לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2012, 15:35
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
לשלב טיול עם פסיכומטרי

היי,
אני חייל משוחרר בן 22
אני לומד לפסיכומטרי עצמאי, אני מקציב כל יום 4 שעות לימוד, ועם זאת אני עם ראש מאוד צעיר ופרוע בא לי לטייל ולראות עולם ולחוות כמה שיותר.
קיבלתי מענק שחרור ועלה לי רעיון- לטוס לפיליפינים, עכשיו ידוע שהמחיה שם מאוד זולה, נאמר לי משהו כמו 18 דולר לבית מלון ללילה, ולשהות בעיר iloilo זה דרומית לmadina.
עכשיו באילואילו יש בחורה שאני מתכתב איתה מהאינטרנט ואמרתי לה שאני חושב לבוא, כמובן הרעיון זה לבוא בלי קשר אליה רק אלא כדי לטייל ולראות עולם, ככה שגם אם היא תבריז לי התוכנית היא להכיר שם אנשים ולטייל איתם. ואפילו אם אהיה לבד אז לטייל לבד בעיר ובעצם לחודש לחיות חיים עצמאיים במחיר מגוחך ולהרגיש חופשי לגמרי!
ו-
אני אצטרך כל יום פרט לשישי ושבת ללמוד 4 שעות לפסיכומטרי. כלומר את הספרים אקח איתי. ואילואילו זו עיר חוף אז אני יכול לקחת ספרים איתי וללמוד ליד החוף!

הרוב אומרים שאני עכשיו לומד לפסיכומטרי אז למה לי לרוץ עכשיו? ואני אשרוף את ספרי הלימוד איך שאגיע לשם כי זה ידכא אותי ללמוד בחופשה.
אז אני יכול גם לחכות שייגמרו הלימודים ואז לטוס כמו כל אחד, אבל משעמם לי איפה שאני גר ואני רוצה להכיר מקום חדש, ואם אפשר לשלב ולהשכיר שם מלון לחודש במחיר מגוחך וללמוד נגיד שעתיים בבוקר ושעתיים באחה"צ ובשאר הזמן לטייל אז למה לא?
החיים קצרים וכל עוד איני נשוי כדאי לי לעשות גם דברים כאלה!
מה אתם אומרים?
מה הפתיחות של אנשים בפיליפינים?
אפשרי ללכת שם למסיבות לבד? (הכל בהנחה שהבחורה תבריז. הסיכוי להפגשש איתה עומד על כ60-70 אחוז. הסיכוי להשכיב אותה לא ידוע וקצת נמוך יותר).
כמו כן חשבתי לטוס דרך ירדן- יותר זול ומהיר. זה מותר ליהודים טוס דרך QATAR AIRLINES?

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 07-05-2012 בשעה 15:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר