לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2012, 13:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "טעות בחוגר מילואים"

אתה יודע אם הדרגה הוזנה למערכת כ"א ? (זה ששמו לך דרגה על היד, לא אומר ששלישותית זה קרה; גם לא שיש לך את הפתק "אישור דרגה" אם השטות הזו עדיין קיימת )

אם כן,

סביר להניח שתעודת השחרור (ליתר דיוק: תעודת הערכה; תעודת שחרור זה אחרי שמשתחררים לחלוטין מצה"ל, כולל מיל') - פשוט הודפסה קודם להזנת הדרגה למערכת. במקרה זה, אני מאמין שאם תבקש מצה"ל העתק תעודת הערכה דרך הקישור הבא: https://www.aka.idf.il/ISHURIM/main/ - התעודה שתודפס לך תהיה עם הדרגה הנכונה.

אשר לחוגר המילואים - כנראה שהדבר השתנה מאז שאני השתחררתי מסדיר, משום שעל שלי כתוב "נושא תעודה זו הינו חוגר בשירות מילואים בצה"ל" - ולא מצויינת דרגה, יש רק שם מלא, מס' אישי, ת"ז, גובה, תאריך הוצאה ומספר תעודה - או שזה דווקא לא השתנה וגם בתעודה שלך זה לא כתוב. עד היום חשבתי שרק בדרגות בכירות יותר מציינים דרגה... בכל מקרה, אם כן כתוב, אז... לפחות בסדיר, יש (כלומר - היה - כששאלתי - לפני 8-9 שנים) מדור הנפקת תעודות במקשל"ר (מחנה מקלף בר"ג), אבל אני לא יודע מה הדין במילואים.

אני מקווה שאתה יודע שזה ממש לא משנה איזו דרגה כתובה לך על נייר כזה או אחר...

אם לא,

תצטרך שהגורם השלישותי המטפל בך ידאג קודם כל שהדרגה המוזנת שלך תהיה זו שהיא אמורה להיות, ורק לאחר מכן, לעשות את הנ"ל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר