לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2012, 01:43
  babojames babojames אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.12
מחאת הדואר הרשום מהמילואים

אתם מכירים את הסיטואציה -

יש מילואים בעוד שלושה חודשים. הילדונת מהקישור מתקשרת לשאול את תגיעו. אתם אומרים שכן. קיבלתם צו בדואר. החזרתם את הספח. מתקשרים שוב מהקישור, אתם נשבעים בכל היקר לכם שתגיעו.
ואז - מגיעה הודעה שיש לכם דואר רשום. זה כנראה מהמילואים, אין טעם לקחת. מגיעה הודעה שנייה. אולי זה בכלל החבילה מאיביי שאתם מחכים לה כבר חודש?
טוב, אין ברירה. היום נאחר שוב לעבודה. מתייצבים בשמונה בבוקר אחרי עשרה אנשים ומחכים. התור מתקדם לאיטו. מגיעים לפקידה. כן - קיבלתם צו בדואר רשום.

מהיום לא לוקחים דואר רשום המסתיים ב"92"!
מסתבר שדואר רשום מהצבא מסתיים תמיד ב"92". הגיע הזמן שהצבא יפסיק לבזבז לנו את הזמן בעמידה בתור בסניפי הדואר. התקשרתם? אישרנו? יופי. אין צורך לשלוח מכתב רשום.

זכרו - לא לוקחים דואר רשום המסתיים ב"92"!

בואו ותעזרו במאבק. תעשו לנו לייק בפייסבוק

https://www.facebook.com/MiluimRegisteredMail
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2012, 08:58
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "הקטנוניות הזאת עולה לצה"ל לא..."

טוב מאוד, אם צה"ל לא הצליח לזהות את זה עם כל החברות החיצוניות שהוא שוכר וכל הקיצוצים בתקציב זה רק מוכיח דברים שאנחנו כבר יודעים על צה"ל.

אבל זה לא נשמע כאילו זה מגיע ממקום של "בואו נחסוך לצה"ל" אלא גרידא מ"בואו נחסוך לעצמנו" ("לא נעמוד יותר בטורים" וכו') שזה פשוט שיא הקטנוניות, אתה לא רוצה- אל תקח את הדואר הרשום, למה צריך להפוך את זה ל"מחאה עממית וספונטנית"? כל המהפכנים דמיקולו האלו כבר הזנו את המושג מחאה לחלוטין.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 18-04-2012, 09:19
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי babojames שמתחילה ב "מחאת הדואר הרשום מהמילואים"

הסיבה למשלוח דואר רשום היא פשוטה: מבחינת החוק, משלוח דואר רשום לכתובת המופיעה במרשם האוכלוסין נחשבת למתן הודעה מספקת לאדם שכתובת זו רשומה כמעונו. להבהיר: גם אם האדם לא לקח את דבר הדואר!
כלומר, ברגע שנשלח אליך צו רשום, לכתובת המופיעה בת"ז שלך, ולא התייצבת - יש לצבא עילה לשפוט אותך על נפקדות תוך יכולת חוקית להתעלם מטענה שלא קיבלת את הצו.

אתה צודק בכך שלא אמור להישלח צו נוסף בדואר רשום, למי ששלח את ספח האישור.
מצד שני, אני אשמח לראות חברה אזרחית שמעסיקה את כ"א שברוב משרדי הקישור ומתפקדת טוב יותר

http://www.baking.co.il

ישן 20-04-2012, 11:13
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "כשהפקידה מתקשרת ( לרוב לפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
כשהפקידה מתקשרת ( לרוב לפני המכתב הרשום ) זה לא אישור מספיק כדי לשפוט אותך ?

זה מספיק לדין משמעתי ואמור להספיק גם לדין צבאי. אבל, הצבא מחמיר עם עצמו ומנסה לעמוד במבחן חוקיות מורכב יותר (אני מניח ע"מ להימנע מבזיונות אם וכאשר יעתרו נגדו על רקע זה). לדוגמה, אני מכיר מקרה שבו לא אושר להכריז על חייל כעריק מאחר ובכתובת שעל אישור הדואר הרשום שנשלח אליו היתה אות אחת לא קריאה.

ציטוט:
לדעתי באמת יש משהו רקוב בכל מערך הזימון למילואים, למה אני בכלל ממלא את הצו הראשון ( ורושם שאין לי נעלים וכו ) אם אף אחד לא מקבל את זה ?

מקבלים, ועל פי הפקודות גם מנהלים מעקב שוטף. ועדיין, ילדה בת 20 שלא ממש מבינה מה זה צבא ממונה על המשימה הזו, לרוב לשתי יחידות במקביל לפחות (ומתחתיה שתי ילדות בנות 18). לאיזה סוג של תפקוד אתה מצפה בדיוק?

http://www.baking.co.il

ישן 23-04-2012, 23:30
  Amit01 Amit01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.11
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "[QUOTE=totaljack]כשהפקידה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
זה מספיק לדין משמעתי ואמור להספיק גם לדין צבאי. אבל, הצבא מחמיר עם עצמו ומנסה לעמוד במבחן חוקיות מורכב יותר (אני מניח ע"מ להימנע מבזיונות אם וכאשר יעתרו נגדו על רקע זה). לדוגמה, אני מכיר מקרה שבו לא אושר להכריז על חייל כעריק מאחר ובכתובת שעל אישור הדואר הרשום שנשלח אליו היתה אות אחת לא קריאה.

מקבלים, ועל פי הפקודות גם מנהלים מעקב שוטף. ועדיין, ילדה בת 20 שלא ממש מבינה מה זה צבא ממונה על המשימה הזו, לרוב לשתי יחידות במקביל לפחות (ומתחתיה שתי ילדות בנות 18). לאיזה סוג של תפקוד אתה מצפה בדיוק?

יש משהו במה שאתה אומר אבל זו לא כל התמונה.
ברגע שהאנחנו מקבלים את הספח שאתם מחזירים בדואר, אנחנו מזינים במערכת ולא יוצא מהמערכת צו בדואר רשום.
לא פעם יצא לי לקבל בדואר אישורים שבוע אחרי שהמילואים עברו (בהנחה שהצו יצא 60 יום לפני).
לקבל סטפה של 30 אישורים שבועיים אחרי אימון מלא זה לא נעים גם לקישור.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר