישן 08-04-2012, 12:59

בסביבות גיל שלושים התסריטים האלה הופכים למאוד נפוצים
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "למרות שאני מכיר את התסמונת לא..."

בין השאר משום שסביר שידידות רבות שלך יהיו:

1. בסביבת הגיל הזה
2. רווקות
3. על סיפו של ייאוש מהרווקות
4. לא מתביישות לספר/להודות בדברים שישמרו סודות כמוסים אך חצי עשור לפני כן.

פעם עשיתי חושבים (סביר להניח שבאיזו עמדה במוצב בלילה כשיש המון זמן לחשוב) והגעתי למסקנה שבערך חצי מהנשים הלא נשואות שאני מכיר/יודע עליהן פרטים מאנשים אמינים שאני מכיר, ושעברו את גיל 27-28 (בערך כמובן...) חוו אירועים של ניצול או השפלה חמורה בתחום הרומנטי או המיני. מה שמדהים הוא שרובן צעדו למלכודת תוך התעלמות מכמה וכמה תמרורי אזהרה: לפעמים אפילו ממש בזמן אמת כשעל הקו/צ'אט יושב אדם שהן סומכות עליו ומזהיר אותן. לנשים יש יכולת גבוה בהרבה מזו של גבר להדחיק זכרונות רעים של אירועים כאלה ולכן הרבה פעמים אתה תגלה שהבחורה החזקה והקולית שהיא ידידה טובה שלך שנים, עברה אירועים שלו היית יודע עליהם בזמן אמת, היה אמור להיות אי שם בחוץ איזה גבר שחוטף מכות רצח.

אחת הטקטיקות הנפוצות של "טורפים" (גברים מניאקים) זה לנצל את העובדה שהמון נשים מוכנות להסתכן בנפילה למלכודת, ובלבד שהחוויה תשאר בינן ובין עצמן, ורק לא להראות בחברה כסוג של " 'פגרת...".

אני מניח שלו היית, כגבר, יודע שצעידה למקום מסויים עשוייה להסתיים עבורך באירוע משפיל מבחינה מינית - לא הייתה חושב פעמיים לפני שהיית אומר "אני מוכן לצאת הדביל של המסיבה אבל עדיין לא ליפול לשם".

תופעה מדהימה שאחרי שאתה מכיר כמה קורבנות סידרתיים שלה אתה מתחיל לגלות שאתה מתעניין בתרופות סבתא שאמורות להביא רק בנים זכרים...
ישן 08-04-2012, 13:57

זה לא נושא לדיון נרחב כאן
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] אני מניח שלו..."

אבל תנסה לחשוב שקיימת אפשרות שתעבור ארוע "אינטימי" שלא כולל אקטים מהתחום ההומוסקסואלי, או כל מיני פעולות שפיסית יחשבו משפילות/פוגעות, אלא אירועים שההקשר שלהם הוא שהופך אותם למשפילים (דהיינו שבהקשר אחר אתה תבצע אותם, פיסית, בלי בעיה או שריטה). נכון שכגבר אתה יכול (אמור) להיות מסוגל להגיד "שטויות, בסופו של דבר זיון", אבל תנסה לחשוב שיש מצב שבו לא פוטרים עניינים ככה. האם כגבר היית צועד לאפשרות סבירה כזו, רק כי "לא רוצה לצאת טמבל בעיני הסביבה?"... סביר להניח שלא. העניין כאן שאם תחפור טוב-טוב אצל נשים שאתה מכיר, תגלה שרבות מהן לפחות פעם אחת בחייהן (והמספר הנמוך הזה הוא לרוב נגזרת של תקופת רווקות קצרה...) חוו אירוע שבו הן בפירוש נוצלו מינית: החל מזו שבתיכון יזיז שלה תמרן אותה לשכב עם חבר שלו שבא במיוחד בשביל זה (ומן הפנים החוצה היא מספרת שזו הייתה "התנסות"), דרך זו ששכבה עם מפקד/בוס במצבים ברורים מאוד של ניצול יחסי מרות ופער גילאים ענק, ועד לזו שבעלה מצפוני מאוד, ולא רוצה לזיין מצד כמו 70% מהאוכלוסיה הנשואה, ולכן מתמרן אותה ללכת ל"חילופי זוגות" ושלל האירועים הדומים, רק כדי שיוכל בעצמו לממש יצרים (אני מכיר שניים כאלה, שהודו בלי בעיה שהם תמרנו את החברה/אשה לתסריטים כאלה פשוט כדי שזה לא יחשב בגידה). המשותף הוא, כמובן, שאילו אירועים שהתחילו במניפולציה ושהאשה בהם הדחיקה את החוויה, או צבעה אותה בצבעים ורודים. לא מעט מהנשים האלה נופלות פעם אחר פעם למלכודות כאלה...
ישן 08-04-2012, 15:04

זה הכי קרוב שמצאתי...
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אבל אמרנו בלי דברים..."

ובמיוחד לאור העובדה שכבר שמעתי על אנשים שטענו שאקטים מסויימים בין גברים, כל עוד היו חד פעמיים ולא חצו גבולות, זה "לא ממש הומואי" (לדוגמא כאלה שאוננו אחד לשני בצבא - בחיי שאני מכיר אחד שפלט את זה וטען בתוקף שזו אוננות משופרת).

קשה לתת דוגמא לאקט עם אשה (שאתה מאוד לא רוצה לקיים אתה שום אקט מסיבות של גועל או אלוהים יודע מה) משום שלכל היותר תחוש גועל רציני, אבל לא ממש השפלה או שריטה. יצא לי לשמוע גברים שאשה גרמה להם לבצע אקטים מיניים שלא רצו (אבל כאלה שגברים אחרים דווקא כן ירצו...) אבל הם חשו גועל, לא השפלה.
בקיצר: דמיין שאיזה גבר מתמרן אותך לבצע עמו אקט מיני שלא כולל חדירה...
נראה לי הכי קרוב לתחושה...
ישן 08-04-2012, 15:26
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "זה הכי קרוב שמצאתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
ובמיוחד לאור העובדה שכבר שמעתי על אנשים שטענו שאקטים מסויימים בין גברים, כל עוד היו חד פעמיים ולא חצו גבולות, זה "לא ממש הומואי" (לדוגמא כאלה שאוננו אחד לשני בצבא - בחיי שאני מכיר אחד שפלט את זה וטען בתוקף שזו אוננות משופרת).

אתה בטוח שאין לך פלאשבקים מהג'קוזי של סאות'פארק?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
בכל מקרה, למען הסר ספק, זה אולטרא גיי.
ציטוט:

קשה לתת דוגמא לאקט עם אשה (שאתה מאוד לא רוצה לקיים אתה שום אקט מסיבות של גועל או אלוהים יודע מה) משום שלכל היותר תחוש גועל רציני, אבל לא ממש השפלה או שריטה. יצא לי לשמוע גברים שאשה גרמה להם לבצע אקטים מיניים שלא רצו (אבל כאלה שגברים אחרים דווקא כן ירצו...) אבל הם חשו גועל, לא השפלה.
בקיצר: דמיין שאיזה גבר מתמרן אותך לבצע עמו אקט מיני שלא כולל חדירה...
נראה לי הכי קרוב לתחושה...

היי, אתה שמת את ההגדרה של "בלי הומואי" ופה באמת עובר הגבול, מרבית הגברים יסלדו במקרה הגרוע ביותר אבל לא יצולקו, אולי זה אחת הסיבות שבגינן יש מיעוט יחסי של תלונות על הטרדה מינית/אונס של גבר ע"י אישה. מצד שני יכול מאוד להיות שזה תלוי גם במערכת המשפט והחוסר אובייקטיביות המוחלט שלה בתחום.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-04-2012, 15:40

אני מאלה ש...
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]ובמיוחד לאור..."

סאות'פארק/חברים הן אושיות תרבות אנושית שלא אומרת להם כלום.... אתה צריכה להיות יותר צפסיפיק עם המובאות הללו...

אני אשכרה נתקלתי במישהו (ועוד מגדוד 12...) שהיה לו "חבר אחוק כמו אחים" שהגיעו למין יחסי חברות קצת מוגזמים. הכרתי אותו מהמילואים המוקדמים ואנשים ששירתו איתו העלו את הנושא כמה פעמים. הוא טען שזו לא הומואיות (התחרמנות עם "קמצוץ" הומור, אוננות "משופרת" ויעני כלל ברזל שזה נעשה רק כשאין נשים זמינות). מה אגיד לך? מזל שבמילואים לא היו שולחים ללבנון, כי הצוללות ב"דלעת" לא נשמעו לי מקום נקי כל כך אחרי הסיפורים האלה עליו וה"מספר 2" שלו בסדיר.... כמה פעמים, עוד כשהייתי צעיר מאוד ולא הבנתי שאת האמת על מה אתה חושב מותר להגיד רק אם אתה מראש מתכוון לרכב על הגל של "אני לא דופק חשבון", סיפרתי על זה לכל מיני בחורות (אוניב' ת"א, פקולטות למדעי האנטיפרודוקטיביות, בחורות צפונית... אתה מבין את ההמשך) בצירוף דעתי וחלק לא קטן מהן טען משהו בין "זה יפה", דרך "אתה נורא שמרן" ועד ל"תדע שרק גבר אמיתי מגיע למקומות כאלה" (באופן אירוני חלק לא קטן מהן מאכלסות, בשלב מאוחר יותר של חייהן, את הנישה של "רווקה מיואשת שנופלת למלכודות של גברים מניאקים").

אישית? בהחלט הגעתי בחיים למקומות ומצבים שבהם מאוד לא רציתי להגיע לסיטואציה מינית עם מאן דה היא (ולא משום גועליות כללית שלה בתחום הצדודית) ונגררתי אליה בלי בעיטות ושריטות, אבל עם תחושה די מעיקה. גם אז הסיטואציה הייתה קשורה למצב רגשי/נפשי של הגברת - לא לזה שבאופן כללי לא הייתי "עושה אותה" בשום מצב. במבט לאחור אני לא יכול להגיד שזה השאיר שריטה כלשהי. כנראה העובדה שגברים לא נחדרים משמעותית הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב.

ממה שאני פה ושם קולט לגבי "עולם המין" של הצעירים ממני בעשור וחצי-שתיים הייתי אומר שתופעת הגברים החוצים קווים לצורך "פשיטה מקומית", בלי שנחשבים הומואים - די נפוצה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 08-04-2012 בשעה 15:43.
ישן 08-04-2012, 15:53
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מאלה ש..."

ציטוט:
סאות'פארק/חברים הן אושיות תרבות אנושית שלא אומרת להם כלום.... אתה צריכה להיות יותר צפסיפיק עם המובאות הללו...

לא מאמין ששמת את סאות'פארק וחברים באותה פסקה בעלת אותה התייחסות.

סאות'פארק היא פסגת היצירה האנושית, ממליץ בחום.
ציטוט:
אני אשכרה נתקלתי במישהו (ועוד מגדוד 12...)

כבר אני יודע שאתה משקר
ציטוט:
כמה פעמים, עוד כשהייתי צעיר מאוד ולא הבנתי שאת האמת על מה אתה חושב מותר להגיד רק אם אתה מראש מתכוון לרכב על הגל של "אני לא דופק חשבון", סיפרתי על זה לכל מיני בחורות (אוניב' ת"א, פקולטות למדעי האנטיפרודוקטיביות, בחורות צפונית... אתה מבין את ההמשך) בצירוף דעתי וחלק לא קטן מהן טען משהו בין "זה יפה", דרך "אתה נורא שמרן" ועד ל"תדע שרק גבר אמיתי מגיע למקומות כאלה" (באופן אירוני חלק לא קטן מהן מאכלסות, בשלב מאוחר יותר של חייהן, את הנישה של "רווקה מיואשת שנופלת למלכודות של גברים מניאקים").

נו, אז למה לא מינפת לטובתך, טענת ש"אני מכיר מישהו" זה בעצם קוד ל"אני" וייצרת עוד כמה בחורות מצולקות נפשית?
ציטוט:
אישית? בהחלט הגעתי בחיים למקומות ומצבים שבהם מאוד לא רציתי להגיע לסיטואציה מינית עם מאן דה היא (ולא משום גועליות כללית שלה בתחום הצדודית) ונגררתי אליה בלי בעיטות ושריטות, אבל עם תחושה די מעיקה. גם אז הסיטואציה הייתה קשורה למצב רגשי/נפשי של הגברת - לא לזה שבאופן כללי לא הייתי "עושה אותה" בשום מצב. במבט לאחור אני לא יכול להגיד שזה השאיר שריטה כלשהי. כנראה העובדה שגברים לא נחדרים משמעותית הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב.

פה כבר קשה לי יותר להתחבר, אני מאחרוני המוהיקנים שאשכרה חושבים שנדרש עומק ורגשות בשביל סקס.
ציטוט:
ממה שאני פה ושם קולט לגבי "עולם המין" של הצעירים ממני בעשור וחצי-שתיים הייתי אומר שתופעת הגברים החוצים קווים לצורך "פשיטה מקומית", בלי שנחשבים הומואים - די נפוצה.

עוד סיבה להתבייש שאני חלק מדור הY.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-04-2012, 16:05

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
לא מאמין ששמת את סאות'פארק וחברים באותה פסקה בעלת אותה התייחסות.

סאות'פארק היא פסגת היצירה האנושית, ממליץ בחום.

הכוונה היא ששתיהן סדרות שמקובל לצטט מתוכן באותו קצב, ואותו אופן, שחוזרים בתשובה מצטטים את הרב אמנון - ובשתיהן לא צפיתי (מסיבהות שונות)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2 נו, אז למה לא מינפת לטובתך, טענת ש"אני מכיר מישהו" זה בעצם קוד ל"אני" וייצרת עוד כמה בחורות מצולקות נפשית?.[/QUOTE

מה היה פה למנף? שוכבים מזיעים ומתים מחום על איזו מיטת סוכנות יחידה במעונות, כבר חזרתי מהמטבחון אחרי שהורדתי את הריח של הדגים מהיד עם סבון כלים, קלטתי כבר (אחרי 5-6 סבבים של העברת ידי המזיעה בשיער שלה) שהיא עוד מתולתלת שאטנית אשכנטוזית מרעננה, רק שעשתה החלקה וצבע מושקעים יותר מאיזו אחת מבת-ים.... השיחה על ההוא מגדוד 12 באה אחרי כל זה: מה נשאר למנף?

[QUOTE=golani_2פה כבר קשה לי יותר להתחבר, אני מאחרוני המוהיקנים שאשכרה חושבים שנדרש עומק ורגשות בשביל סקס.

עוד סיבה להתבייש שאני חלק מדור הY.

ומה? עם אחת שכבר הבעת כלפיה המון רגש ועומק, לא מגיעים מתישהו גם לסקס לא מסיבות אלה? לא קרה לך שאיזו אחת נפרדה ממך, יומיים אחרי זה קראה לך "סתם לתת לך כמה דברים", פרצה בהתקף מחריד של חרדות ובכי (רגשות אשם וכו'), גררה אותך בעודה בוכה לסקס ויצאת משם שרוט, עייף, נגעל ויודע סוף סוף מה הטעם של דמעות עם נזלת? בחיאת... מי לא עבר סיטואציות כאלה, חצי מהאנשים? אין אחד שמבין בוא נגיד 8 "רציניות" שהיו לו, לא הייתה אחת לפחות שהייתה מופרעת, רק שאתה מבין זאת במבט לאחור.

לפעמים הבחורה הכי כוסית בעולם פשוט דוחה אותך כשהיא במצב כזה - כפייתית, היסטרית ומאבדת שליטה. אתה יכול להגרר לסקס אתה בלי שמץ של חשק וממש להתפלל שהיית עכשיו תורם בבנק הזה בלי תמורה ועם עלות האוטובוסים או החניה על חשבונך.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 08-04-2012 בשעה 16:08.
ישן 08-04-2012, 16:17
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]לא מאמין ששמת..."

ציטוט:
הכוונה היא ששתיהן סדרות שמקובל לצטט מתוכן באותו קצב, ואותו אופן, שחוזרים בתשובה מצטטים את הרב אמנון - ובשתיהן לא צפיתי (מסיבהות שונות)

זאת טעות תהומית.
ציטוט:

מה היה פה למנף? שוכבים מזיעים ומתים מחום על איזו מיטת סוכנות יחידה במעונות, כבר חזרתי מהמטבחון אחרי שהורדתי את הריח של הדגים מהיד עם סבון כלים, קלטתי כבר (אחרי 5-6 סבבים של העברת ידי המזיעה בשיער שלה) שהיא עוד מתולתלת שאטנית אשכנטוזית מרעננה, רק שעשתה החלקה וצבע מושקעים יותר מאיזו אחת מבת-ים.... השיחה על ההוא מגדוד 12 באה אחרי כל זה: מה נשאר למנף?

עזוב, בדיחה שמסבירים מאבדת סיכוי להיות מצחיקה.
ציטוט:
ומה? עם אחת שכבר הבעת כלפיה המון רגש ועומק, לא מגיעים מתישהו גם לסקס לא מסיבות אלה? לא קרה לך שאיזו אחת נפרדה ממך, יומיים אחרי זה קראה לך "סתם לתת לך כמה דברים", פרצה בהתקף מחריד של חרדות ובכי (רגשות אשם וכו'), גררה אותך בעודה בוכה לסקס ויצאת משם שרוט, עייף, נגעל ויודע סוף סוף מה הטעם של דמעות עם נזלת? בחיאת... מי לא עבר סיטואציות כאלה, חצי מהאנשים? אין אחד שמבין בוא נגיד 8 "רציניות" שהיו לו, לא הייתה אחת לפחות שהייתה מופרעת, רק שאתה מבין זאת במבט לאחור.

אני לא אומר שלא קיים סקס פיזי בלבד, אני פשוט אומר שזה משהו שאני פחות מתחבר אליו ברמה הפרקטית, זה לא אומר שאני אדחה בחורה כוסית שרוצה "לנצל" אותי, אבל אני גם לא אחפש באופן אקטיבי למלא כל חור.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-04-2012, 10:34
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]. אני לא..."

ציטוט:
סקס ריגשי זה כמו אנטריקוט ב-45 ש"ח.

אני לא אומר שאין דבר כזה, פה ושם.

אני לא אומר שאי אפשר להנות מאחד כזה, פה ושם.

אני כן אומר שאל תתחיל לחיות בציפיה למצוא כאלה יותר מדי. פשוט חומר הגלם שממנו עשוי אנטריקוט טוב, וסקס רגשי טוב, יקר המציאות וכל חוקי הכלכלה אומרים שלא יבוא בזול.

אני מעדיף סטייק זול שהוכן בקפידה ע"י מישהו שמבין בבשרים מאשר פורטרהאוס שיוצא מהגריל במרקם של נעל צבאית ובטעם של אפר.
ציטוט:
לעומת זאת סקס לא רגשי זה כמו קוקה קולה מfountain (מה שמוכרים במקדונלדס) - לא מי יודע מה, אבל מחיר העלות הוא אפסי ולכן לא נדיר למצוא אפילו "ריפיל".

מחיר העלות אפסי, אבל הopportunity cost (מחיר חלופי? עלות חלופית?) יכול להיות גבוה מאוד, לפעמים יותר מדי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר