לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2012, 17:35
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
הסמל החדש של עירוני קרית שמונה

אהלן.
בדרך כלל אני לא כותב בפורום הזה (מכיוון שאין לי שום הכשרה או ניסיון בתחום, אני לא מרגיש שאני יכול לתרום הרבה), אבל אני נהנה להיכנס לפה מדי פעם ולהתרשם מהעבודות שאנשים מעלים לפה.

רציתי להעלות בפניכם סוגיה שמציקה לי, והיא הסמל החדש של עירוני קרית שמונה, אלופת ישראל בכדורגל לעונת 2011-2012.
הסיפור, בקצרה, הוא שמסיבות תקנוניות הקבוצה נדרשה להחליף את הסמל שלה (מי שרוצה עוד קצת פרטים יכול לקרוא כאן - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4231437,00.html), והיא בחרה להחליף אותו לדבר המזעזע הזה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כמו שאמרתי קודם, אני לא מבין גדול בעיצוב גרפי, אבל לדעתי הדבר הזה לא עומד בשום סטנדרט סביר.
כדאי לציין שכדורגל הוא הספורט המתוקצב ביותר בישראל, ותקציבה של קבוצה ממוצעת בליגת העל נעמד בעשרה מיליון שקלים פלוס, כך שאני לא חושב שהם היו חייבים להתפשר על מעצב גרפי זול.

בכל מקרה, אם יש כאן מישהו שרוצה להרים את הכפפה, אני מציע לעצב סמל חלופי, ולשלוח אותו לבעלים של עירוני קרית שמונה, איזי שרצקי, אפילו בהתנדבות (תחשבו איזה פרסום זה).

מצטער על החפירה, אני יודע שזה לא אשכול סטנדרטי בפורום הזה, אבל אני מקווה שתקבלו את הגיוון באהבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2012, 18:28
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "והנהלת הקבוצה יודעת על..."

לא, כמובן שאין לי שום קשר לעירוני ק"ש, ואין לאף אחד שם מושג שפתחתי אשכול כזה.
למעשה, ההצעה לעצב לוגו חילופי, ולשלוח אותו לבעלים של המועדון, הייתה חצי בצחוק, שכן אפילו אם הוא בעל חוש אסטטי מספק כדי לההין שהסמל שהוא בחר מכוער, ומספיק ביקורת עצמית כדי להבין שהוא טעה בבחירתו, עדין אני לא חושב שהוא היה עומד בפני מדינת ישראל שבוע אחרי בחירת הלוגו, ואומר "טעיתי ואני משנה שוב את סמל המועדון".

אני אומר שההצעה הא רק חצי בצחוק, מפני שהרעיון של איזי שרצקי מקבל מיילים שהתוכן שלהם הוא - "מר שרצקי היקר, הלוגו שעיצבו למועדון שלך מכאיב לעיניים, מצ"ב לוגו חלופי שעיצבתי עבורך בהתנדבות. לשימושך הטוב.", מושך אותי מאוד.

ישן 22-05-2012, 22:55
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "הסמל החדש של עירוני קרית שמונה"

אהלן בני, אתה לא צריך להיות סופר מקצועי או בעל הכשרה כלשהי בשביל להרגיש נוח לכתוב כאן. להיפך! אנחנו אומרים כאן אהלן וסהלן לכולם
אני מסכימה איתך שהלוגו החדש הוא לא מי יודע מה, ולמרות שהרעיון שהצעת הוא מעניין, יש שתי בעיות שעולות ממנו
הראשונה היא שאני מכירה מעט מאוד מעצבים מקצועיים שיהיו מוכנים לעצב ללא תשלום- ובטח לקבוצה שהלוגו שלה יתנוסס בכל חור.
השניה והפשוטה יותר- אם הם כבר שילמו למעצב גראפי שהביא את התוצאה הזו- למה שהם ירצו לקחת עיצוב אחר? (: לפי מה שנראה הם מרוצים מהנוכחי
(עד כמה שאחרים לא אוהבים אותו... אבל מה לעשות- הם הקובעים!) וחבל להשקיע בעיצוב לוגו שלא יהיה בשימוש.

אבל יפה שאתה מגדיל ראש לטובת משהו שאתה אוהב

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר