לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2012, 20:34
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
חשיבותו של מגע

אמנם כלכליסט הוא עיתון כלכלי ממש מחורבן ונוהגים שם לצנזר את התגובות שלי, במיוחד אלו בעלות הגוון הקפיטליסטי, אבל ייאמר לזכותם שיש להם שני מדורים שאני משתדל לא להחמיץ. הראשון הוא מדור התמונות בנושאים שונים (עשר המערות היפות, עשרת הבניינים המיוחדים וכו'), והשני הוא הכתבות החצי מדעיות. בדר"כ מביא אותן אורן הוברמן, הפעם מישהי אחרת.

הכתבה מתארת מחקרים שונים שנעשו ומדגישים את כוחו וחשיבותו של מגע אנושי, מקרי או לא מקרי. בין אם כדי להרגיע תלמיד סורר, לגרום לאנשים לתת יותר טיפים למלצרים, לקנות יותר בחנות, ליצור קשרים עם בחורות, וכיו"ב.

http://www.calcalist.co.il/local/ar...3587699,00.html

נקודה מעניינת שנזרקה שם באגביות-

ומה קורה כשאשה מחזרת? בקיץ 2006 שלח גגאן צעירה לבית קפה במדרחוב. היא ביקשה מצעירים בשולחן הסמוך לעזור לה להכניס מפתח למחזיק המפתחות, נגעה קלות ביד של חלקם, ואז חזרה לשולחנה ולא הביטה בהם יותר. בעשר הדקות הבאות, 34% מהצעירים שהיא נגעה בהם ניסו ליצור עמה קשר, לעומת 15% מאלה שהיא לא נגעה בהם. לאלה שנגעה בהם לקח פחות מדקה להתחיל איתה, לעומת דקה ו־20 שניות אצל אלה שלא נגעה בהם. גגאן הציע לכך שני הסברים: מגע מסייע להערכה חיובית של הנוגע ולכן הוביל את הגברים לבטא בצעירה עניין רב יותר. לחלופין, גברים נוטים לפרש אינטראקציות במונחים מיניים, ולכן היה רק הגיוני שהם יגיבו לנגיעה.

כל רמיזה למקרים על שכנים וטחינה מקרית בהחלט

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2012, 08:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חשיבותו של מגע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
. היא ביקשה מצעירים בשולחן הסמוך לעזור לה להכניס מפתח למחזיק המפתחות, נגעה קלות ביד של חלקם, ואז חזרה לשולחנה ולא הביטה בהם יותר. בעשר הדקות הבאות, 34% מהצעירים שהיא נגעה בהם ניסו ליצור עמה קשר, לעומת 15% מאלה שהיא לא נגעה בהם. לאלה שנגעה בהם לקח פחות מדקה להתחיל איתה, לעומת דקה ו־20 שניות אצל אלה שלא נגעה בהם. גגאן הציע לכך שני הסברים: מגע מסייע להערכה חיובית של הנוגע ולכן הוביל את הגברים לבטא בצעירה עניין רב יותר. לחלופין, גברים נוטים לפרש אינטראקציות במונחים מיניים, ולכן היה רק הגיוני שהם יגיבו לנגיעה.

כל רמיזה למקרים על שכנים וטחינה מקרית בהחלט

הכל נכון אבל.... הסיבה שהצעירים התחילו אתה היא פשוטה יותר... ערבים תמיד מתחילים עם בחורות. סה טו.

חוצמזה שיש המון בחורות, יותר מדי אפילו, ששולחות "מגעים" בלי קונוטציה מינית - העניין הוא שהרבה אנשים לא מצויים יום יום בסביבה כזאת... אם תעבוד במקום עבודה שבו הרוב הן נשים מהר מאוד תתרגל לזה שהן "נוגעות" ואפילו תלמד לא לאהוב את המגעים של כל מיני כאלה שיש להן כפות ידיים שדופות וקרות. לנשים אין ממש בעיה עם הקטע הזה - כיף להן אגב... - לפני איזה 5-6 שנים עבדתי במשרד שבדרך אליו הייתה איזו מאפיה ששמה ישב איזה עארס שהיה כל הזמן שולח הערות למזכירה של המשרד כשהייתה עוברת שם בבוקר. מציע לה כל מיני הצעות (אבל לא פלילות... יותר מין הצעות שאופייניות לערסים מזדקנים כמו "ממי את צריכה גבר אמיתי, כמוני, לא איזה אחד שיושב במשרד") וכאלה. היא הייתה בחורה, מה שאומר שלחשוב על משהו כמו לעבור במדרכה ממול לא עלה על דעתה אלא רעיון יותר גאוני... היא הייתה לפעמים מגיעה איתי באותו אוטובוס, לפעמים אחד לפני. היא ביקשה ממני ללכת אתה כל בוקר ליד המאפיה, ואם הייתה מגיעה לפני היא הייתה מחכה לי באלונית של איזו תחנת דלק קרובה לשם. עד כאן הכל שגרתי, אבל מתישהו היא נעצרה לקנות שם (שוב... בחורה: מה אפשר לצפות? חייבת לחפש צרות) והוא חפר לה וחפר והיא אמרה שאני (זה שכעובר אתה כל בוקר) החבר שלה. באחת הפעמים אחרי זה כשעברנו שם היא נעצרה בכוונה לקנות איזה בייגלה ובזמן שדיברה אתו, בשיא הטבעיות, שיחקה לי קצת בשיער או נגעה לי בפרק כף היד כמו שעושים אנשים שהם חברים מימים ימימה. זה היה כ"כ משכנע שהוא אשכרה האמין. הקטע המעניין הוא שהיא הייתה מין פריחונע בעצמה ואני לחלוטין לא הטיפוס שלה, מה שלא הפריע לה לשחק את המשחק בצורה קרת רוח ומבויימת להפליא. יש לא מעט נשים שעושות "טיזים" כאלה במסגרת העבודה, בלי שום שמץ משיכרה מינית, אבל מתוך כוונה שזה יראה כך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר