לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2012, 07:24
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי!"

בחורה חדשה, חמודה ולא פנויה () התחילה לעבוד אצלנו. אני מתכוון לנסות לקחת אותה מהחבר שלה.
זה לא גרוע כמו שזה נשמע. אני רק השאיל אותה באופן זמני.
בכל מקרה, הנוכחות שלה הביאה אנרגיות חדשות למקום.

לקראת הגעת הסרט "הנוקמים" (למה זה רק ב3D ??? ) אני עושה השלמות אז צפיתי ב"ת'ור" ו"קפטן אמריקה". הסרטים האלה היו ממתק לא צפוי שממש תרמו את שלהם לאושר השבועי שלי.

הורדתי את האימונים שלי ל3 פעמים בשבוע ואני שלם עם זה. הרגיש לי מיותר להתאמן 4 פעמים כשאין לי יותר כוח לדחוף לעצמי אוכל ונמאס לי שזה משתלט לי על יותר מידי ערבים בשבוע. מספיק לי שהכתפיים יהיו רחבות, החזה קצת נפוח והמבנה הכללי יהיה כזה של מישהו שרואים שהוא שומר על כושר. לא צריך לפנטז על להיות ארנולד שוורצנגר יותר (הקלה גדולה ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2012, 15:55
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הקטע של "פרי אסור" נראה לי אגדה אורבאנית...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אולי כי אתה פרי אסור. אני..."

נראה לי שפשוט הגענו לסוג של תרבות שאני מכיר מסיפורים של אמריקאים שהיו בגילי בשנות ה 70-80 ("מה שקורה בווגאס-נשאר בווגאס" וכו', כאשר "ווגאס" יכול להשתנות לשם מקום/מצב מכל מיני סוגים). עד לא מזמן כשטסתי לצרכי עבודה היה נראה לי תמיד שהכיכר של הדיוטיפרי, או הטרקלין המלך דוד בנתב"ג ב 4 לפנות בוקר זו פשוט מסיבת חילופי זוגות (בשלבה ההתהוותי כמובן... לא המעשי). כנ"ל כל מיני כנסים שיש כמה פעמים באילת.

ואני לא מדבר בכלל על בחורות מגיל חיילות וצפונה ש"נשוי" בכלל אומר להן פחות ממה ש"בריחת סידן" אומר לבחורה בת 11... אני לא מגזים, אבל פעמיים קרה לי (לפני כמה שנים טובות) שנתקלתי במקרים כאלה של בחורה שנדבקת אליך (טוב לא ממש נדבקת... היא צעירה ויפה וכמובן שמחמיא לך שתתדבק... לחמש דקות מקסימום!) באילת כשמסיבות של לבוש שאתה לובש/לפטופ שאתה כותב בו (פעם...)/כרטיס אשראי שיש לך, אתה נראה "אטרקטיבי" מעבר לאי אילו נתונים אחרים, ודי בבירור מנסה לזרום למקום של "סופ"ש יחד, אתה+אני+החדר שלך ברוייאל ביץ'".

ולא .... אני ממש לא "טמבל" שעשו אותו באצבע, לא חושב שאלו היו נוכלות או "עוקצות" אלא סתם חיילות שירדו לאילת, רבו עם החבר בטלפון, השתעממו מהחדר המעופש במלון "אדומית" והיה נראה להם שזו חוויית סופ"ש ראויה מאוד. לא מסתיר שבשני המקרים שוחחנו זמן מה (שעה לפחות) תוך הליכה או משהו כזה, כך שידעתי מספיק פרטים בשביל לזהות תסריט "סדום ועמורה" ולא איזו מחפשת "תמיכה" או סתם זונה...

מעבר לזה שכבר הייתי עמוק ב"נשוי" (*) הסיטואציה פשוט הגעילה אותי, או יותר נכון ריחמתי עליהן. מאוד. ודווקא היו בחורות "סתמיות" מן הסוג של הבת של השכן, בדיוק כמו הרואת חשבון או המעצבת אתרים שאתה פוגש במטוס למילאנו בחמש בבוקר. כאלה שקל לדמיין אותן מהסוג ה"חסוד" בתקופת התיכון.

* אם וכאשר תהיה שם, תגלה שזה עמוק ב DNA של 4 מתוך 5 בחורות לאתר ריח של טבעת נישואין מקילומטר.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-05-2012 בשעה 15:59.
ישן 04-05-2012, 20:23

הערת שוליים: מקווה בשבילך 2 דברים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חלילה, לא דיברתי על רצח, שים..."

1. שאתה מכיר רק צמד אשכים אחד.

2. שהצמד הזה הוא איבר חיצוני ולא פנימי (גם אם אומרים שזה בר תיקון).

אני יודע שפה בפורום כבר היו דיונים מעמיקים בנושא תפקודם של האשכים, אבל אולי חשוב לחזור לזה.

בכל מקרה בגידות לא קורות משום מפלס איום/חשש נמוך, כך שאני מניח שעדיף לך להתמקד בהתחמקות מהבודגות הסידרתיות (נשים אנוכיות ומרוכזות בעצמן/נשים פגועות שרואות במין סוג של מטבע/נשים שנכנסו למערכת יחסים שלא רוצות להיות בה בכלל/ערסיות בלי שכל). את השאר אפשר להרחיק מבגידה באמצעים יפים (כי הבגידות, מתישהו, תמיד דופקות בפתח אצל מי שעדיין במשחק של לא להתנוון ולהתאימפוטנט).
ישן 05-05-2012, 14:59
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "לא לא לא... אני לא מדברת על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
ל אני מדברת אך ורק על להיות הצד הבגוד.

נבגד, למרות שבגוד נשמע טוב יותר
ציטוט:
יש לי חברה () שהייתה בדיוק בדעה שלך... מי שבוגד בי יסורס והשרמוטה שנגעה בו הפנים שלה תקולפנה. עד שבגדו בה...
לא צריך להיות בן אדם ממש ממש רע בשביל לבגוד. לפעמים הבנאדם שבגד בך כל כך חשוב לך, שלמרות שאתה לא תהיה מסוגל לגעת בו יותר בידיעה שהוא היה עם מישהי אחרת, משהו בפנים ירצה לסלוח לו באיזשהו מקום, רק שלא יצא מהחיים שלך לחלוטין.
ויש מקרים כמובן שהשרמוטה תמצא את עצמה אוספת קליפות פנים.
אני רק אומרת שאי אפשר לדעת

זה כבר עניין אישי, אני מצייר את השקפת העולם שלי, אני לא מצפה שזה יהפוך להיות חוק (למרות שזה יכול להיות נחמד) או שכולם יאמצו את דעתי.
מה שאני אומר תופס לא רק ליחסים רומנטיים, אלא גם לחברויות. בגידה היא בגידה והיא המעשה השפל והנבזה ביותר. במקרים כאלה דווקא יצא לי להיות בצד הנבגד לא מעט פעמים והתנהגתי פחות או יותר כמו שכתבתי פה...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 05-05-2012, 15:25

ישנה בגידה "רגשית" וישנה בגידה "פיסית"
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "לא לא לא... אני לא מדברת על..."

ולפעמים הן חופפות, ולפעמים בכלל לא... אדם לא יכול לדעת לעולם איך יגיב לכל סוג...

גברים, בהכללה, רגישים יותר לבגידה הפיסית. גבר שיגלה שזוגתו פלירטטה במחשבות, או דיבורים, עם גבר מוחשי אחר, יהיה לו יותר קל לסלוח לה מאשר אם יגלה שבנסיבות "מקילות" (משברון בקשר, שכרות או אלוהים יודע מה...) בגדה בו פיסית. זה משהו מאוד שנגזר מתפיסה רכושנית. היו אפילו מחקרים על זה בארה"ב (איך לא...) שגם הוכיחו את האגדה בדבר "מדרג" בחומרת הבגידה הפיסית מבחינת כמה היא לא הפיכה בעיני גבר (נשיקה הכי פחות פוגע, מין לא מוגן הכי פוגע; אקט מיני אקסטרימי שנמנע מבן הזוג ה"חוקי" הכי גרוע...).

נשים, לעומת זאת, בהכללה סלחניות יותר כלפי בגידה פיסית, ונקמניות כלפי בגידה רגשית.

כל זה לא מקרי ודי עוקב אחרי דגמי מחשבה והתנהגות של שני המינים. גבר ישלח בלש פרטי אחרי אשתו: יהיה מעוניין בתמונות של אקט מיני. אשה תשלח בלש פרטי: תרצה לשמוע "איך וכמה הוא מפנק אותה".

מכל הסיפורים שאני מגלגל בראש: החל מהחיילות בצבא, ועד לקולגות בעבודה עשרים שנה אחרי, אני מוצא המון סיבות לבגידות, והמון נסיבות... ראיתי בוגדים/ות סדרתיים שהיו בני זוג והורים למופת. ראיתי גם "בוגדות" רגשיות בלבד (שלא היה להן עניין במין, אלא רק בלשבת על הבאר בבית המלון, ללכלך על הבעל האפס שלהם ולצלול למחשבות על ימיהן כסטודנטיות פרפריות) שללא ספק שום בלש פרטי לא היה מפליל אותן, אבל היו חרא של בנות זוג, או אמהות.
הפיתוי הפיסי, והרגשי היום, כל כך פשוט, קורץ ונפוץ שפשוט אי אפשר להגיד "לי לעולם זה לא יקרה". אי אפשר לדעת מתי "דאון" רגשי יצתלב עם נכונות והזדמנות. זה עוד בלי להכנס לכל מיני קומבינות של "מיסוד" הבגידה, כגון מסיבות רווקים, מסיבות חשק או צריכת מין בתשלום לצורך מימוש פנטזיות: תופעות נפוצות בקנה מידה שהיה עושה התקף לב לכל בחורה שניה לו יודעות כמה באמת...
ישן 05-05-2012, 18:39
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "זה בדיוק מה שהתכוונתי..."

העניין הוא שאני פשוט לא רואה את ההבדל. הדבר היחיד הוא שבגידה פיזית היא +1 לבגידה רגשית, כי בעייני היא משלבת בתוכה גם בגידה רגשית. ללא תירוצים וללא יוצאים מן הכלל.

כל הנסיבות הכביכול מקלות שג'יש ציין לא מקלות בעייני בכלל, אלכוהול מטשטש עכבות אבל הוא לא מוחק אותם, ככה שבחורה שהגיעה למצב של בגידה פיזית כבר עברה ובצעה את הבגידה הרגשית.

אני רוצה להגיד שיש הבדל אחד והוא בא לידי ביטוי בהגדרה, מה שבעייני אישה הוא בגידה רגשית לאו דווקא מתואם עם מה שגבר רואה כבגידה רגשית (או מה שזוג X רואה כבגידה שונה ממה שזוג Y מחשיב). אבל גם זה תופס לגבי בגידה פיזית. זה גם תלוי תרבות כמובן.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 05-05-2012, 18:52

בגידה פיסית בהחלט יכולה להיות בעיני עצמה, ולא +1 לבגידה רגשית
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "העניין הוא שאני פשוט לא רואה..."

לא אצל כל אחד/אחת, אולי לא לך, אבל בהחלט יש...

מה אתה רוצה להגיד לי שכל מיטב בחורינו שדופקים איזו נערת ליווי במסיבת רווקים מבצעים "בגידה רגשית"? שום-כלום: נוצר מיתוס לפיו "מותר במסיבת רווקים" אז אנשים הולכים עם זה. עדר רגיל... "נחשול". בגדיה רגשית? זכותך להגין שכן, אבל זה לא בדיוק המקרה...

גם אני לא אוהב את זה: בגלל זה אני תמיד שומע על מסיבות רווקים בדיעבד (עכשיו גם כבר מעוד סיבות, כולל של גיל...).

אלכוהול, גם הוא, היה סתם דוגמא. טריגר להסחף למקומות הרחק מעבר ל"גבול הטעם הטוב". בשלב מסויים של החיים, עמוק במערכת יחסים, תראה שהגבולות של "טעם טוב" מטשטשים מאוד ונשארים רק הגבולות האלה של??? "פחד"... "חשש"... "בושה".... אלכוהול עוזר לטשטש אותם עוד יותר. אתה מדבר פה על ציר זמן של שנים רבות של זוגיות ממוסדת. בניגוד לאגדות או לשטויות שכותבים בוי.נט כל מיני קוצ'רים שרוצים עוד לקוחות, הצד האפרורי של הזוגיות רק מתחזק ובמקביל עולים כל מיני צללים של כל מיני דברים שאתה תגיד "לעולם לא" עליהם. אלו מאות אלפי דקות של חיים אפורים והרבה רגעים שאתה לא מכיר טרם גיל מסויים - ולא יכול לדמיין. מלחמת ששת הימים ההרואית נגמרה, ההתשה מתחילה. לא משנה כמה יפה בלורית אתה, כמה מוסרי, כמה מיומן ומאומן... ההתשה תגבה ממך מחיר.

הרבה עומדים בפיתוי, הרבה יותר פשוט נופלים קורבן לגנום הים תיכוני שהופך אותם שמנים, עצלים, כבדים ורחוקים ממיניות (מופנה לשני המינים...). אלה שנשארים "ערים" רומנטית ומינית? תאמין לי שהם מתחילים לחשוב מהר מאוד על שבירת שמירה, נפקדות, עריקות ומה לא... לא כולם, הרבה מאוד כן.

אתה יכול לחשוב את עצמך כבעל מאוד נדיב וחסיד כלפי אשתו, היא אולי לא תראה את זה ותזכור בעיקר כל מיני "שריטות" שיש לך, כמו לכולנון. יכול לבוא יום שבו בצומת אלמונית יצתלבו מיאוס נקודתי מהשריטה שלך, הזדמנות, מיקום וכל החבילה. מה שיתבצע לא ממש יהיה "בגידה רגשית", אולי רק בעיניך.
ישן 05-05-2012, 19:00

נשים מסוגלות יותר בקלות להבליג על בגידה פיסית
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "זה בדיוק מה שהתכוונתי..."

מכמה מקרים שאני מכיר: נשים שחוו משבר, פרידה לזמן מה, או בגידה של החבר/בעל, והיו כבר בשלב של "אחרי" הבגידה עצמה, רצו בעיקר לדעת ש"הכל נגמר". לא היה להן עניין בצד הפיסי.

אצל גברים הצריבה היא אחרת: אולי בתאוריה יחשבו שבגידה רגשית גרועה יותר, אבל בפועל הבגידה הפיסית היא שתדיר שינה מהעיניים שלהם...

גרוע מכך: הרבה גברים, עמוק והרחק במעלה מערכת יחסית, יצא להם לדבר על הבתזוג על העבר ולשמוע דברים כמו "בהתחלה לא אהבתי אותך וסתם יצאתי אתך כי אמרתי "מה יכול להיות". אפילו הייתי ממשיכה לפלרטט עם כאלו שהתחילו איתי, לתת טלפונים"... יחסית מעט גברים ירימו יותר מאשר גבה לנוכח סיפור כזה.

לעומת זאת בחלת"ם החסודה, שאולי היא בתזוג למופת, תספר להם פעם שעוד שבועיים-שלוש אחרי ש"יצאו רשמית" היא היית מבקר יזיז שלה, ולא בשביל שיעזור לה לסגור שרשרת זהב דקה... דברים כאלה כבר סיימו מערכות יחסים. הגבר מסתובב כמו כלב חולה וסהרורי... אין לו מנוחה. אני זוכר כמה וכמה מקרים כאלה, ואפילו עוד יותר מטופשים, שהביאו לתוצאות לא טובות מבחינת שרידות הקשר...
ישן 06-05-2012, 19:55
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

איכשהו מצאתי עוד יתרון בזה שאני פצוע- משום מה הצלחתי להתחטב, מה שלא הצלחתי לעשות כשרציתי להתחטב.
הפעילות היחידה שאני איכשהו עושה היא הליכות, ומכיוון שאני לא מרים משקולות גם צמצמתי בהרבה את הפחמימות שצרכתי. אז אני חי בעיקר על חלבון ולא הרבה שומן, מקפיד על סיבים וירקות. ואחוזי השומן ירדו. אני פתאום רואה ארבעה ריבועים תמימים, יש מצב שעוד זוג יצטרף אליהם. בחזה אני רואה את ההדגשות של סיבי השריר כשאני מכווץ אותו. מסת השריר שלי אמנם קטנה אך בזכות החלבון ותוסף מזון מסוים, לא איבדתי הרבה.

ישן 06-05-2012, 20:42
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]ותוסף מזון..."

אתה משתמש בתוספי מזון?
אם כן- לפני אימון אירובי- קפאין. גלולה, לא כוס קפה. לקחתי את זה בזמנו, עכשיו פחות, אבל מכיוון שהצלחתי להגיע להליכות של 50 דק' ברצף, חזרתי שוב לקחת. מגביר שריפת שומן. לא יעבוד אם אתה כבר רגיל לקפאין. מכיוון שאני לא שותה קפה/קולה/שוקו כלל, אני לא רגיל לקפאין.

לפני ואחרי אימון- HMB, אמור למנוע את האפקט הקטבולי של השריר ולהקטין תשישות, מכאן שהוא עוזר לא לאבד מסת שריר.
אל תפסיק את החלבון, יש שיגידו שאפילו תגביר כדי להתגבר על המחסור הקלורי כתוצאה מגריעת הפחמימות.
אל תוותר על שומן בריא. אני אוכל המון טחינה גולמית (לא אחלה למיניהן..), אגוזים, לא מוותר על 2 ביצים ביום.
מעט פחמימות. אני לא אוכל יותר מ-4 פרוסות לחם ביום, מחלק אותן ל-4 פעמים. בנוסף- דייסת שיבולת שועל על בסיס מים בערב. סיבים וירקות יסתמו לך את התיאבון כדי שלא תרצה פחמימות.
פעם בשבועיים (אצלי לפחות)- לוותר לעצמך. איזה המבורגר עם צ'יפס למשל, להכין חצי קילו שניצלים, כמה פרוסות עוגה. כדי לא לגרום לגוף לוותר.

עשיתי את כל זה גם לפני כן, פרט לעניין הפחמימות, אני ממש אוהב פחמימות. עכשיו אני יודע שאם אמשיך ככה אתנפח כמו בלון.
מה גם שיש לי שרירי בטן מאוד חזקים. אני אמנם כבר כמעט לא עושה תרגילי בטן, אבל משאיר אותה מכווצת כמה שיותר גם בישיבה במשרד, בערב עומד מול ראי ונותן לעצמי אגרופים כדי לתרגל יכולת ספיגה, דברים כאלו.

ישן 07-05-2012, 19:54
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10

אני אשכרה יודע להרגיש את רמות הסרוטונין במוח שלי.
זה ממש מגניב.
אפילו מוזיקה נשמעת אחרת.
עכשיו טפו טפו הן גבוהות.

קראתי איזשהו מחקר שבו אנשים נתבקשו לדרג את יכולת הקריאה שלהם כלפי אנשים אחרים,
ואת היכולת של אנשים אחרים לקרוא אותם.
והם הראו בו שמצד אחד הם חושבים שהם קוראים מצוין בני אדם, אבל בני אדם לא קוראים אותם.
שזה קשקוש גמור, כי בסופו של דבר בני אדם קוראים אותם בדיוק באותה מידה.
וזה נורא נחמד
כי הרבה פעמים אני חושב שלא באמת מבינים אותי.
אבל בעצם כנראה שמבינים אותי יותר מאשר אני משער.

ישן 09-05-2012, 11:13
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ת'שמע..."

מסכים, בגלל זה אני נמנע בעצמי, לא שמפריע לי לעמוד מאחורי המילים שלי (בגלל זה אני לא נמנע עקרונית להגיע למפגשים) אלא אני לא רוצה שתהיה האפשרות לעשות קישור של התמונה שלי לכל מה שאמרתי (חוצמזה, זה האינטרנט...), מצד שני הוא יכול "להאשים" רק את עצמו. הוא עשה לעצמו אאוטינג ולא אף אחד אחר.
מעבר לכך את הנעשה אין להשיב, אז אפשר לצחוק על זה ולעבור לסדר היום, או לחילופין לפתוח משתמש חלופי ולהישאר בדוי.

ולסיכום, אני לא חושב שצחקו עליו (שומדבר מעבר לכובע השיקי בכל מקרה), הוא דווקא קצר מחמאות מבנות הפורום.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-05-2012, 11:51

מי אמר שאיכפת לי?
בתגובה להודעה מספר 151 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מסכים עם הסייפא. אבל כל..."

תיבת הה.פ שלי מלאה בנאצות (רובן על רקע פוליטי, אבל בוא לא נהיה קטנוניים...). החשש שלי הוא שמישהו ששייך ל"עולם האחר" (החיצון), ולא מבין בדינמיקת פורומים, יתגלגל לכאן ויקבל בצורה מרוכזת מבט בוחן על כל סוגי השטויות שאני מסוגל להגיד...

חוצמזה שניסו פעם לעשות לי אאוטינג (לדעתי על רקע של משהו מפורום צו"ב ומזמן) - לא בשביל הפורום אמנם, אלא רק בעזרת הפורום, וזה די לא נעים...

הכי מצחיק שדווקא גולש מאוד מכובד פה (אדם מבוגר ומאוד לא "טכנולוגי") איתר אותי מאוד מאוד בקלות (אלוהים יודע איך עשה את ה 1+1) ואחרי שתקופה לא כתבתי/התחברתי כלל אשתי מקבלת יום אחד SMS ממנו (הזדהה בכינוי...) ששואל אותי אם הכל בסדר ו"סתם נגמלתי מהפורום"... הוא איתר את השם, חיפש ב 144 את הטלפון...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:38

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר