לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2012, 05:44
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
העניין הוא, שזה בקלות יכול להתשנות...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אפל מייצרת עוד כמה מוצרים חוץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אפל מייצרת עוד כמה מוצרים חוץ מאייפון.. בטח שמעת. גם אם נניח שהיא תפסיק למכור אותם בכלל, עדיין היא תמשיך להתקיים - ובהצלחה. ומצחיק שאתה כותב את זה תוך פחות מחודש מאז http://glz.co.il/newsArticle.aspx?newsid=103382

למשל:

לדעתי בכל אופן, ה4S והאייפד החדש הן כשלונות חמורים של החברה, מילארדי אנשים בעולם השתוקקו לקבל דגם חדש ומדהים, ובסוף קיבלנו שדרוג מסכן של הדגם הקודם.

עם האייפון ה4S הם אפילו לא שיחקו עם העיצוב, הם פשוט לקחו את האייפון 4, ושינו לו מעבד, מאיץ גרפי, ומצלמה - וואו !!!

נכון להיום, הICS טס על מכשירי אנדרואיד, ומפגין עליונות על הIOS.

ברגע ששאר המשתמשים יפנימו את זה (וזה לא יקח הרבה זמן), המנייה של אפל תגיב בהתאם, ושווי החברה יצנח.

התחומים הזה תופס גם לעניין הטאבלטים.

לדעתי הווינדוס 8, שבנוי לטאץ', גם כן יגרום לא מעט נזק לאפל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2012, 08:50
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "העניין הוא, שזה בקלות יכול להתשנות..."

אתה מודע לזה שאתה כותב את ההודעה הזו:
1. 3 ימים אחרי שאפל הראו עלייה של עוד אחוז בשוק, וכשיש לך 3 מכשירים על המדך לעומת עשרות אם לא מאות של אנדרואיד זה מרשים
2. ה-4S נמכר כמו לחמניות חמות (נכון, כנראה בגלל שפתחו אותו לשוק של cdma, אבל עדיין הצלחה כבירה), יותר מכול גירסה אחרת של המכשיר
3. הipad שולט בשוק הטאבלטים בלי מתחרה אמיתי.
4. אפל היא החברה הכי רווחית בשוק בו היא מתחרה.

הדבר היחידי שמגבה את הטענה שלך היא דעות אנליסטים מלפני שנה שטוענים שעד 2015 windows phone עוקף את ios ואנדרואיד נשאר בטופ, אה, וטענה (שלא ממש ממומשת) של ספקיות סלולר בארה"ב שהמונופול של אפל והרווחיות הנמוכה מאנדרואיד פוגעת בהם אז הם ידחפו את wp יותר.

ישן 04-05-2012, 12:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "די שימי, תפסיק לבלבל אותם עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeepSpace
די שימי, תפסיק לבלבל אותם עם עובדות...
לבלבל עם עובדות זה באמת לא לעניין, במיוחד כשהעובדות לא קשורות לעניין...

הבחור כתב משהו קצת הזוי: מצד אחד אחד ש"זו החברה אשר קונים ממנה הכי הרבה", ומצד שני שהיא מכרה יותר אייפונים מכל האנדרואידים ביחד. הגרף מראה שהמשפט השני לא נכון, אבל לא אומר שום דבר לגבי המשפט הראשון. אני בהחלט יכול להאמין (כשאין לי נתונים מול העיניים) שאם מודדים פלאפונים ספציפיים, ולא מערכות-הפעלה, אייפון 4 מכר יותר מכל מכשיר מקביל אחר...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

נערך לאחרונה ע"י פסטן בתאריך 04-05-2012 בשעה 12:15.
ישן 04-05-2012, 17:35
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "עם קהל לקוחות כמו שיש לה, אפל..."

לא נמאס כבר מהטענה השחוקה הזאת?

לפני כמה שנים, שאייפון היה משהו אחד ויתר המכשירים היו משהו אחר יכלת לטעון (והיית טועה גם אז) את הטענה הזאת, שאייפון הוא רק סמל סטטוס. היום שיש כבר כל כך הרבה חיקויים שמתיימרים על הנייר להיות אותו דבר רק טוב יותר - טענת ה"משתמשי אפל יקנו גם לבנה אם יהיה עליה תפוח" כבר לא תופסת.

אם הייתי רודף אחרי סמלי סטטוס, איזה סיבה הייתה לי לא לרוץ לקנות את הגלקסי 3? הרי הוא דק יותר, גדול יותר, נוצץ יותר - הוא בטוח יסובב מבטים אם אני אוציא אותו מהכיס.

הסיבה שני נשאר נאמן לאייפון היא בגלל שהוא עושה את מה שאני צריך, בידיוק כמו שאני מצפה ממנו לעשות. המכשיר הזה נמצא איתי רוב היום, אני מנהל איתו פחות או יותר את החיים שלי - ואני יכול לעשות את זה כי זה נוח ממש לעשות איתו את זה, אני לא צריך להתאמץ כדי שהוא יתנהג כמו שאני מצפה ממנו.

בקשר להערות של GIR, אני חושב שאחד הדברים המדהימים באייפון הוא שהוא מלא בתקלות, התקלות שלו כל כך מיוחדות, שהן קורות רק למי שלא משתמש במכשיר. "בעיית האנטנה" היא אחת הבעיות הכי מצחיקות שיש, מי שאין לו איפון משתמש בה כטיעון מנצח, מי שיש לו אייפון לא יודע על מה מדובר.

שלא נדבר על הבעיה הרצינית עם החלפת סוללה, מסתבר שלמשתמשי אנדרואיד ממש מפריע שמשתמשי אייפון לא יכולים להוציא את הסוללה... משתמשי אייפון לעומת זאת לא מצליחים להבין איזה אינטרס יש להם להוציא משהו שעובד.

כרגע אני לא מוצא שום סיבה הגיונית לעבור למכשיר של חברה אחרת - כשאני רואה את הכיוון שאליו אנדרואיד הולכת אני בטוח שגם אם וכאשר אני אעבור (כמו נוקיה, אני בטוח שגם ios לא ישאר טוב לנצח) זה בטוח לא יהיה אנדרואיד.

ישן 04-05-2012, 17:47
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לא נמאס כבר מהטענה השחוקה..."

מצטער, אבל מתחשק לי להתקין איזו אפליקציה שאני רוצה, בלי "לפרוץ" לשום מקום, ובלי לקוות שאפל לא תחליט יום אחד שאני כבר לא יכול להשתמש באפליקציה מסויימת.

לא מתחשק לי להחליף מכשיר או לשלוח אותו לתיקון רק במקרה שהסוללה תחליט לסיים את חייה בטרם עת.

ציטוט:
הסיבה שני נשאר נאמן לאייפון היא בגלל שהוא עושה את מה שאני צריך

אלא אם כן התחשק לך לשלוח שיר ב bluetooth לחבר (או לפחות בלי איזו אפליקציה סופר-דופר מתקדמת שאיזה בחור העיז לפתח בשנת 2009)
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 04-05-2012 בשעה 17:50.
ישן 04-05-2012, 17:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מצטער, אבל מתחשק לי להתקין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeepSpace
מצטער, אבל מתחשק לי להתקין איזו אפליקציה שאני רוצה, בלי "לפרוץ" לשום מקום, ובלי לקוות שאפל לא תחליט יום אחד שאני כבר לא יכול להשתמש באפליקציה מסויימת.
רק שגוגל עושים משהו מסריח באותה מידה - מה אם יש לך מכשיר "בלי מרקט"? עליו אתה לא יכול להתקין שום תוכנה מהמרקט. אתה אפילו לא יכול להירשם למרקט. למה? כי היצרן לא רשם את הדגם של המכשיר שלך עם גוגל או איזה טיעון מטופש כזה. ממש מערכת פתוחה - כל-כך פתוחה שאם אתה מתקין לעצמך אנדרואיד, אתה לא יכול להשתמש במרקט שלו... (ואני ממש לא מחובבי אפל ההזויים)

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר