לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2012, 18:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
הייתי יכול להיות בבית חולים עכשיו

חזרתי מקניות והצמיג התפוצץ לי בכניסה לבניין. בינתיים צפרו לי וצפרו לי ואף אחד לא טרח לבוא לעזור לי להחליף צמיג. הלכתי לדבר עם אחי מכיוון שאני לא יודע להחליף צמיג, ומשום מה לא היתה קליטה לסלולרי שלי ליד הרכב. הצפירות גרמו לי לבוא לראות מה קרה, חשבתי שמישהו רוצה בכל מאודו לעזור לי.

אחד הנהגים החל לצעוק עלי אז הלכתי מהר ככל שיכולתי (עברתי ניתוח מורכב בברכיים לאחר פיגוע קשה ולכן איני יכול לזוז מהר), והסתכלתי מבויש על כך שאני לא יודע להחליף צמיג.
חשבתי לעצמי שאסיע את האוטו ממש לאט לתוך החניה כדי לא לחסום את הכביש, כשאני מתפלל שחיכוך הגלגל בכביש לא יצית את הצמיג עם הגיצים הנוצרים מהחיכוך. כנראה שלא בחרתי להיכנס לחניה הנכונה כי אחד הנהגים יצא מהאוטו וקילל אותי. מכיוון שבפיגוע גם איבדתי כמעט את כל חוש השמיעה שלי, לא הצלחתי להבין מה הוא אמר, אז החלטתי לצאת כדי שאוכל לקרוא את שפתיו ולהתנצל.

אך משום מה הוא לא נתן לי לצאת מהרכב. לא רק זה, הוא אפילו תפס אותי בצווארון והניע את הראש שלי קדימה ואחורה. לא רציתי להגיד שום דבר מכיוון שבאותה שניה עברה בחורה עם טייטס צמודים, ומכיוון שמכנסיו היו מול פני הבחנתי שמתחיל לעמוד לו. פחדתי שהתנועה שהוא מבצע עם הראש שלי תחרמן אותו עוד יותר והוא ינסה להתחכך בי, אז כשהוא שאל האם אני מבין ששנינו טעינו עניתי כן, לפני שהוא יתחיל לשחק איתי ב-"סודני ועוברת אורח".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר