לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2012, 16:25
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
עומר

מכל מכריי וחבריי ובני משפחתי שנפלו על בטחון ישראל, אין אחד שאני כואב אותו כמו טוראי עומר ברנד, שנהרג מפליטת כדור בלילה שלאחר סיום הטירונות. קשה להתנחם על אובדן של ילד כזה, טוב לב ותמים, בצורה כה חסרת טעם. על אחרים אפשר לומר שהם עשו את משימתם, נפלו למען בטחון מדינת ישראל, עם ישראל, משפחתם וחבריהם. אבל מה אפשר לומר על עומר?
כיוון שיש דברים שלא משתנים לעולם, החלטתי לא לכתוב משהו חדש אלא לפרסם פה את מה שכתבתי בבלוג שלי דאז, בלי עריכה, בלי תיקונים, בלי שום דבר.

עומר...

לא כל כך יכולתי לדבר איתך מול הקבר הטרי. היו שם יותר מדי אנשים, הרגשות חנקו אותי והדמעות הציפו אותי, מאיימות לפרוץ עוד פעם.

מדהים איך דברים קורים בכזו מהירות. לפני חודש וקצת נפגשנו על אם הדרך וסיפרת לי שזהו, אתה מתגייס סופסוף. איזה אושר היה לך על הפנים. איזו תמימות. הייתי חייב להגיד לך משהו על התמימות הזו אבל את החיוך שלך אף אחד לא רצה למחוק. אז כל מה שאמרתי היה "שמור על עצמך ותחזור בשלום" ואתה הבטחת... הבטחת ולא קיימת.

היה בך את היכולת הזו לרשלנות. לא בגלל עצלות או חוסר אחריות. לא. בגלל שהמוח שלך תמיד היה עסוק בדברים גדולים ורחוקים, תמיד חושב על עוד ראייה פילוסופית או תובנה מרשימה על החיים... אז לא פלא שמדי פעם הייתי מגלה בחליבה ששלוש-ארבע מכונות הגיעו אלי לא שטופות, שאיזו פרה סיימה להיחלב אבל במקום לצאת עומדת כמו פוסטמה בזמן שאתה לא מגיע להוציא אותה... אחרים היו מתרגזים אבל אני דווקא אהבתי את התכונה הזו שלך... יכולת להאמין, באמת ובתמים, שיש תקנה לעולם ולאנשים. קינאתי בך על התכונה הזו - לא קינאה מגעילה אלא שמחה מעורבת בעצבות - שמחה על כך שיש עוד אנשים כמוך שיש בהם תקווה ועצבות על כך שאני כבר ציני מדי, מריר מדי, יודע יותר מדי מכדי להאמין.... האם היית עם מחשבות טובות שכאלה בראש כשהוסחה דעתך ושכחת לנצור את הרובה?

אלוהים... אני לא רואה איך זה בלעדיך. המוח שלי ממשיך לחזור לזה שאני עדיין חייב לך החלפה בחליבה - באמצע חליבת צהריים דפוקה, שממש דיכאה אותי, ראית שאני ממש מת לסיים והחלפת אותי בלי לחשוב פעמיים...

נראה שדברים קורים כל כך מהר... רק אתמול הכל עוד נראה בסדר... ואז פתאום קוברים אותך... כל כך מהר שאפילו התקשורת עוד לא מדברת על זה... ואני עוד לא יכול לחשוב עליך כעל שם, מספר אישי ותלולית עפר... א

עמדתי שם בלוויה והסתכלתי למעלה ורציתי לצרוח על אלוהים... איך היא מעיזה? למה אותך? אם יש לה מחסור באנשים שם למעלה, שתיקח אותי... אני ממילא כבר זקן מכפי 24 שנותיי, ציני ומריר... אם למישהו מגיע עונש כזה, למה לך? למה למשפחה שלך? מה עשית או מה הם עשו רע?

אלוהים.. אני כל כך רוצה לצרוח שזה לא הוגן ולא פייר וחושב לעצמי, בגיחוך ציני, שמבין שנינו, אתה היית מי שמדבר על הגינות...

עומר, אני אתגעגע אליך. אולי לא היינו חברים טובים או משהו אבל בכל זאת אני אתגעגע... היה לי נחמד תמיד להיות איתך, כיף לחלוב איתך והיה לי כבוד להכיר אותך.

להתראות.

לזכר טוראי עומר ברנד, שנהרג ביום חמישי 28.4.05, מפליטת כדור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2012, 23:39
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כל כך עצוב ומיותר המקרים האלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עומר"

תמיד עצוב לשמוע על תאונות שקורות (פליטת כדור, התאונה עם גשר התאורה בחזרות של יום העצמות וכו)
איך חיים, לרוב חיים צעירים שבקושי טעמו משהו מהחיים האלו נגמרים ויוצרים פער ותהום ענקי לכל הסובבים אותו.
אין מילים או משפטים שיכולים לנחם לעזור או לשפר, ולא בטוח שהזמן מרפא (בעיקר תלוי אם נותנים לזמן לרפא או ממשיכים לחיות את הכאב) , הדבר היחיד שצריך זה תשומת לב למען השנות מקרים כאלו
ובכלל תשומת לב אפשר להגיד בכל מה שאנחנו עושים גם אם זה ביום יום וזה חוזר על עצמו, בייחוד במקרים שמדובר על נשק או הקמת מבנים שחוסר תשומת לב או במקרה יותר גרועה רשלנות פושעת גורמת בסוף לאובדן חיי אדם

כמו שכתבתי בפוסט שלי נצלו את החיים הם קצרים
שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר