לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2012, 15:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
החיים לפעמיים קשים

כבר שנה בערך שאני מחכה לניתוח עם זמן החלמה של כמה ימים והמצב של אותו איבר רק נהיה יותר גרוע ככל שהזמן עובר ובקרוב אקבל אותו,אבל בגלל שלא עשיתי אותו בגיל צעיר יותר,אהיה חייב לעשות עוד ניתוח אחר כנראה למען עתיד יותר בריא,ואני עדיין לא יודע כמה זמן החלמה לניתוח השני דורש ועד כמה הוא יעזור,ואם זה לא מספיק הרופא המנתח חייב לבצע את הניתוח הראשון בצורה מושלמת אחרת חייב לבצע את הניתוח הראשון שוב ואולי שוב פעם ועדיין יש סיכוי שזה יחזור,ואני מכיר אדם שעשה את אותו ניתוח פעמיים ועדיין סובל מאותה בעיה,אך מצד שני אני מכיר אדם אחר שעבר את הניתוח והוא עזר לו,ונשאר לי לקוות שתוצאות טובות בניתוח הראשון וגם בשני,ולעומת זאת גילו אולי מה גרם לי להגיע לבית חולים באופן דחוף עם קוצר נשימה ונקווה שהטיפול האנטיביוטי יהיה מוצלח,ואם זה לא מספיק אני מחכה לאישור mri לבעיה אחרת לראות עם יש נכות קבועה אחרי התאונה או לא שהייתה לי לפני חמישה שנים עם בעיה עקב התאונה.

למזלי אין לי טילים על הראש ואחרי שנת 2006 אני יודע מה תושבי הדרום עוברים בימים אלה כתושב חיפה והסביבה,ויש לי עומס בעבודה,סדרות חדשות וישנות,סרטים,סדוקו,ספרים ומסעדות להעביר את הזמן עד הניתוח עם האנשים שקרובים אליי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2012, 18:37
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "החיים לפעמיים קשים"

עידכון, סוף סוף קיבלתי אישור ל mri,אבל הוא נופל לי צמוד לניתוח (אני והמזל שלי ) ועשיתי חישוב מה יותר עושה לי את המוות יותר הרגל,פציעה של 5 שנים,או האף שאיתו אני עדיין יכול לחיות עם הרבה תרופות כמה פעמיים ביום,והגעתי למסקנה שאני בוחר לתת לרגל את ה mri ולדחות את הניתוח של האף.

הזהירו אותי שאני יכול להיות חלש מדי לבדיקה של ה mri אחרי הניתוח וזה גורם לי לפחד עוד יותר מהניתוח הזה,כי אני יודע מה קורה כאשר הרופא עושה אותו לא נכון וקשה לי לומר שאני שלם עם הניתוח למרות שאני יודע שאין לי ברירה,ולמרות שאני יודע שהמצב של האף יכול להיות גם גרוע יור מהיום חוץ מכל מה שהוא פוגע בו מסביב.

החדשות הטובות אם אפשר לקורא להן "טובות", הן אחרי הבדיקה של ה mri,יהיו תוצאות של הבדיקה,ואולי אני אדע מה דפוק לי ברגל מאז התאונה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-04-2012 בשעה 18:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר