לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2012, 19:59
  dsela dsela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
שירות מילואים קרבי לאחר שירות סדיר בסטי"לים

שלום,
אני בן 28, בסדיר שירתתי כלוחם סטי"לים. מאז השחרור מלבד פעם אחת (שגם היא בוטלה) לא נקראתי למילואים ולפני שנה בערך התקשרו להודיע לי שמשחררים אותי ממילואים עקב ייעול או משהו בסגנון, מאז לא שמעתי מהם, אני לא יודע אם באמת שוחררתי.
אני מניח שאם הייתי לוחץ היו מזמנים אותי לאיזה תפקיד חוף כמו שחבריי מהסדיר עושים במילואים, אבל עוד מהסדיר הרגשתי שאני רוצה משהו יותר "קרבי".
יש לי רק רובאי 02 (ככה היה עבור כל הסטילים בתקופה בה התגייסתי לצערי) אבל הייתי מאגיסט על הספינה תקופה ארוכה כך שאני לא יודע מה עוד חסר לי מלבד לזרוק רימון בשביל להיחשב 03, ובכל אופן אני מוכן ורוצה לעשות אותו אם יש אפשרות. כמו כן יש לי ידע דיי טוב בתור מכונאי מהשירות שאני מניח שהיה אפשר להשתמש בו במקומות רבים.
מה האפשרויות שלי אם אני רוצה לעבור יחידה כדי לעשות שירות מילואים קרבי? יש בכלל אופציה כזאת?
אני בטוח שאם מספיק אתעניין דרך הצבא יימצאו לי איזה ג'וב כלשהו בחיל הים או מחוצה לו, אבל אני חייב להודות שאני פועל גם ממניע אגואיסטי שרוצה לעשות משהו יותר קרבי, אני לא רוצה סתם ליפול באיזה יחידה בתור כולבויניק שלא עושה כלום, או בתור נהג בוס עבור קצין כלשהו (לא מתוך זלזול חס וחלילה)

תודה רבה על התשובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר