לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2012, 13:41
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל הפגנה של אנשי שמאל אתמול בשכונת שפירא בתל אביב.

לא, לא התבלבלתי וזה איננו אשכול כפול באותו נושא.

זה אשכול חדש באותו נושא, שנועד להראות בראש חוצות את סכנות השמאל החולני והסהרורי משולח כל רסן.

שימו לב לתמונה הבאה שתמחיש יותר מכל את מסוכנות האנשים הללו לחברה הישראלית ומה עלול לקרות אם הם לא יעצרו בהקדם!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מקור התמונה - (צלם ירון ברנר)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2012, 14:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

תמונה אחת שווה אלף מילים ומידע כזה או אחר.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "בהחלט... אני מציע לפותח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי teddy002
בהחלט... אני מציע לפותח האשכול לא לנסות להסית נגד השמאל ללא מידע טוב בידו, אחרת אתה לא פחות פופוליסטי מהם.

כפי הנראה אינך רואה, (מקווה שלא בוחר שלא לראות) אך שים לב לשלט שמנפנף בו אותו מטונף, שבו הוא מדגים לחבריו כיצד לבעוט בראשם של לובשי חולצות כהנא חי תחת כיתוב מסוים. שלטים כאלו הם מבית מדרשם של מיטב הפאשיסטים המלוכלכים של אירופה..

אני לא מסית נגד השמאל - הוא עושה זאת היטב עצמו ללא עזרה שלי.

ישן 28-04-2012, 16:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא כתבתי על כלל אוכלוסיית השמאל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "מצטער"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
אבל זה פופוליסטי למדי להביא תמונה מהפגנת קומץ ולעשות בעזרתה אינדוקציה לכלל אוכלוסיית השמאל.
אני בטוח שאיפשהו ברשת מסתובבת תמונה של מפגין ימין מחזיק שלט דומה בגנות השמאל, ואז יווצר פה סוג של פרדוקס ציני, לא?

אלא גורמים ספציפיים.

אגב, רבים שנחשבו שמאל שפוי, הקצינו עמדותיהם ואולי הם לא מחזיקים שלטים כאלה אבל הם עושים ואומרים דברים לא פחות גרועים.

ישן 28-04-2012, 16:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

להסית לבעיטה בראשו של אדם - זה מעבר ל"לשנוא" זה פשוט רצון לחסל אותם פיזית
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "אני לא חושב שלשנוא את כהנא..."

ציטוט:
אני לא חושב שלשנוא את כהנא ואנשיו זה קיצוני....
אני הייתי עד לא מזמן תומך של הליכוד, עד היום אני תומך ברבים מאנשי הליכוד, הסיבה שהיום אני תומך בעבודה זה בגלל הצורך לדעתי בכוח עזר למרכז ולימין המתון ושסוף סוף תקום בישראל קואליציה שתשים סוף לחרדיזציה של המדינה. וגם אז בתור תומך ליכוד וגם היום, דעותיי על כהנא לא השתנו, הוא איים על הדמוקרטיה הישראלית והוא מחזיק בדעות פאשיסטיות לכל דבר והוא לא מתכחש לכך. את ליברמן לדוגמא אני לא מגדיר פאשיסט.

אבל אתה יודע משהו? אין לי בעיה עם זה כלל, אני מניח שגם לאנשי הימין הקיצוני היה מתחשק לבעוט בכמה ראשים.

הבעיה אצלי היא אחרת - הם מקפידים לנפנף בדגל הנאורות והאנטי אלימות.. הם מציירים עצמם כנאורים וכמתקדמים - ואנשי חוק ודמוקרטיה. כל זה מתברר כמזויף!

לגבי הבדיחה שרשמת בהמשך, לי דווקא זכורות שנות שלטון רבות של מפלגת העבודה יחד עם חרדים, אז לא ברור לי איך המפלגה הנוכחית, תצליח להוות משקל כנגדם.

ישן 28-04-2012, 16:50
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "להסית לבעיטה בראשו של אדם - זה מעבר ל"לשנוא" זה פשוט רצון לחסל אותם פיזית"

גם אני זוכר שנים כאלה... אבל התקדמנו, העבודה של היום היא חדשה יותר וצעירה יותר, וחוץ מזה, כשאין לך פרטנרים מתונים, אתה חייב לברוח לאלה שמוכנים להצטרף אליך תמורת תשלום.
אני גם נגד אותם שמאלנים שמציגים עצמם כנאורים אך הפעולות שלהם מקדמות בסופו של דבר טרור, פגיעה במדינה וכו'... פשוט מאוד לא ברור לי מהתמונה אם הם שייכים לשם והכנסת אותם מאוד מהר לשם.
אותי מצער שהשמאל הוא היחיד שמגן על אותם עובדים זרים, והימין לעומת זאת בעד להסתגר בתור המדינה ולא לאפשר לנו להיות פתוחים לקבל את האחר ובמקום ללכת כנגדו, ללמד אותו.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 28-04-2012, 17:08
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין ספק.. ראיה פוליטית למופת יש לך. העיקר נגד החרדים מה משנה האמצעי.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "גם אני זוכר שנים כאלה... אבל..."

ציטוט:
גם אני זוכר שנים כאלה... אבל התקדמנו, העבודה של היום היא חדשה יותר וצעירה יותר, וחוץ מזה, כשאין לך פרטנרים מתונים, אתה חייב לברוח לאלה שמוכנים להצטרף אליך תמורת תשלום.
אני גם נגד אותם שמאלנים שמציגים עצמם כנאורים אך הפעולות שלהם מקדמות בסופו של דבר טרור, פגיעה במדינה וכו'... פשוט מאוד לא ברור לי מהתמונה אם הם שייכים לשם והכנסת אותם מאוד מהר לשם.
אותי מצער שהשמאל הוא היחיד שמגן על אותם עובדים זרים, והימין לעומת זאת בעד להסתגר בתור המדינה ולא לאפשר לנו להיות פתוחים לקבל את האחר ובמקום ללכת כנגדו, ללמד אותו.

אבל עזוב, לא זה נושא האשכול.

אם לא ברור לך מהתמונה שהם כן "שייכים לשם" - אני לא רוצה להגיע למסקנות כלשהן לגביך, אבל אני רואה אותם כמקשה אחת שיש להפטר ממנה ובהקדם!

אותך מצער שהשמאל הוא היחיד שדואג למהגרים לא חוקיים, אבל היי, זה התפקיד שלו - לעשות קולות של נאורות גם במחיר של המטת אסון על המדינה וכל זאת מבלי באמת לסבול מההשלכות - מקסימום נדפק להם יום כיף בבריכה.

הימין לעומתם, אולי רחוקים מן הנאורות, אבל דואגים לעתיד המדינה ולקיומה ופחות לאיך היא מצטיירת.

ישן 29-04-2012, 09:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

ראיה פשטנית אבל נכונה..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "מדוע זה התפקיד של השמאל? ממש..."

ציטוט:
מדוע זה התפקיד של השמאל? ממש לא! אין סיבה שהימין יהיה פחות נאור ופחות מבוסס על צדק, מה כל מטרת הימין זה לדאוג לכלכלה קפיטליסטית ועמדה ביטחונית נוקשת?

הימין לא צריך ולא מחפש להיות נאור - הימין פשוט דואג לזכויות האדם של היהודים באשר הם והוא מבוסס על הצדק הכי טהור - זכותינו לבית לאומי על אדמותינו הגזולות. הצדק הוא גאולת אותן אדמות והשתקעות בהן.

מכאן שהימין המתון לא מאמין בשיוויון זכויות בסיסי של אדם באשר הוא אדם, שעה שזכויותיו נרמסות מדי שעה בשעה.

ישן 29-04-2012, 13:24
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ראיה פשטנית אבל נכונה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
הימין לא צריך ולא מחפש להיות נאור - הימין פשוט דואג לזכויות האדם של היהודים באשר הם והוא מבוסס על הצדק הכי טהור - זכותינו לבית לאומי על אדמותינו הגזולות. הצדק הוא גאולת אותן אדמות והשתקעות בהן.

מכאן שהימין המתון לא מאמין בשיוויון זכויות בסיסי של אדם באשר הוא אדם, שעה שזכויותיו נרמסות מדי שעה בשעה.

מה שאתה אומר בעצם זה שהימין אינו בא מתוך אידיאולוגיה דמוקרטית, אלא אידיאולוגיה לאומנית בלבד. מצטער, זהו לא הימין שאני שהכרתי, אבל כנראה שהימין האמיתי היום, הוא גזעני יותר, קיצוני יותר - ובדרך להביא עלינו חורבן גדול יותר.
הימין בעבר הוא זה שהחזיר את רצון העם, את הדמוקרטיה לשטח, הוא זה שהחליט להתאים את עצמו לסטנדרטים הבינלאומים, הוא זה שהבין ראשון ששלום הוא הפתרון, הוא זה שהבין שיחס הוגן כלפיי המיעוטים שלנו הוא זה שיוביל לחברה חזקה וליחס אנושי בנינו.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 29-04-2012, 14:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

וזה הימין האמיתי!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "לא מסכים"

ציטוט:
מה שאתה אומר בעצם זה שהימין אינו בא מתוך אידיאולוגיה דמוקרטית, אלא אידיאולוגיה לאומנית בלבד. מצטער, זהו לא הימין שאני שהכרתי, אבל כנראה שהימין האמיתי היום, הוא גזעני יותר, קיצוני יותר - ובדרך להביא עלינו חורבן גדול יותר.
הימין בעבר הוא זה שהחזיר את רצון העם, את הדמוקרטיה לשטח, הוא זה שהחליט להתאים את עצמו לסטנדרטים הבינלאומים, הוא זה שהבין ראשון ששלום הוא הפתרון, הוא זה שהבין שיחס הוגן כלפיי המיעוטים שלנו הוא זה שיוביל לחברה חזקה וליחס אנושי בנינו.

אין דמוקרטיה אם אין זכויות בסיסיות!

הימין האמיתי נטש את כל הסיסמאות בדבר "חברה חזקה" ו"יחס הוגן למיעוטים" משום שאלו הפחדות של השמאל השלומיסטי - זה שמפייס את התוקפן בכל מחיר וכאילו מציב מראה מול פנינו - על חשבון הביטחון הלאומי והפרטי ועל חשבון זכותינו הטבעית וההיסטורית.

זכותך לא להסכים. אנחנו מדינה דמוקרטית.

ישן 28-04-2012, 17:45
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מאוד משעשע. השלט בצד ימין למטה ממחיש כיצד רוצים המטורפים הללו לממש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הפגנה של אנשי שמאל אתמול בשכונת שפירא בתל אביב."

את מה שכתוב בשלט שבצד שמאל למעלה. לבעוט בראשו של פאשיסט מסריח זוהי "ואהבת לרעך כמוך" של השמאל הקיצוני.

מה שהרבה יותר מטריד הוא הציטוט הבא מפיו של הפעיל "החברתי" (הגדרה של טמקא למטורללי השמאל הקיצוני) דניאל

"מה שאירע אתמול הוא תוצר של תחושת תסכול, חוסר אונים ושנאה של תושבי השכונות, הצודקים בכאבם ובטענותיהם שהמקום הפך למוזנח ומופקר על-ידי הממשלה, ומהצד השני יש את הפליטים, שגם הם סובלים. האזור הזה הופך לגהינום. הצדדים צריכים להפנות את הכעס שלהם לעבר האחראים, ובמקום זה הם מפנים אותו אחד כלפי השני. הממשלה צריכה לתת חלופות, לטפל בבעיות האלה. זה יגיע למקומות גרועים יותר.

כלומר , הבעייה היא לא זריקת הרימון, אלא הכיוון אליו מופנית האלימות. זוהי תמצית פעולתו של השמאל הקיצוני בארץ ישראל שינק את דרכי הפעולה שלו מחלבה של אמא-רוסיה בגרסה הסובייטית.

שלב א' : הסתת אוכלוסיות אלה נגד אלה , תמיכה כספית, ארגונית ומוראלית בכל מה שיכול לייצר מהומות ברחובות ובכלל לא חשוב אם מדובר בגוף ציוני, אנטי ציוני, פמיניסטי, אוהב חיות, אוהב מסתננים או כל מטרה אחרת. הרי המטרה אינה חשובה, כי לאחר שלב א' מגיע השלב השני - הפניית הזעם אל המערכת

שלב ב' - ארגון קואליציה של דפוקים נגד המדינה. היא האשמה בכל בעיותיהם. מרי אזרחי שיתפתח למרד שיוביל להתדרדרות כלכלית . כרגע אנחנו נמצאים בניסיון של השמאל הקיצוני לעבור משלב א' לשלב ב'.

שלב ג' (אנחנו עדיין לא שם וטוב שכך) - כאוס מוחלט שיגרום לקריסת היישות המדינית נגדה נעשה המרד ברחובות

שלב ד' - המושיע - איש שמאל קיצוני שיעלה לשלטון על מנת להשליט סדר בכאוס שהתפתח, בשלב הזה, המהלך הושלם. חלק מאנשי קואליציית הדפוקים ימצאו עצמם מוגדרים כפשיסטים שיקבלו בעיטת לילה טוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-04-2012, 09:25
צלמית המשתמש של רועי AZ

לצערי הרב, מכת האנרכיסטיות מכה שורשים בשמאל
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי חדראי שמתחילה ב "זה אנרכיסט. מה ששונה בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חדראי
זה אנרכיסט.
מה ששונה בין אנרכיסטים לאנשים רגילים שמפגינים ומוחים, זה שאנרכסטים דוגלים במחאה אלימה.
כלומר, למען המטרה שלך, מותר להשתמש בכל האמצעים, כולל אלימות.
מה שדומה ממש לפשיסטים.
מדובר בקבוצה סהרורית במיוחד, לדעתי בין כמה עשרות למאות בודדות של אנשים.
הם גם מוכרים למשטרה, שעוצרת אותם, גם בלי שיעשו משהו.

יותר מאשר אלו של הימין הקיצוני - בימין. מה גם שאלו אנרכיסטים מבחירה בעוד אלו מאונס..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר