לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2012, 20:41
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.03
נראה לי שהעניינים מתחילים להסתדר ולתפוס כיוון חיובי:)

אהלן חבר'ה.
חזרתי לעדכן קצת מהאשכולות הקודמים שכתבתי,על הבעיות עם אמא של חברה שלי ועל מחלת הנשיקה שנחתה עליה כרעם ביום בהיר.
החודש האחרון היה לי ממש לא פשוט,הרבה חוסר וודאות,הרבה נתקים,הרבה בלבולים.
בנוסף המצב של סבא שלי מתדרדר מיום ליום,אז הכל ביחד דיי השפיע לי על המצברוח ואפילו השפיע הרבה.
בשבועיים וחצי הראשונים של המחלה שלה בקושי דיברנו,היינו מדברים בערך 20 דקות ביום וגם זה בסמסים.היא לא הייתה מסוגלת לדבר בטלפון וכל שיחה הייתה נגמרת ב"אני חוזרת לישון,נדבר מחר"
כל יום מחדש הייתה תקווה וציפיה שהמצב ישתפר,וכל יום הייתי מתאכזב מחדש.
יום לפני ליל הסדר היא התקשרה אלי בפעם הראשונה אחרי יותר משבועיים שלא שמעתי את הקול שלה.כלכך שמחתי!הנוכחות שלה בליל הסדר הייתה מוטלת בספק עד הרגע האחרון,ופתאום המצב השתפר משמעותית,היא יצאה קצת מהבית,הלכה לקוסמטיקאית,עשתה סיבוב קניות קטן עם אמא שלה,יכלתי לרקוד משמחה באותו יום.ואז קבענו שניפגש ביום שבת(יום אחרי ליל הסדר).אחרי 24 ימים שלא ניפגשנו.
חיכיתי לזה כלכך,היה כיף,אבל ידעתי שלא בדיוק הכל וורוד וחוזר להיות כמו שהיה.ידעתי שהתקופה הזאת שהיא הייתה חולה יכולה להכניס אותנו לאיזה משבר,אפילו בלי שנרצה אותו,כי לא הכל יכול לחזור להתנהל כמו שהיה פעם.כרגע יש עליה מגבלות שאני צריך לקבל ולקוות שיגמרו מהר.
היא לא יכולה להתאמץ,היא לא יכולה ללכת ברגל,היא לא כלכך יכולה להיות בשמש והיא עדיין צריכה לישון הרבה.נוסיף על זה את המגבלות שיש מצד ההורים שלה,שאני מקווה שלאט לאט המצב איתם יתחמם יותר ויקבלו אותי יותר ממה שמקבלים היום.
הלוואי והייתי יכול ליישם כרגע פתרון של לישון אחד אצל השני,ככה אנחנו גם נוכל להיות ביחד וגם היא תוכל לישון כמות שעות שמספקת,אבל העניין לא נראה כרגע על הפרק.לטענתה אמא שלה בחיים לא תיתן לה לישון אצל אף אחד,לא משנה מי הוא וכמה זמן הם יהיו ביחד.לטענתי זה פשוט עניין של זמן עד שאמא שלה תוכל לסמוך עלי ולשחרר יותר,ואני אחכה לה כמה זמן שצריך,לא ממהר לשום מקום.אני מקווה שאני צודק
בכל מקרה,מאז יצא להפגש עוד כמה פעמים.היו ימים שהיחסים ביננו התקררו,היו ימים שהתחממו,היינו קצת בזיגזג.כל אחד הבין מה היו הטעויות שלו ואיך הוא יכול לשפר אותם.ואפשר להגיד שבימים האחרונים אני מרגיש הרבה יותר טוב בקשר אלינו.אתמול היא רשמה לי את הדבר הזה:"חיים שלי,שתדע שאני ממש ממש מעריכה את כל מה שאתה עושה בשבילי.אתה תמיד קופץ וחושב ישר מה הכי טוב בשבילי..אתה עוזר לי כלכך לעבור את התקופה הזו,שאומנם היא מופלאה כי לא צריך לקום בשש ועשרים בבוקר,אבל מאידך היא כלכך מורכבת ומתסכלת.תודה על שאתה הופך הכל למעט יותר פשוט..מאיה."
הלוואי והייתי יכול לעזור לה יותר,בנתיים היא עדיין בגימלים,ולא ברור כלכך מתי באמת תחזור לצבא.
אני מתאר לעצמי שכשהיא תחזור יהיה לנו יותר קשה,לוח הזמנים שלה,ההשפעה של המחלה,ההתנהגות שהיא צריכה לתת לגוף שלה והמגבלות שיש עלי מבחינת רכב,לימודים,צבא והמגבלות שיש עליה בבית וזה שהיא לא נוהגת,כל זאת ואולי עוד דברים שלא חשבתי לא בדיוק יעשו לנו את החיים קלים.
אני מקווה שנצליח לעבור את זה ביחד,כשהיא בבית עדיין אז הכל יותר גמיש.מה יהיה אחר כך?אני מקווה שכל אחד יתפשר איפה שהוא יוכל ושנעבור את זה ביחד.
מאיה-אם אי פעם תקראי את זה במקרה,את יקרה לי כלכך!
תודה לכולם על ההצעות שנתתם בדרך.אני מקווה שבעוד כמה שבועות אני יוכל לספר לכם שהמצב שלה ממשיך להשתפר ושהכל מתיישר ומתקדם כמו שצריך למראת הקשיים.
שיהיה לכולם ערב טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר