לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2012, 21:48
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "..."

אז אני רואה שצדקתי כשהזהרתי אותך לא לבנות ציפיות.
היה לי בדיוק את אותה סיטואציה כשדייט ראשון הפך למפגש מזמוזים לוהט ואח"כ הבחורה הייתה מופתעת לחלוטין כשלא היה לי עניין להפוך את זה לקשר.

אני אנסה להסביר: כשאתה מגיע לדייט ואתה מבין שאין לך עניין אמיתי בבחורה אז אתה אומר לעצמך שלפחות תסחוט מהסיטואציה את המקסימום. הרי כבר הטרחת את עצמך לבוא וזה אף פעם לא מזיק להוסיף עוד חוויה פיזית (ולא משנה באיזו עצימות) לרקורד האישי שלך. חוץ מזה, להתמזמז עם מישהי שאין לך עניין בקשר איתה זו עדיין חוויה נעימה מאוד וסביר מאוד להניח שהבחור שהיה איתך נהנה ויהיה לו זיכרון טוב ממך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2012, 20:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "מה עושה לכם מצברוח טוב? או אשכול האושר שלכם :)"

כמה דברים:

1. כש(שוב) מציעים. לי לנהל איזה פורום בפרש. זה מחמם את הלב לגלות שיש עוד מישהו שחושב שאני בחור טוב ואדם אחראי.
האמת שבאמת עושה לי מצברוח טוב הקטעים האלו. לא יודע למה.
2. כשאני מגלה שעלה עוד טור של "נעה בנוש" במדור "יחסים" בוי.נט וברור לי שיהיו מאות טוקבקים מפילים והמון צחוק.
3. האבטיחים של חודש יוני.
4. כשמזמינים אותי לארוחת בשרים במסעדה לא על חשבוני.
5. לראות כל קטע מה"סמויה". לא משנה מאיזו עונה. לפתוח טלביזיה ולגלות את "הסמויה" עושה לי מצברוח.
6. לישון לילה שלם של שבע שעות בלי הפרעה.
7. לשבת בארקפה בדיוטיפרי בארבע לפנות בוקר בדרך לסקי.
8. כשמתחילות איתי בחורות צעירות בהרבה.
9. לשבת על יוטיוב ולזרום שעות עם קטעי לייב של קלאסיקות רוק.
10. להצליח להשלים עשרה סעיפים בשרשור "מה הכי..." בלי שצריך להתאמץ ולגרד משהו.
ישן 09-04-2012, 22:25
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מניח שאתה צריך להעביר בצינורות דיפלומטיים מידע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
למרות שאני יכול לחשוב על לפחות יתרון אחד ללהיות מנהל.

זה יהיה לא מנומס אם אני לא אשאל מה היתרון כי זה ברור שהרמת לי פה להנחתה אז... מה היתרון?

(במידה וזה באמת לא היה ברור אז אני חוזר ואומר: אין לי שום רצון להיות מנהל. אני בשום פנים ואופן לא אסכים לקחת על עצמי ניהול. אני רק רוצה שיציעו לי כדי שאני אוכל לכתוב שהציעו לי ואז כולם יתפסו ממני ויגידו לעצמם "פשש, צ'נדלר קיבל הצעה לעלות לניהול. כנראה שיש בו יותר ממה שנגלה לעין" וזה חשוב לי כי אין בי יותר ממה שנגלה לעין ואני מאוד מעוניין בלהסוות את זה)

ישן 09-04-2012, 22:06
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
דברים שמסבים\הסבו\יסבו לי אושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "מה עושה לכם מצברוח טוב? או אשכול האושר שלכם :)"

1. טעם של פיצה עם גבינת מוצרלה ובצק רך חם כזה עם אורגנו ואבקת שום +כוס קולה קרה... (פיצה טריה כמובן).
2.שווארמה של דבוש פלוס+ נסטי קר+ הסלטים הטעימים בצד.
3. פיינט גינס עם הסמל של התלתן מלמעלה.
4. עישון של סיגריה אחרי כל הדברים שציינתי לעיל( היום זה כבר לא אקטואלי).
5. פרק של סאות'פארק או איש משפחה.
6. להיות בג/קוזי של הקאנטרי ( גם היום זה לא רלוונטי)
7.החלפת מצעים חדשים.
8. להסתפר
9. להרוויח הרבה כסף( שאיפה לעתיד).
10. ללכת לבית הכנסת ביום שישי בערב
11. לדבר עם החברים על החיים.
12.להקים מתישהו משפחה.
13. להיות משולב בעשייה ציונית (שאיפה לעתיד).

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 09-04-2012 בשעה 22:19.
ישן 10-04-2012, 00:41
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
לפני משהו כמו שנה דאגתי לעשות רשימה כזאת.

בן אנ' ג'ריס בטעם בצק עוגיות. בייקון. גבינת ברי. פרשוטו. פרינגלס. כל דבר שמישהו אחר מכין בשבילך. חילוף חומרים מהיר.
להתנדנד על נדנדה אחרי שעברת את גיל 20. לשחק תופסת אגודלים. לדבר עם מישהו שאת אוהבת ושללא דיברת איתו המון זמן. להקשיב לשירים של בריטני ספירס מלפני שהיא נהייתה זבל לבן. להנות מיום שיער טוב. להגיע הביתה אחרי קניות בסופר ולהתנפל על המקרר. לגלות שמישהו צילם אותך ויצאה תמונה טובה. לגלות שמישהו ממש מעריך אותך או אוהב את האמנות שלך.
לצאת החוצה בגופיה ובוקסרים באמצע הלילה ולקפוא מקור. לצאת החוצה בגופיה ובוקסרים באמצע הלילה, לקפוא מקור ולחבק מישהו שאת אוהבת.
לעשן בחדר המדרגות בזמן שיחת טלפון (הלוואי). לאהוב את עצמך.
לשמוע מוסיקה מתנגנת בזמן הליכה ברחוב ולהתחיל לעשות תנועות מטומטמות. להתכסות בשמיכה קרירה. לקבל גיליון חדש של קוסמו בדואר.להצליח לצבוע את השיער בלי שישארו כתמי צבע על המצח, האוזניים והצוואר. לשתות כמות אדירה של מים כשצמאים. להפתיע את עצמך בשטויות חכמות שיוצאות לך מהפה.
להעביר משמרת כיפית בעבודה ולנהל שיחות ארוכות עם לקוחות. ללכת עם קיסם בפה. לשפץ. להריח צבע טרי. להתכסות בכתמי צבע.
לנקות משהו ולראות המון זוהמה יורדת החוצה. לקרוא הארי פוטר. לסיים ספר של הארי פוטר. לראות סרט של הארי פוטר ולהתלונן על זה שהוא ממש לא נאמן למקור. לטוס לחו"ל. להביט דרך החלון באמצע הלילה.

TLDR?
לא צריך! >:

ישן 10-04-2012, 00:53
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

גם לשרוקי יש רגעים קטנים של אושר.
לגעור במעשנים, לצעוק על ערסים באוטובוס, לראות זקנים נופלים באוטובוס כי הם מנסים לקום תחנה לפני כשהאוטובוס בולם, להתעצבן על אנשים שנזכרים לקום ולצאת מהאוטובוס כשהוא כבר מתכונן לצאת מהתחנה ואז הם צועקים על הנהג המסכן, להבהיל רוכבי אופניים שרוכבים על המדרכה עד שהם כמעט מתרסקים, להוכיח לשמאלן (מדיני או כלכלי, זה לא חשוב) שהוא טועה, לרדות בריקים ובפוחזים ולהוכיח אותם על בורותם, לקרוא תגובה מרירה קלות של GLSH על ערסים, לקרוא את התגובות של ישראלה כשהוא מגחיך טיעונים או אנשים או סתם מקרים, לראות סרטונים ביוטיוב של ערסים שמקבלים מכות (חפשו punk get owned ), כשאני מנצח בתחרות מבטים מול אדם שהולך מולי, והוא משפיל עיניים ראשון, סצינות מסויימות מתוך סרטים/תוכניות שאני יכול לראות עשרות פעמים רצוף, סרטים של לסלי נילסן עם ההומור הלא מודע לעצמו לכאורה, בחורות עם פני מלאך שמחייכות לעברי (יש סוג מסויים של בחורות שאני נמס כשאני רואה אותן. הן לא יפות כמו מלכת יופי, הן לא סקסיות כמו כוכבניות הוליוודיות, אבל יש להן פנים תמימות כאלו, בדר"כ עור חיוור ובהיר, עיניים שמשדרות טוב לב שגורם לי לחשוב שאולי יש עוד תקווה לעולם וחיוך שיכול לגרום לי להצביע חד"ש).

ישן 11-04-2012, 00:29
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "להסתכל לתוך העיניים של מישהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
להסתכל לתוך העיניים של מישהו אחר זה אקט של תוקפנות.
אל תשאל אותי למה פשוט בפעם הבאה שתהיה בתחנת אוטובוס/רכבת או בתור בדואר תסתכל ישר לתוך העיניים של גבר אחר ואל תסיט את הפנים הצידה.

רק תדאג לבקש אח"כ מקרוב משפחה שיעדכן אותנו לאיזה בית חולים ולאיזו מחלקה לשלוח את הפרחים והשוקולדים.

אם מישהו יתחיל לשחק איתי את המשחק הזה, אני לא אהסס להמשיך. אך אני לא בוהה ללא הפסקה, אלא זורק אחד, מסיט את המבט וזורק עוד פעם. אני יודע שזה מרמז על רמת חוזק ביצים חלשה, אבל זה עדיף על כלום. כך האדם ידע שאני לא גוש בשר שאפשר להתעלל בו בלי לקבל על זה עונש מינימאלי.
אני לא אדם חוצפן, כל עוד לא מתגרים בי, אז ראשון אני לא אתחיל.
לפעמים בא לי לבוא לאחד כזה ולהדביק על המצח שלו מטבע 10 אג" וללכת.

התגובות שלך עושות לי מצב רוח טוב. אני מרגיש שאני לא לבד כזה בעולם האכזר שלנו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:58

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר