לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2012, 03:28
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
מציאת משרה בתחום האינטרנט..

לא מזמן התחלתי לחפש עבודה בתחום התכנות, ואז ראיתי שכולם מחפשים "מצטיינים", או אנשים עם 100 שנות וותק.. מאחר ואני לא מצטיין, אמרתי טוב נתחיל מעבודה מתחום הWEB, שם מן הסתם הדרישות יותר נמוכות.. ואז קלטתי(טוב זה לא מפתיעה במיוחד), ש.. אין לי מושג וחצי בכל מה שקשור לWEB, או לGUI.. כי כל התואר זה MATH, אלגורתמים, והדבר הכי קרוב לGUI שראיתי זה הקונסול של אקליפס..

טוב אז עשיתי תוכנית עבודה, למדתי AS3, פלש וGUI.
ואז עברתי לJS(בהמשך יהיה CSS HTML וPHP), לקחתי את העניין ברצינות רבה(כי אני אוהב ללמוד דברים לעומק, כמו שלמדתי בתואר..), ולכן קראתי בפורומים ביקורות על ספרים טובים בתחום JS, עברתי על כמה ובחרתי בספר שהתחברתי עליו(ממליץ אגב בחום).
JavaScript.The.Definitive.Guide.6th.Edition.pdf

ספר מאוד מקיף בנושא(1000 עמודים+-), כאשר ה300 ראשונים מחסים לחלוטין JS מבחינה טהורה(ז"א ממש כל הספצפלקציה של השפה, EMCA3+5), והשאר זה 700 מוגדשים למימוש בדפדן, הן מצד הקליינט, ובקטנה מצד הסרבר, jQuery, אלמנטי HTML5..

בנתיים אני קורא מודעות דרושים ורואה מודעות נוסח דרוש נסיון בjQuery, שנתיים לפחות..
בשלב הזה כבר לא ידעתי אם לצחוק או לבכות, כי יצא ללמוד את ספריית jQuery, לא רע, ואף מתוך סקרנות להציץ בקוד המקור של הספרייה(בגרסה 1.0), מודבר בספירה נחמדה 1000 שורות קוד(כן אני יודע שמאז זה כבר הפך רציני יותר, וזה כבר לא פרוייקט של איש בודד), אני מניח שלבחור שכתב אותה לא לקח יותר יותר מכמה חודשים להגיע למוצר ברמת RC, פשוט לא יודע אם לצחוק שמעסקים מחפשים מתכנתים עם נסיון של כמה שנים בjQuery(ראיתי שטויות שכאלה ביותר ממודעה אחת), האם כולם כאן התחלקו על השכל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר