לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2012, 21:37
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
משקעים רגשיים אצל החברה

אהלן חבר'ה, אשמח לקצת עזרה.
אני יוצא עם מישהי כבר 7 חודשים, ונהדר לנו ביחד.
הבעיה היא שלחברה נותרו משקעים רגשיים מקשרים קודמים שהיו לה - חבר שלא היה נחמד אליה, ופרידה כואבת לפני שנתיים, ושמונעים ממנו להיות שמחים כמו שיכולנו להיות.
הבעיה העיקרית בנושא הזה שגם כשהיא איתי, היא לפעמים לא מצליחה להתרכז בנו, ושוקעת לרגשות השליליים שנשארו לה מהחבר הקודם.
עכשיו אני לגמרי מבין את הקשיים שלה, ואני מנסה לעזור לה בכל דרך שאני יכול, אבל אני מרגיש שזה קצת לא הוגן שזה בא על חשבוני - שגם כשאנחנו ביחד אני צריך להתמודד עם הקשיים שלה מקשרים קודמים. זה מתסכל לדעת שהרגשות החיוביים שיש לה ממני כשאנחנו ביחד לא חזקים מספיק כדי להתגבר על הרגשות השליליים שהיו לה מלפני שנתיים.
חשבתי לומר לה שאני חושב שכדאי שהיא תמודד עם הרגשות השליליים שלה לפני שאנחנו ממשיכים הלאה, אבל אני מאוד מתלבט: אולי זה אנוכי מצדי? אולי אני כן צריך "לסבול" את זה?
אני רוצה להדגיש: אני לגמרי מבין אותה ומנסה לחזק אותה בכל דרך, אני ממש לא מאשים אותה שהיא מרגישה ככה, אבל אני מרגיש שזה קצת לא הוגן כלפי.
מה אתם חושבים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2012, 00:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "משקעים רגשיים אצל החברה"

עד כמה שאני יכול לומר - אין תשובה נכונה לגבי מה לעשות במצב כזה. מצד אחד, כפי שאמרת, זה לא אשמתה. מצד שני, כפי שציינת, זה לא הוגן כלפיך. לא משנה מה תבחר, מישהו כנראה יצא לא מרוצה.

לכן אני חושב שהתשובה הנכונה עבורך תהיה האם אתה מסוגל\מוכן\רוצה להתמודד עם המצב הזה עד שהיא תעבור הלאה. אם זה עניין של שבועות עד חודשים ויש לך את אורך הרוח, אולי כדאי לספוג את זה מתוך תקווה לעתיד. אם זה עניין עמוק והיא לא ממש מתמודדת, רק חוזרת לזה כעוגן רגשי רע שמחזיק אותה במקום, דעתי היא שעדיף לך לצאת מזה, לפני שהמשקעים הרעים שיש לה מהאקס יהפכו למשקעים רעים שיש לך ממנה.

לטעמי האישי, הדבר הכי נכון לעשות יהיה לדבר איתה על זה - לא מתוך מקום של "זה מפריע לי" אלא מתוך מקום של "זה מעכיר את הקשר שלנו". שאל אותה איך היא מתמודדת עם זה, תסביר לה שלא קל לך עם זה. עדיף יהיה שתהיה בינכם תקשורת והיא תבין שזה לא קל לך מאשר שהיא תחשוב שהכל דבש בגלל שאתה מנסה לספוג את זה בשקט. אני לא חושב שצריך לחתוך את זה, או לשים מגבלות כמו "לפני שאנחנו ממשיכים הלאה" אלא יותר לנסות ולראות אם אפשר לעבוד על זה לפני שגומרים את הקשר.

ישן 21-05-2012, 15:28
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עד כמה שאני יכול לומר - אין..."

דיברנו על זה לא מעט, והיא מנסה להתמודד עם זה, אבל כבר עברו שנתיים מאז הקשר הכואב שהיה לה.
בשנתיים האלה החבר הקודם כבר המשיך הלאה, יוצא עם מישהי אחרת, והם נפגשים עדיין והיא עוד לא מעכלת את הפרידה ממנו בצורה טובה.
זה ברמה של בכי ועצב וחוסר יכולת לעשות שומדבר חוץ מלחשוב על זה.
לדעתי זה הגיוני אם זה היה מעט זמן לאחר מכן, אבל אם כבר עבר כל כך הרבה זמן, וגם הנוכחות שלי איתה לא עוזרת, אז אני תוהה מה אני עוד יכול לעשות.
השאלה היא אם לדבר על זה, ובסופו של דבר להציב איזה הסכם (כי אני לא ממש רואה מנוס מזה. היא נראה לי שוקעת בMODE של "אני לא יודעת מה לעשות" - כי היא באמת ניסתה - והמצב נראה די תקוע) - שלא נמשיך הלאה עד שהיא תתגבר על המשבר הקודם - לא יעשה את זה רק יותר גרוע במקום לעזור.
אני ממש מתלבט, כל עצה תועיל לי מאוד.

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 21-05-2012 בשעה 15:35.
ישן 21-05-2012, 01:19
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מצב לא פשוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "משקעים רגשיים אצל החברה"

מצד אחד נראה שחשובה לה הקרבה איתך אחרת העניין היה מתפוצץ כבר בשבוע השני שלכם יחד.
7 חודשים זה הרבה
זה הרבה מבחינת אורך רוח שלך ואמור להיות גם הרבה מבחינת היכולת שלה להתקדם הלאה ולהשאיר את הרע מאחור.
יכול להיות שנוח לה המצב הזה שיש מישהו שסופסוף מגונן עליה ולא פוגע בה
אבל השאלה היא האם היא מסוגלת לראות אותך כבן זוג לאורך זמן על כל המשתמע מכך ולא רק כתחליף לחבר שהיה לה
לדעתי אין מנוס משיחה. יכול להיות שהיא תהיה קשה,יכול להיות שיהיו פיצוצים אבל עדיף להגיד עכשיו ולשמוע דברים קשים מאשר שיום אחד ששניכם נשואים עם ילדים היא תתוודה שאף פעם היא לא אהבה אותך וחשבה שזה יבוא עם הזמן אבל עדיין חושבת על האקס (אני לא טוען שזה המצב במקרה שלכם אבל בדיוק בגלל שאני מניח שבנתיים אין לכם כוונה להתחתן,זה הזמן לשיחה הזאת)
בזוגיות חייב להיות אמון כך שתראה התעניינות מצדך ("אני מרגיש לפעמים שגם שאת איתי ,את לא ממש איתי ונראה שמשהו מטריד אותך. רוצה לדבר על זה"?)

ישן 21-05-2012, 17:22
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

תראה, אני מניחה שאתה אי שם סביב גיל 20 (תקן אותי אם אני טועה). יש סיכוי סביר שכל קשר שלא יהיה לך מהיום והלאה יגרור איתו הסטוריה כזו או אחרת וזה משהו שצריך ללמוד לחיות איתו. אני יכולה להגיד לך שלי לקח מעל 3 שנים להתגבר על קשר, ופשוט צריך זמן. זה שזה נראה תקוע עכשיו לא אומר שזה יהיה ככה בעוד חודש.
אתה צריך לשבת קודם כל עם עצמך ולחשוב האם היא והקשר שלכם חשובים לך מספיק בשביל להמשיך ולספוג, או שאתה מוכן לוותר על הקשר ולהמשיך הלאה כי המצב הנוכחי לא מתאים לך. אחרי שתשב עם עצמך ותגיע למסקנה, אתם צריכים לדבר. אבל אתה באמת צריך להגיע ממקום שבו אתה יודע מה אתה רוצה. אתה חייב להיות כן ופתוח, לא לשחק משחקים, ולבקש ממנה לעשות אותו דבר.

אני מקווה שתוכלו להתגבר יחד על הקושי, ואם לא - אני מאחלת לך שתדע להתאושש ולהמשיך הלאה לקשר שיעשה לך יותר טוב.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 09-06-2012, 20:41
  dkl123 dkl123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.12

אני התמודדתי עם משקעים אצל חברה שלי לשעבר, אמנם לא דומים לשלך (לא קשורים בשום דרך לעבר הרומנטי שלה), אבל עדיין משקעים רציניים.

אני לא חושב שמה שאתה תגיד יכול להעלים או לבטל את ההרגשה הקשה שלה מהעבר, את זה רק הזמן והתמודדות שלה עם זה יכולה לעשות.

אבל אתה כן צריך להיות שם בשבילה ככל שאתה יכול, לתת כתף לבכות עלייה, לחבק, לתת תשומת לב. להגיד שאתה שם בשבילה, גם אם לפעמים קשה לך ואתה מרגיש שזה בא על חשבונך.

בקשר להרגשה הרעה שלך, זה טבעי.. אני מניח שעצוב לך בגלל שרע לה, ואתה כמובן מרגיש גם שיכול להיות לכם יותר טוב, ובכן, לשנות אותה אתה לא יכול, אבל מאמין שעם הרבה אהבה ותמיכה, אתה תקבל ממנה גם הרבה טוב שיכפר על הרגשות הקשים.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר