לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2012, 21:16
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לפני שבוע סיימתי עם האלרגיות..."

אתה כותב על עצמך וזה כאילו אתה כותב עלי.
יש לך איזה הרגלים מיוחדים שפיתחת עם השנים להתמודדות?

אחד הדברים המעניינים שגיליתי זה שאם אני עושה שטיפה של חלל האף עם מים מיד אחרי שאני מתחיל להיות מנוזל או מתחיל עם התעטשויות אז אני מרגיש הקלה אדירה שמפחיתה את הסבל משמעותית (לפעמים, כשאני בעבודה, אני הולך איזה 3 פעמים בשעה לשירותים כדי לשים את הראש מתחת לברז של הכיור). אם אני לא עושה את זה אז אני יכול בקלות לגמור גליל וחצי של נייר טואלט על קינוחי אף במהלך יום העבודה ולמחרת האף שלי נראה מכוסח כאילו מישהו גירד אותו עם המכשיר הזה שמשמש לקילוף ירקות.

אגב, יש לך את הקטעים האלה שאתה מתעורר באמצע הלילה ומרגיש כאילו נמלים מטיילות לך באוזן ובגרון? אני פשוט מתחיל לחפור באוזניים עם מקלוני אוזניים ומגרגר מים + מגרד את הגרון עם מגבת.

זה לא חיים זה זו אומללות אינסופית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2012, 21:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא יכול להכניס מים לחלל האף
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אתה כותב על עצמך וזה כאילו..."

כשאני סובל מאלרגיה בעיקר יש לי תחושה כאילו שערות קטנות על הפנים (גבות, ריסים) דוקרות אותי ומעוררות את זה... לרוב אני מתחיל בקיצור הגבות בעזרת מכונה (יש תמיד כמה שערות ארוכות בגבה שנודעות בעפעף) ואז בעזרת מספריים דקות אני מתחיל בטירוף, ובאופן מאוד מסוכן (אם יהיה איזה בום על קולי...) לגזור עד הייסוד את כל השערות המיניאטוריות והשקופות בחלל באף - עמוק ככל האפשר. משום מה אני מאמין שהן אחראיות לדיגדוגים האלה.

פרט לזה אני עוטף קרח במטלית ושם כל פעם על אחת העיניים או הצד החיצוני של האף. מעבר לזה אני מתפלל שפסח יגיע כבר, אבל לא סוכות... (שאז שוב עונת מעבר).

את הכדורים החזקים נגד אלרגיה שאבא שלי לוקח אני שומר למקרה חירום.

בזמן שינה אני בד"כ לא סובל.

האלרגיה עברה, אבל כמה שבועיים שיש לי צרבת בלילה. דרעק.
ישן 19-04-2012, 11:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חברה טובה וקרובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי נטול הקדשה"

(מה שמכונה בעברית מטופשת "ידידה" יענו שם קוד ל"חברה ללא עבר של יחסי תקע-שקע") שהתקרבה אלי מאוד בתקופה קשה מאוד שלה (סיום כואב של נישואים מושלמים, שמחים אבל כאלה שלא יכלה לחיות בהם... נשים.. לך תבין) עפה מן הקן... לא שלא ידעתי שיקרה, לא שלא רציתי... שנה מאוד כיפית עם אשכרה "חברות אפלטונית קלאסית מהסרטים" הסתיימה לאחר שהכירה מישהו, וכמובן שדברים לא יכולים להראות אותו הדבר. תחושה מוזרה ועצובה... אתה היית החזק בסיפור לאורך כל הדרך, נשארת חזק, אבל בכל זאת אתה זה שעצוב. מין חזרה, לא רצויה, לחוויות של של גיל טרום עשרים. עזר לי להזכר כמה אני לא מתגעגע ללהיות מאוד צעיר. גיל 40 Rules!
ישן 19-04-2012, 18:36
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
זה שיש צפירה ואת ישנה במהלכה זה לא אומר שאת שוכחת
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "זה לא שאני מתקשה לזכור את..."

אם הנושא מעסיק אותך אני בטוח שלא תתני לשתי דקות הללו את מלוא כובד המשקל כי זה מעסיק גם בלעדיהן ובייחוד למי שיש זיקה לנושא דרך משפחתו
אם את מרגישה צורך את יכולה לעמוד שתי דקות דומיה בכל זמן במהלך היום הזה
זה עדיין לא הופך אותך לבחורה קרה ונטולת רגש כי קורה שישנים.
מה יגידו אנשים שבשעה הזאת נמצאים על כביש מהיר ואין ביכולתם לעצור?
לגבי המסעדה אין מה לעשות הרבה בעניין
חוקי העזר העירוניים מדברים על סגירת בתי עינוגים ומקומות מסחר בערב יום השואה ובתי עינוגים בלבד ביום השואה כך שמסעדה בהגדרתה לא עונה על "בתי עינוגים" בהגדרתה
אני בטוח שמקרה הפוך היה יותר מביך אם ביום רגיל היו שמים ברדיו את "העיירה בוערת"
בקיצור: צפירה+טקסים אלו דברים שמוכתבים
זכותך ואף חובתך לציין את היום כמו שאת מוצאת לנכון אז לא נורא אם פספסת את הצפירה
מה שחשוב זה שאת מכבדת את היום בדרכך,קשה לך איתו ואת מבינה את המשמעות שלו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר