לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2012, 20:26
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "לא נכון עדין יש דגש על זכויות..."

גימיק פרסומי חסר משמעות, שהוא גם טיפה בים לעומת האירועים האחרים (ראה הקישורים האחרים שצורפו פה).
אל תיתן למילים היפות לבלבל אותך, סוציאל דמוקרטיה וזכויות עובדים הם פשוט עלה תאנה לכפיה חברתית, התערבות ממשלתית ומבוא לאסון טבע שיתרגש עלינו. ככל שבמדינה יש שוק עבודה קשיח יותר ויותר "זכויות עובדים", יש יותר מובטלים, בעיקר בקרב צעירים, יש יותר מיסוי כדי לפרנס את אותם מובטלים (או בטלנים בעלי קשרים). ככל שיש יותר "זכויות עובדים" על חשבון "זכויות מעסיקים", המשק הולך ומתנוון. ככה זה כשהאתוס של הפועל נחשב יותר מהאתוס של היזם, שהרי המעסיקים כולם חזירים עושקים, ואז מה אם אתה משלם פי 2 על כל מוצר שהוא כמעט כדי לשמור על האתוס הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2012, 21:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "1. לא עשית שום דבר לא בסדר..."

זה בעיקר מגיע ממניעי בורות וספינים זולים (המפלגה ודומותיה באירופה).

אני לא מכיר את המפלגה אבל מרפרוף זריז אני לא רואה בה שום דבר נאצי. נכון, הסמל לא משאיר הרבה מקום לדמיון, אבל מרבית העיסוק שלהם הוא בהכאת זרים והאשמתם בכל הצרות. אני לא מצדיק, כמובן, אבל את השטיק הזה הנאצים לא המציאו וזה מאפיין את רוב התנועות הלאומניות.

אם המפלגה הייתה תומכת בתורת הגזע, למשל, הייתי מאמין שהיא "ניאו נאצית", עד אז אני אאלץ להאמין שזה חלק מאסטרטגיית הטרור של העיתונות- או חלק מאסטרטגיית הטמטום שלהם, קשה לי להחליט מה גרוע יותר.

בכלל, כולנו מתלוננים על ההזניה של המושג נאצי, העיתונות אפילו מובילה בכך, אבל חלק גדול מהאשמה בכך היא שלהם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר