לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2012, 13:49
  roymay roymay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.09
היי,מחפש עזרה בקשר לעבודה בשבכ/מוסד (אבטחה)

היי,
אז ככה שמי רועי,אני בן 22 עוד חודש, לוחם משחורר (פלס"ר).
אני מעוניין ללמוד רפואה, אך בדרך אני צריך לעשות מכינה לפשר קצת פסיכומטרי וכו'.
כמובן שזה דברים שלוקחים הרבה זמן לכן בנתיים אני מחפש עבודה. האופציות שלפני הן: קורס אחיד-אבטחת פעילות שטח או אבטחת מתקנים (קורס 5 שבועות) שהבנתי שיותר מתאים לסטונדטים (גם הראשון מתאים אך דורש קורס אחיד).
ההתלבטות שלי נובעת בעיקר בגלל שבשנה השנייה של החוזה (לא משנה באיזה תפקיד) אני מעוניין לעשות מכינה/לשפר בגרויות. מה שידרוש ממני גמישות בעבודה.אני כרגע לא בכיון של קריירה בשירות.הבנתי שאבטחת פעילות שטח יהיה לי יותר קשה ללמוד(למרות שהם מצהירים שחובה ללמוד) אבל יהיה לי יותר עניין (בכל זאת שטח) לעומת אבטחת מתקנים שזה מעולה לסטודנטים (התחייבות למינימום 120 שעות בחודש,שזה בחישוב זריז 4-5 שעות ביום מינמום). כמו כן ההתלבטות היא בגלל שבוגרי קורס אחיד צריכים לשמור על כשירות פיזית ולי אישית קשה גם לשמור על כוש גבוהה ווגם ללמוד.
כמו כן יש את הנקודה של השכר- מישהו יכול לשפוך אור קצת על השכר- כמה באבטחת שטח וכמה באבטחת מתקנים? לא היה לי נעים כל כך לשאול בראיונות.
קראתי באתר של המוסד גם על האופציה לאבטחת מתקנים (צריך להיות 07 לפחות בוגר יחידה מובחרת/או 08. מפקד אני לא. פלס"ר תופס בתור יחידה מובחרת?) בכל מקרה,אך התנאים שם ? יותר טובים משל השב"כ (בעיקר מבחינת משכורת)
בקיצור אני מתלבט לאיזה כיוון-האם כדאי אחיד למרות שאני לא רואה קריירה בשירות? או שאולי מראש ללכת לתפקיד האפוטימלי לסטודנטים (שוב השכר גם משחק עניין פה)?
תודה מראש, אשמח לשמוע דעתכם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר