לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2012, 16:55
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qm שמתחילה ב "קישור לרשימה חלקית של פשעי המסתננים לארץ:"

כך עובד ההגיון של השמאל "ההומאני".

ציטוט:
לאחרונה הועלו כאן כמה דיונים שהזהירו מפני האיום הנורא והסכנה האיומה שבפליטים/מהגרים האפריקאים. שוב ושוב ניפנפו בנתון שלפיו 40 אחוז מהפשיעה בתל אביב מבוצעת על ידי המהגרים. כשטענתי שזה לא הגיוני תקפו אותי שמעון מאיר ועוד כמה בלעג, האשימו אותי בבורות, שמאלנות, קשקשת מופרכת, טמטום וכיוצא באלה.

ואז היא נותנת גיבוי "מוחץ" לדבריה..

והנה דבריו של עו"ד משה מזרחי, לשעבר חוקר בכיר במשטרת ישראל בתשובה לשאלה שהפניתי אליו כאן בקהילה. האם לדעתכם גם מזרחי הוא יפה נפש שמאלני הזוי ומתחסד? האם יש סיכוי לקבל התנצלות?

משה מזרחי:

ציטוט:
"שלום,

המשטרה יכולה לסמוך ידיה רק על נתוניה הרשומים, אלא אם מדובר בסקר עבריינות לא גלויה, שלצערי משטרת ישראל אינה נוהגת לעשות. הקביעה ש- 40% מהפשיעה בת"א מבוצעת על ידי מהגרים נראית לי מופרכת על פניה. הפשיעה בת"א הוגדרה תמיד כפשיעה אנונימית בשל היותה עיר עם אוכלוסיית מעבר אדירה, שהעבריינים הפוגעים בה מגיעים מרביתם מבחוץ. כדי שהנתון הזה יהיה נכון צריך שכל 40 עבריינים שנחקרו ונפתח נגדם תיק פלילי ( שאינו על שהייה בלתי חוקית כמובן! ) מתוך 100 שעצרה וחקרה משטרת ת"א יהיה מהגר. האם לך זה נראה סביר? אם כן, זו הפתעה איומה ומחייבת טיפול אס.או.אס".

אוקי בשלב הזה עוד אפשר להגיד, נניח יש משהו מוחשי בדבריה, אולי בעלי עניין(הדודים של אלי ישי), מנפחים את הנתונים..

אבל אז הגברת נותנת להבין ש"ההגיון" זה ממנה והלאה..

ציטוט:
רמת הפשיעה בקרב האפריקאים עדיין נמוכה בהרבה מהממוצע

מעניין מה גורם לגברת לחשוב שמהגרי אפריקה הם ממש "עם סגולה" שעושה הרבה פחות פשעים מהישראלי הממוצע?

היא מוכנה להשבע שהנתונים הרשמיים שפורסמו במשטרת ישראל הם שקר מוחלט, ומצד שני(בניגוד לכל הגיון), לומר בריש גלי שהאפריקאים הם בעצם נכס לאנושות, אנשים מיוחדים שאחוזי הפשיעה שלהם "נמוכים בהרבה" מהממוצע..

אכן שמאל קיצוני זו תופעה מאוד "מיוחדת"..

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 18-05-2012 בשעה 16:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר